Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Нова тема за чесане  (Прочетена 10746 пъти)

Сочи

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #40 -: 16-12-2015, 18:35:01 »

 tooth

 Хей Атлантис, а чела ли си проучването относно %-ното отделяне на метан в атмосферата от 1 глава едър рогат добитък?
...................
Независимо дали се отглеждат на открито или във ферми, за всички крави е характерно, че се оригват и отделят газове. Подобно на всички преживни животни, кравите постоянно отделят метан – парников газ, който е 23 пъти по-силен от въглеродния диоксид. Колкото и да са зловонни прасетата, именно газовете на милионите говеда, кози и овце допринасят за глобалното затопляне.

http://e-vestnik.bg/4559

Ха сега: салатка или говежда пържолка - в устрема си да запазим планетата?
Или по-честичко да гладуваме?   ;)
Активен
Ние  не вярваме на това, което виждаме, а виждаме това, в което вярваме.

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #41 -: 16-12-2015, 19:39:37 »

 :surpris_22: :Content_4 - emotloader:

Хаха какво ли няма да установят тези учени. Само няма да им дойде на ум, че масовото изсичане на гори, редовните петролни разливи и стабилната морална деградация могат да имат нещо общо  :whistling2 - emotloader: Иначе говедата и марулята са им проблема ...
Активен

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #42 -: 18-02-2016, 20:47:43 »

Имам нужда от помощ!
Моя приятелка наскоро загуби близък човек и утре ще се видим за пръв път след случилото се. Мисля да и подаря някоя книга, за да може малко да се разсее. За жалост, книгите, по които си падам аз са доста тежки и напрегнати.
Моля, препоръчайте ми нещо леко и приятно за четене? Без смърт, убийства и конспирации...

Само да отбележа, че търся художествена литература :) Нищо свързано с веганство, вегетарианство или религия  :flowers2:
« Последна редакция: 18-02-2016, 21:25:07 от Atlantis »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 22 запитвания.