Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Нова тема за чесане  (Прочетена 10745 пъти)

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Нова тема за чесане
« -: 01-09-2015, 15:50:29 »

Ехоо има ли някоой, хайде миличкии - Партии :sorcerer - emotloader:    :D
 

Хайдее, който разбира тук се спираа, всеки иска да пише в някоя тема но само да не е по тематаа, Хахде дее, не се стеснявайтее, кам'ооон  :Confus_3:  Партии  :sorcerer - emotloader:

« Последна редакция: 01-09-2015, 16:32:18 от grow »
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #1 -: 02-09-2015, 17:26:09 »

не разбирам тази любов към заяждане   :)
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #2 -: 02-09-2015, 18:43:07 »


Има истини които остават скрити за нас, не мислиш ли :)

   Ето вчера например много ми се пишеше на различни теми и затова реших да направя тази среща - Парти с Марти  :sorcerer - emotloader:

    Вместо да пишем мнение в дадена тема, което няма общо с темата или да пишем неща от общ характер въпреки че изискват конкретика, ето едно място/тема, където това ще е напълно в унисон..., пък ще могат да се включат и повече хора  :love_028:

 
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #3 -: 03-09-2015, 11:41:03 »

Точно така.
Има много истини, обвити в тайнственост.
И затова моля на това Парти- Марти да каже нещо повече за Себе си.
По-точно, защо се гневи толкова бързо? :surpris_23:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #4 -: 03-09-2015, 12:05:59 »

Марти е виртуален герой, ако няма Марти няма и Парти ;)

Това което виждам е че темите лека полека стават една обща говорилня, това е което имам предвид..., дали нещо ще се промени, дали наистина има нужда от това, не зависи от 1 човек, от всички зависи... :)

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #5 -: 03-09-2015, 12:25:19 »

Няма нищо лошо в нашата говорилня, и е нормално да се губим, да се намираме.
Промяната, както казва и Вовата  най-напред започва от нас самите, и няма как да се получи вкупом, а един по един-капка по капка.....пълним със смисъл нашето съществувание.
Има начини да се  тренираме на повече доброта и по-малко гняв. :Content_22: :love_028:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #6 -: 03-09-2015, 12:58:28 »

Няма нищо лошо в нашата говорилня, и е нормално да се губим, да се намираме.
Промяната, както казва и Вовата  най-напред започва от нас самите, и няма как да се получи вкупом, а един по един-капка по капка.....пълним със смисъл нашето съществувание.
Има начини да се  тренираме на повече доброта и по-малко гняв. :Content_22: :love_028:

Последното изречение е убъркано малко, ...аз не се тренирам на държание... :) каквото е такова го виждат всички, но ако казваш че автора който цитираш се тренирал на доброта ако при положение му гърми бушона, т.е. показва едно а всъщност е друго, това не е доброта а една такава мазнота, рафинираност..., ако последното е валидно някои хора ще излязат прави: има хора които искат да помагат т.е. да дават, но нямат против и да вземат, т.е. да получат..., и особено ако второто е водещо а е изтъквано първото за такова - тука няма нито слепи, нито глухи, нито глупави, а за придобита/доброволна инвалидизация аз не съм готов. Какво беше казано някога: искаш твоя отбор да е в А група - дай 100 х.лв  tooth

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #7 -: 03-09-2015, 14:49:37 »

Нямам предвид държание, а трениреме себето в по-духовен план. Тебе примерно те дразнят материалните изгоди и ще е в пъти по-лесно да се справиш със задачата. И въобще не говоря за мазно- рафинирано такова, повярвай ми.
Ако трябва да съм честна, нямам нищо против хора като Вовата да си печелят, защото винаги ще има други, като например сега клиентката ми, която има гинекологичен проблем и миналия път й бях дала литература за четене, казва: "Нямам никакво време да чета, казвай диети, рецепти, методи за отслабване и оздравяване". Ами такива хора с кеф(силно казано) си дават парите, защо не?

 Горещо ти препоръчвам да прочетеш "Сенсей изконният от Шамбала" на Анастасия Нових, защото знам, че си умно момче и обичаш да попиваш знания. А ето малка част: :Confus_34:

"И замълчавайки, Сенсей замислено произнесе:
— Човекът представлява сложен синтез от духовното
и животинското начала. Много жалко, че във вашия разум
преобладава повече от животинското, отколкото от Бога...
Аз тези дни разсъждавах и реших да ви дам една древна
практика, която да помогне да уравновесите тези две същ-
ности, за да не може „животното“ така да ви притиска. Тя
съществува от времето на зараждане на човешката цивили-
зация. Това е духовна практика не само за работа над себе
си, над своите мисли, но и, което е много важно, над пробуж-
дането на вашата душа. По отношение на живота тя може
да бъде сравнена с динамичната медитация, доколкото тя
самата е постоянно активна независимо къде се намира чо-
век и какво прави. Част от човека постоянно се намира в
това състояние, контролирайки всичко, което произтича въ-
тре в него и около него.
— ...Тази духовна практика се нарича „Лотосов цвят“.
Смисълът й се изразява в следното. Човек си представя,
че посява в себе си, в областта на слънчевия сплит зрънце.
И това малко зрънце в него покълва благодарение силата
на Любовта, формирана в него от положителните мисли.
Така, контролирайки отглеждането на това цвете, чо-
век по изкуствен начин се избавя от негативните мисли,
които непрекъснато се въртят в главата му.
— Нима ние непрекъснато мислим за нещо лошо? — по-
пита Руслан.
— Разбира се — отговори Сенсей. — Хубавичко се ана-
лизирайте. Човек отделя много време, за да си представя
различни бойни ситуации, спомня си нещо негативно от
миналото, представя си как се кара с някого, как му доказва
нещо, как лъже, как си го връща, представя си своите бо-
лести, материални лишения и така нататък. Т.е. непрекъс-
нато държи в себе си негативен комплекс от мисли. А тук
човек специално, Благодарение на своя вътрешен контрол
се отърсва от тези лоши мисли. И колкото по-чист успява да
запази позитивния образ, толкова по-бързо в него израства
зърното на Любовта. Отначало си представяме как то по-
кълва, как се показва крехкото му стъбълце. После то за-
почва да расте, да се разлиства, после се появява малката
цветна пъпка. И накрая, подхранвана обилно от силата на
Любовта, пъпката разцъфва в лотос.......

Какъв е резултата от ежедневното занимание с тази
практика? Първо, човек постоянно контролира мислите си,
учи се да се съсредоточава върху доброто. Затова той авто-
матично не може да желае никому зло или да бъде лош. Та
нали тази практика е ежедневна, ежесекундна. И така цял
живот. Тя е своеобразна методика за абстрахиране, защо-
то с лошите мисли не трябва да се борим със сила. Насила
хубост не става. Затова трябва да се абстрахираме. Щом се
появи някоя негативна, нежелана мисъл, човек се концен-
трира върху своето цвете и започва да му отдава своята Лю-
бов, т.е. изкуствено забравя за всичко лошо. Или превключ-
ва съзнанието си върху нещо друго, позитивно. Но чувства
цветето си постоянно: когато си ляга, когато става, нощем,
денем; с каквото и да се занимава — с учене, с работа, със
спорт и така нататък. Човек чувства как Любовта кипва въ-
тре в него, как нейните токове се движат в гърдите му, как
се разтичат из цялото му тяло. Как цветето започва да го
стопля отвътре с особена топлина, с божествената топлина
на Любовта. И колкото повече я отдава, толкова повече тя
се заражда в него. Излъчвайки непрекъснато тази Любов,
човек гледа на околните вече от позицията на Любовта. Т.е.
на второ място, нещо много важно — човек се настройва
на честотата на доброто.
А доброто — това е успех, късмет, здраве. Това е всич-
ко! Настроението се подобрява и това се отразява благот-
ворно на психиката. А именно централната нервна систе-
ма се явява основният регулатор на жизнената дейност на
организма. Затова на първо място тази духовна практика
подобрява здравето ви. И животът на човека започва да се
подрежда, защото той намира помирение с всички. Никой
не иска да се кара с него, навсякъде е желан. Няма големи
проблеми. Защо? Защото дори в съдбата му да настъпват
някакви събития, понеже животът си е живот, той ги въз-
приема по съвсем различен начин в сравнение с обикнове-
ните хора. Защото в него се появява нов възглед за живота,
който му помага да вземе най-оптималното, най-подходящо-
то в съответната ситуация решение. Защото в този човек се
пробужда Мъдростта на живота.
И трето, най-важното — пробужда се душата му, той
започва да се чувства Човек, започва да разбира как-
во е Бог, че Бог е вездесъща субстанция, а не фантази-
ята на неколцина идиоти. Той започва да усеща Божест-
веното присъствие в себе си и с положителните си
мисли и чувства да увеличава тази сила. Той вече не
се чувства самотен на този свят, защото Бог е в него и
с него, той долавя реалното му присъствие. Има едно
такова изречение: „Който е в Любовта, той е в Бога и
Бог е в него, защото Бог е Любов“. Много важно е също,
че човек започва да усеща аурата на цветето, която се нами-
ра вътре в него и около него.
..............

 В главата ми сами започнаха да изплуват
 думите на Сенсей: „Мисълта е материал-
на, защото се заражда в материалния мозък. Тъкмо
затова лошата мисъл гнети. Това е първият Страж,
който винаги се опитва да надвие човека."
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #8 -: 03-09-2015, 17:27:19 »

...
Ако трябва да съм честна, нямам нищо против хора като Вовата да си печелят,
...

   ОК това е твое мнение и ти имаш право на него, аз не го споделям, може ли? ;), смисъл не че някой щял да си печели, в случая цитирания автор от теб, макар че според теб това ме дразнело... 

   Не одобрявам факта да се опитват разни хора да представят нещата така, че има един единствен начин за да бъде здрав човек и той е Целебния глад при положение че очевидно не е така, и да се правят опити за убеждаване на хората че имат нужда от някой да ги напътства обезателно, човек който да ги обучава и т.н., защото те самите не са в състояние да го направят - това е което имам предвид под придобита/доброволна инвалидизация на хората.
       Естествено, че всеки може да се справи с такава задача и самичък.   :weight_lift:

   Добър пример даваш с твоята клиентка, тя може и да желае (явно не достатъчно обаче), но няма време за себе си и търси лесно/бързо решение, затова се е обърнала към теб с тази молба -дай нещо че нямам време да се оправям сама, давай че бързам за работа... :))) На клиентката ти бих пожелал всичко най-хубаво и дано се оправи, ако не сама, то все някой ще я оправи най-накрая...

   Съвсем различен е случая на автора който цитираш и подхода който ползва той, защото той не дойде да каже предлагам услуга - такава е и ще ви струва толкова, както направиха други хора, той дойде да ни разказва приказки от 1001 нощ и в последствие се оказа че ще ни разказва същите тези приказки преразказани с други думи но с еднакво съдържание през целия си престой тука, колкото и дълъг да е той, като ни убеждава че това е единствения известен подход който вършел работа ами освен това и трябвало да се заплати определена сума ако искаш да ти бъде приложен този подход(което не е колкото 1 буркан туршия ами еди си колко заплати), т.е. нещо което всеки може да седне и да се запознае за кратко време как става(да се научиш да се въздържаш от храна), той иска и да ни таксува за него - но само да бъде доброволно, не на сила.

   Ако всеки почне да ползва такъв род "услуги", кога ще ги чакаме ние хората да се върнат тук, да дойдат тук, да се задържат тук, да търсят знания от инета и да ги споделят свободно пак тук, така че да се ползват пак свободно от всички ни.

   И какъв точно е морала от цялата работа, някой може ли да каже? Докато има някои които поощряват търсенето и намирането или предлагат такива услуги способстващи за доброволното инвалидизиране на хората (хора които не са претърпели злополука и не са родени с малформации), дотогава форума ще е в плато и ще има тука там по някой който да изнася по нещо ново, нещо полезно и ще има много такива дет са пред екрана и натискат бутончето на мишката казвайки - дай ми и на мен, искам и аз от това "хапче", хора които не могат, не желаят или нямат време да търсят информация за себе си, камо ли и за останалите, да не говорим да са склонни към споделяне и дискусия...

   И през цялото време ти си с убеждението, че според теб аз се дразня че някой щял да искарва пари - парите там горе никой не може да ги качи, парите ще го праснат поне по веднъж на всички ни, това е сигурно, затова събирайте колкото може...  ;D

   Сенсей го знам - Бг рап изпълнител е, но иначе благодаря за духовната литература - преди години четях такава, но отново бе изместена с друг вид литература и няма време :).
 Пък и дет се вика, не е нужно някой сенсей да ти казва някакви си работи при положение че и сам можеш да ги видиш какви са в действителност ;) , надявам се че с последното изречение ще ме разбереш вече напълно, щото с останалите стил Фройд - трудна работа  :D

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #9 -: 03-09-2015, 17:58:52 »

Аха, ясно!
И ти нямаш време. Ми ОК.

А иначе за морала точно не ми се говори. По- точно ти предпочиташ ли официалния морал, за който си плащаш за да те инвализират?
Тука при нас не е толкова черен дяволЪТ, иначе навсякъде го има. :Content_22:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #10 -: 03-09-2015, 18:58:38 »

Ами ясно, дали успя да ме разбереш наистина?! :)

Добре де имам време, ще прочета книгата - какво променя това...? виждаш ли, какво значение има ;)

Не разбрах питането, кой морал да предпочитам за кое инвалидизиране..?  не си ме разбрала.., нищо другия път.

За дявола не се бях сетил, само във филмите съм я чувал тая дума ;) вероятно го има "навсякъде", както и поне по един ангел нали..., таа да разбирам че сте дружки с автора който цитираш, та затова ме и агитираш разни работи, моето мнение не приемаш, свое имаш пък го изтъкваш че било мое: " Тебе примерно те дразнят материалните изгоди." 

Eми пращай я тогава твоята позната направо да я оправя, ако не я оправи то поне няма да я доувреди, нали така  :D и ти доволна, и тя доволна и автора доволен..., това се нарича идилия  :Content_14:


« Последна редакция: 03-09-2015, 19:29:26 от grow »
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #11 -: 03-09-2015, 20:20:49 »

добре сте си поначесали езиците, гледам  tooth
Активен

emo75

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Разходка из Езерната градина
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #12 -: 03-09-2015, 21:48:26 »

Аз пък така и не успявам да схвана какъв е точно проблемът: като не те кефи нещо написано, не го чети; като не ти се дават кинти, не ги давай; ти си си господар на мислите и изборите, които правиш   :weight_lift:

Естествено, че методите за постигане и поддържане на здравето са много. Естествено, че въздържанието от храна е един от най-древните и изпитани през хилядолетията от мнозина. Естествено, че не  е нужно да плащаш по 1000 лв, за да се научиш сам да го практикуваш!

Какъв е проблемът?
Активен

taniah

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #13 -: 04-09-2015, 03:40:49 »

Миа много хубав пример си дала. Точно такова нещо имах нижда да прочета.  :Content_22:
Активен
Твоето щастие ме интересува

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #14 -: 04-09-2015, 12:58:47 »

" Какво беше казано някога: искаш твоя отбор да е в А група - дай 100 х.лв  tooth"

Значи, като стана дума за пари ... Парите не са всичко, не се носят на онзи свят, но на този освен, че е много неприятно да ги нямаш, за масата могат да бъдат огромен стимул. Огромен стимул каквто в негативен смисъл (да направят куп дивотии срещу известна сума пари), така и в позитивен - да намерим стимул за нещо, щото сме дали пари. Мързи те да тренираш, затова се изръсваш половин заплата за някой лъскав фитнес и щеше не щеш - ходиш, щото иначе отиват зян кинтите, например. В този контекст хората често не оценяват нещата, които получават даром, поради което имат пренебрежително или не достатъчно сериозно отношение към тях, затова лишаването от пари (които сам си спечелил с време, усилия и т.н.) делегира поне едно ниво сериозност повече.
Иначе по-адекватна валута тук е времето. Всеки разполага с някакъв кредит от време. И е важно в какво ще го похарчиш. Представата на масите за добре прекарано време е да го споделят с приятели, с леки жени, трапези, алкохол, транквиланти, сетивни наслаждения най-общо, четенето рядко е от любимите занимания, а четенето и натрупването на знания отнема време. Време може да се купува и с пари, не винаги, но може, в смисъл можеш да откупиш с пари време за да свършиш, което искаш, а някой друг да направи вместо теб, това което трябва да свършиш.
Активен

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #15 -: 05-09-2015, 10:22:52 »

Приятели, в тази тема, според мен, всички сте прави.. просто сте в обратна последователност наредени.  tooth

Сценарий 1.
Човекът X се е разболял.
Изпробвал безуспешно традиционната медицина, решава че му е време да се лекува при натуропат.
Видиш ли там изкачат много имена, няма да ги споменавам, защото не е мястото тук за реклама.
Повечето от тях се рекламират по-вестници, форуми и прочие.
За съжаление, колкото по-комерсиални толкова по-фалшиви са те.

Сценарий 2.
Био храни, супер храни, еликсири и прочие.. алтернативни методи.
Това е крачка две за един нормален човечец, тръгнал да търси изцеление.
Но когато организмът ти е затлачен с най-различни видове отрова, когато няма промяна в начина на живот и разбирания,
резултатите са нищожни.


Сценарий 3.
Безуспешно лечение при натуропат + приемането на алтернативна медицина и супер и не до там супер храни, води човекът Х до даден форум.
Запознава се с хора, които са изключително приятелски настроени и готови да му помогнат, безкористно.
Един човек му отделя време, втори, трети .. всеки подава ръка.
Обаче, понеже човекът Х все още витае във облаците, или пък и изцяло обезверен, приема тези хора като даденост и дори не си прави труда да провери думите им.. нито да последва съветите им.
Там някъде е ахилесовата пета.

Следствия:
Сценарий 1.
На някои хора им е просто трудно да четат и да разбират прочетеното.
Напазаруват се с книги, тотално им се объркват главите и отново засядат във форум като този.
Започват се едни въпроси и отговори, след няколко страници написано.. просто изчезват.
Когато това се повтори многократно, се зараждат и комерсиалните "учители/лечители".
Защото колкото и добронамерен един човек да е, колкото и голямо желание има да помогне, ако отсрещната страна не е готова, това време, емоции и стремежи са напразни..


Сценарий 2.
Човекът Х разбира, че ако не седне да чете и вникне в дълбочина в проблема си, никой не е в състояние да му помогне.
Защото когато си наясно с естеството на проблемите си е много по-лесно да отсееш информативната плява и приемеш/проникнеш в написаното за теб.
В случай като този, форумите като "Земя на заем" биха били от изключителна полза, не заради тоновете информация, защото информация има навсякъде, а защото можеш да поговориш с някой сблъскал се с проблем сходен на твоя.
Да обсъдите какво работи за теб и какво е проработило при него, да се запознаеш с хора поели по същият път, към по здравословен живот и просветление.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Аз не вярвам в тези които "преподават" масово изцеление по даден метод, независимо дали са комерсиално или не ориентирани.
Просто защото, всички ние сме различни, водим различен начин на живот, имаме различно минало.
Да, анатомията ни е една и съща, но това е последното нещо което има значение, когато говорим за изцелението на някой.
Единствено този, който се е сблъскал с идентичен проблем и има или имал сходен начин на живот, пробвал най-различни алтернативи и накрая успял да си помогне е в състояние да помогне на другиму.
Мое мнение е също така, ако не сте се сблъсквали с подобни проблеми, не се наемайте да помагате на когото и да е.


Иначе, нелепо е, мили приятели, да се упрекваме един друг на място, където идваме за да се презаредим с позитивни мисли и прочетем за един друг, като този форум.
Нелепо е да презентираме комерсиални си стремежи във всеки удобен повод също така.
Нелепо е теми, с изключително ценна информация да бъдат залети с общи приказки и захвърлени в небитието, защото това е неуважение за пишещите, както и за четящите.
Събудете се и си припомнете за главната причина да станете част от този форум.. това че сте тук, означава че сте поели пътя на израстване и сте се отделили от плявата.
Не забравяйте постиженията си и бъдете по-благосклонни един към друг..
Всеки ден идват тук хора за да научат нещо ново, да се обогатят морално, да потърсят капчица надежда, изцеление, да се запознаят с вас..

Посей семенце..
« Последна редакция: 05-09-2015, 10:24:25 от Shangrila »
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #16 -: 05-09-2015, 13:32:44 »

Изключително добре казано и аргументирано. Подкрепям напълно!
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #17 -: 05-09-2015, 15:17:56 »

 Shangrila, подкрепям те изцяло, много точно написано! :)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #18 -: 05-09-2015, 18:28:00 »

Толкова много написано, за да кажеш едно просто "Обичам ви!".
И ние теб.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Нова тема за чесане
« Отговор #19 -: 06-09-2015, 11:13:23 »

Аз малко не можах да разбера защо  беше нужна втора тема -чесалка, при условие, че една вече си имаме :)
 Възможно е да е заради това,  че ни се  засилва сърбежът?  :surpris_23:   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.