Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ЩЕ СИ ВЗЕМА КУЧЕНЦЕ!!!  (Прочетена 3361 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plm
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« -: 07-12-2009, 15:40:24 »

От утре ще си имам кученце хъски   fluretaa   Реших да се похваля ,не се сдържах слънце  http://forum.dog.bg/-t28526.html&st=60
Активен
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

« Отговор #1 -: 07-12-2009, 16:09:19 »

Оуууу,супер,честито.Хъскитата са големи сладури.Удари му една целувка по муцуната от мен Cheesy намигам.
Активен
plm
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 07-12-2009, 16:21:28 »

Благодаря ти! Страхотни кученца са .Своенравни, с харакер и много обичливи .Могат да бъдат и лоши към други кучета ,ако ги закачат  , това е характер Smiley   А името му хъски идва от ескимоското esky  Cheesy
Активен
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #3 -: 07-12-2009, 16:28:19 »

слънце честито, да се грижиш добре за бебето  Grin
... моето  е болонка  Smiley http://www.youtube.com/user/kalis122#p/a/u/0/zadwxsK2NJg
Активен
beelee
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

fantomiss

« Отговор #4 -: 07-12-2009, 16:46:29 »

Честито! Големи сладури са Smiley
Активен

Не всички са на мястото си в този форум...
plm
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 07-12-2009, 18:23:30 »

Благодаря ви !  Ще дам всичко от себе си.Обаче малко ме е страх като си помисля ,че това си е бая отговорност май? Ама много се радвам ,и то ще се радва   парти
Активен
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 512

« Отговор #6 -: 07-12-2009, 18:58:14 »

слънцебраво, аплодирам
Активен
Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 839

« Отговор #7 -: 07-12-2009, 19:17:29 »

Хехей, честито! Ще се справиш, ще видиш, ще ти е добра дружинка и заради него щеш не щеш ще излизаш на дълги разходки и кросове Smiley
Активен
plm
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: 07-12-2009, 19:23:06 »

Мерси много за подкрепата  пеперуди  Аз и без това много обичам разходки в гората и сега ще си имам оправдание  Ин&Ян  След няколко дена след като го снимам ще сложа някоя снимка на сибирската вълчица . Описаха ми го как изглежда подробно ,но все още не съм го виждал .
Активен
hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 842

Един ученик на пътя...

« Отговор #9 -: 07-12-2009, 23:00:33 »

Честито за кученцето! Да знаеш, че имаш сериозен път пред теб. На мен ми хареса доста една книга за обучение:
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
Zloqd
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1363

« Отговор #10 -: 07-12-2009, 23:51:13 »

Блазя ти за хъскито (това е благородна завист). Много ме кефи какъв поглед вадят тия кучета. Ако не си намеря гадже някой ден може да си взема домашен любимец (може и до просветление да стигне от съжителсвото с мене ама как ще го направя вегетарианец...)
Активен

Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #11 -: 08-12-2009, 03:49:51 »

Да, кучето, а и всяка животинка са си отговорност и грижа. Аз съм имала кокер шпаньоли. Първото черно бяло, 2 пъти ражда. Само аз се грижех за тях. Почина на 12 години, рак, що рев изревах. Беше ужасно. Второто- златисто, мисля, че все още живее при майка ми.
Гледали сме и морско свинче.
« Последна редакция: 08-12-2009, 03:52:00 от Вери » Активен
Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #12 -: 08-12-2009, 08:15:11 »

Блазя ти за хъскито (това е благородна завист). Много ме кефи какъв поглед вадят тия кучета. Ако не си намеря гадже някой ден може да си взема домашен любимец (може и до просветление да стигне от съжителсвото с мене ама как ще го направя вегетарианец...)
едни приятели вегетарианци имат куче и то заедно с тях от немай къде също не помирисва месо.според мен това е издевателстване към животното :/
Активен

Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #13 -: 08-12-2009, 11:05:35 »

Не си прав, мойто куче е поне 60% суровоядец- иска си от от храната ми и я яде с удоволствие, особено моркови, краставици, кашу, ябълка, карфиол, цвекло...и мн.др  слънце
Активен
Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #14 -: 08-12-2009, 11:19:50 »

може би е някакво дребно?кучето,за което говоря е овчарско куче и когато ядеше салам или кренвирш беше празник за него Smiley
Активен

kriss
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 229

обичам те ... живот

« Отговор #15 -: 08-12-2009, 16:03:17 »

Аз само да споделя как една каракачанка ми опатка цяла чанта сурови чушки - хранят си я добре попринцип и не вярвам да е прималяла чак - по скоро и харесаха /излапа ги  само дръжката със семките не изяде Grin /
Активен
beelee
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

fantomiss

« Отговор #16 -: 09-12-2009, 12:27:34 »

Моя Робчо омете всички изпопадали ябълки и круши на вилата оня ден ;Р
Също така много обича лук и чесън, кочани от броколи, авокадо... Абсолютно всичко яде! Мисля първите 12 месеца да го храня със специална храна, после да яде каквото аз ям Smiley има време до тогава Smiley

Чакам снимките с нетърпение!
Активен

Не всички са на мястото си в този форум...
hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 842

Един ученик на пътя...

« Отговор #17 -: 09-12-2009, 22:55:42 »

Моя Робчо...

Да не си го кръстила на батко му Робокоп?  Grin Grin
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
инката1988
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

« Отговор #18 -: 29-12-2009, 20:26:21 »

Честито за кученцето!
Знам, че породата е мноооооооооооого своенравна и ще трябва да отделиш много време за възпитание. Не казвам, че другите породи и животни не искам много отделено време, просто хъските са таралежи в гащите  слънце добродушки! Разходките на ден поне 2 часа, което е хубаво и за теб.  :Smiley
Пожелавам ви много прекрасни моменти
Относно храненето на кучетата- моето яде всичко, което му дам от ръка каквото и да е то, само защото аз му го давам, ако го сложа в купанката не яло магданоз например...
Това, че хората не са създадени да ядат месо не значи, че кучетата не са, за да ги храним с плодове и зеленчуци...
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3936

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #19 -: 30-03-2010, 23:36:25 »

Ако някой си обича домашния любимец и предпочита да го обича жив и за напред, да прочете тук :

http://www.ivanstamenov.com/?p=1048#more-1048
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: