Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сподели и покажи какво си носиш за хапване на работа!  (Прочетена 8720 пъти)

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

Обикновено карам на 3 ябълки до към края на раб. ден, но понякога си нося салата от сурови спанак, маруля, китайско зеле, морков и червено цвекло с малко зехтин, лим. сок и щипка сол   :Appetit_17: и поне два литра чай от ройбос
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees

Оооох хора............. знам че пиша рядко, но за сметка на това редовно ви чета. И на мен вече ми мина и не се впечатлявам от реакциите на околните като си нося храна почти навсякъде с мен. Относно работата - хубаво е, че започвам да се трудя някъде по обяд, та сутрин успявам да закуся вкъщи, че и да повторя  :essen:. В работата си нося зеленчуци, хляб от Слънце и луна, хумус, сурови ядки . Там и аз съм се оборудвал със студенопресовани масла, ренде и т.н. и на обяд си "готвя" сам. Отнема ми десетина минути. Отначало всички колеги недоумяваха какви ги върша, но в последно време забелязвам подобна тенденция у някои от тях.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
 

Страницата е създадена за 0.076 секунди с 22 запитвания.