Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хламидия и растение с Еритромицин?  (Прочетена 1772 пъти)

peachlifter

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Здравейте!

Потърсих, но не намерих нито тук нито в гуугъл каквото и да е растение, което мога да използвам за половата инфекция, която ме тормози. Става дума за Chlamydia trachomatis (Хламидия трахоматис), а антибиотика, който преписват обикновено е Еритромицин. Някой да знае някаква алтернатива т.е. билка/растение в които има Еритромицин? Все пак от нещо го синтезират, нали така?!...  :Confus_3:
Мисля да приложа една природна ваксина с чесън, която досега ми е помагала за няколко сериозни неща през живота, както и ехинацея (а може би и смрадлика локално), но пише, че инфекцията е упорита и предполагам, че може би трябва да действам по-насочено и радикално. Приемам всякакви съвети от опит или от "слухове" и се надявам темата да бъде полезна и за други хора със същия проблем!
Благодаря предварително! Любов и Светлина!
К.
Активен

Сочи

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
Re:Хламидия и растение с Еритромицин?
« Отговор #1 -: 19-08-2016, 21:42:31 »

Преди лягане промивки със затоплена мъртва вода, до 38 С. След 10тина мин. се повтаря с жива вода. Със сигурност изчиства стрептококова инфекция, която също е доста упорита, предполагам и при хламидия ще повлияе, но за по-продължителен курс. Допълнително пиене на шунгитова вода в дългосрочен план и жабурене с топла мъртва вода.

Водата се приготвя с Активатор за вода.

Може да се включи и билката Котешки нокът, която е природен антибиотик.
« Последна редакция: 19-08-2016, 21:57:02 от Сочи »
Активен
Ние  не вярваме на това, което виждаме, а виждаме това, в което вярваме.
 

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 22 запитвания.