Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тайната на водата  (Прочетена 2307 пъти)

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
Тайната на водата
« -: 09-12-2009, 03:45:20 »

Здравейте!
Преди време бях пуснал линка в сайта, но не съм сигурен дали някой го видя. С риск да повторя друга тема или да ви представя информация, която вече ви е известна, отварям тема за водата. Но по-добре да видиш нещо 2 пъти, отколкото никога.

Вода:
http://rutube.ru/tracks/38365.html?v=127da580c9d87e951b4460705124e7ee

Тайните послания на водата:
http://star05.net/e-books/za.doma.semeistvoto/zdrave/masaro.emoto-tainite.poslania.na.vodata.pdf
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тайната на водата
« Отговор #1 -: 09-12-2009, 13:24:31 »

 :kisss:Дааааааааа, филмчето си го бива!!!Събрано заедно наука, религии, открития...ролята на мисълта, молитви, мантри...и дела!!! :Content_14:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

plm

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
Re:Тайната на водата
« Отговор #2 -: 10-12-2009, 12:23:40 »

 Това е интересна тема . И много често си спомням за тези свойства . Според мен са неоспорими сегашните доказателства ,обаче отново няма кой да анализира резултатите и да си извади изводи.Всичко опира до характер ,а не до  доказателства . Чел съм книгата и съм гледал и филма . Всичко това го приемам насериозно и това наистина променя живота ти. Това е антитезата на сегашния материализъм.
 Ето в този сайт пише много интересни неща за водата за съня и все научни статии.Мисля ,че ще са интересни. Отких го онзи ден и все още ги чета . Започнах първо с водата -
....
Цитат
- Добре, ясно, значи вие сте измислили как да обясните промените във физико-химичните свойства на водата, които по-рано не са могли да бъдат обяснени по никакъв начин, но все пак по какъв начин екстрасенсите оказват дистанционно влияние върху водата?

 

- Тук вече навлизаме в областта на догадките. Знаем, че водата може да записва информацията. Знаем също, че водата представлява 90% от мозъка на човека. Все още не знаем обаче по какъв начин екстрасенсите могат да оказват дистанционно въздействие върху водата. Струва ми се, че информационната структура на водата по някакъв начин повтаря информационната структура на вакуума. Все пак вакуумът не е пустота, а електромагнитна среда. Ако това предположението, че вакуумът има вътрешна структура, подобна на структурата на водата, е вярно, тогава въздействието върху водата може да се предава непосредствено, с някаква голяма, но крайна скорост.

 

- Чакайте малко… Тогава излиза, че мозъкът ни представлява същото нещо за вакуума, което е и молекулата на химичното вещество за дестилираната вода. Значи вакуумът постоянно получава информация от нашия мозък и я съхранява, така ли?

 

 - Знам, какво искате да ме попитате. Искате да ме питате дали душата е безсмъртна, нали?... Фактът, че информацията от мозъка не се губи, още не означава, че личността е безсмъртна. Информацията просто се съхранява, това е всичко. Това обаче е „мъртва” информация, която не притежава самосъзнание! Тя е като книга или дискета например, които не са живи, но въпреки това съдържат информация.

Тази информация обаче е като ноумен, т.е. „нещото само по себе си”.

 

17.03.2003. Александър Кукушкин
   От тук  http://zdraveto.eu/catalog/folder_14/14_01.htm
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Тайната на водата
« Отговор #3 -: 10-12-2009, 14:37:34 »

Това беше първата книга която ме накара да се замисля върху действиятаи отговорността ми към мен самата и към всичко заобикалящо ни. А двата филма още си го преглеждаме понякога с децата .
 Откакто разбрах за паметта и начина на структориране на водата започнах да рисувам много на тази тема - просто много ми харесва да си правя най различни клъстери и след това да ги поставям върху фон , получава се нещо като есен със снежинки
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Тайната на водата
« Отговор #4 -: 10-12-2009, 17:07:25 »

Крис, браво!  :Content_14: Качи някъде снимки да се порадваме!  :fluretaa:
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Тайната на водата
« Отговор #5 -: 15-03-2010, 12:26:11 »

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ на руски е!колко и да се напъвам , не разбирам  :Confus_3:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тайната на водата
« Отговор #6 -: 15-03-2010, 14:47:03 »

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ на руски е!колко и да се напъвам , не разбирам  :Confus_3:
Има и на български
Активен
 

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 21 запитвания.