Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Осторожно — еда! филм  (Прочетена 2031 пъти)

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

kobretta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Осторожно — еда! филм
« Отговор #1 -: 20-12-2009, 03:31:19 »

Андрей, много добри филмчета!  :Content_14: Струва ми се, че експериментът с Алексей не е правен наистина, а е по сценарий. Но дори и така да е, хубава е идеята и това е начин да отворят очите на повече хора какво употребяват всеки ден. Руснаците напоследък май провеждат доста кампании за здравословен начин на живот и против алкохола (най-вече сред тинейджърите). Ще ми се и тук да е така. (Не знам, може и да има, но аз да съм ги пропуснала.  ::))

Много ми допадна това: свою болезнь ищи на дне тарелки.
Активен
Свою болезнь ищи на дне тарелки.

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
Re:Осторожно — еда! филм
« Отговор #2 -: 21-12-2009, 05:00:17 »

Андрей, много добри филмчета!  :Content_14: Струва ми се, че експериментът с Алексей не е правен наистина, а е по сценарий. Но дори и така да е, хубава е идеята и това е начин да отворят очите на повече хора какво употребяват всеки ден. Руснаците напоследък май провеждат доста кампании за здравословен начин на живот и против алкохола (най-вече сред тинейджърите). Ще ми се и тук да е така. (Не знам, може и да има, но аз да съм ги пропуснала.  ::))

Много ми допадна това: свою болезнь ищи на дне тарелки.

Според мен филма е насочен към широката маса от зрители и като такъв фокуса не е върху изчерпа телното и задълбочено представяне на проблема, а върху систематизирането на информацията и представянето й в лесно смилаем вариант. Наблегнато е на PR-а - известни личности обясняват колко нездравословно се храним днес. Има даже и включен експеримент.
Уверен съм, че повечето посетители на този сайт са наясно с проблемите и филма едва ли ще им каже нещо ново. Но е чудесно средстно в опитите ни да отворим очите на неразумните в на нашите семейства, сред приятелите и колегите ни.
« Последна редакция: 21-12-2009, 05:03:56 от Андрей »
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

kobretta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Осторожно — еда! филм
« Отговор #3 -: 21-12-2009, 08:57:16 »

Абсолютно съм съгласна с теб, Андрей. Аз вече малко по малко облъчвам близките си, като се правя, че не ме интересува как се хранят и че всеки прави сам своя избор (което си е така де), но им давам по някое уж случайно примерче, което да ги накара да се замислят  ;D
Активен
Свою болезнь ищи на дне тарелки.

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Осторожно — еда! филм
« Отговор #4 -: 04-02-2010, 12:33:59 »

Андрей, благодаря за филма!  :flowers2:

Абсолютно съм съгласна с теб, Андрей. Аз вече малко по малко облъчвам близките си, като се правя, че не ме интересува как се хранят и че всеки прави сам своя избор (което си е така де), но им давам по някое уж случайно примерче, което да ги накара да се замислят  ;D
  :Content_14:
 

Страницата е създадена за 0.059 секунди с 22 запитвания.