Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Една голяма усмивка ^^  (Прочетена 4487 пъти)

gaburche

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Една голяма усмивка ^^
« Отговор #20 -: 15-01-2010, 17:22:56 »

Здравей Савина!
Аз все още не се храня здравословно, но един ден и това ще се случи. Аз бях в твоето положение дълги години, има няма петнайсетина. С перфекционизма, планирането на храненията, смятането, незаспиването, четенето на литература, спортуването и т.н Включително и липсата на менструация за близо година. Е не съм си слагала инжекции, открих едни билки и те ми поомогнаха. Но това което искам да ти кажа е че четенето на книги и форуми е добра идея но не е достатъчно. Според мен трябва да се научиш да живееш  без да си фиксирана в храната. Тогава вече избери начина си на хранене. При мен се получи много страннно. Значи-забременях и си казах ...е сега ще стана 100кила като се знам, после си помислих..хм сега не мога да правя диети, така че ще си хапвам каквото искам, пък каквото ще да става. И какво стана мислиш...ами вече не ми се ядеше.Та до днес. Сега ми е странно , как съм се измъчвала забранявах си тоооолова много неща, че те се превръщаха в изкушение за мен. И като ми паднеше пердето изяждах всичко живо. Та така...просто не мисли за храна известно време. Тогава от само себе си ще избереш храната която е подходяща за теб.
Успех!!!
Активен

инката1988

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:Една голяма усмивка ^^
« Отговор #21 -: 22-01-2010, 17:15:55 »

Здравей, Независима  :love_026:
Минала си през много трудни периоди и въпреки това търсиш винаги устремено изход от положението.
Прекрасно е, че семейството ти е възпитавало в теб такива идеи и ценности. Аз съм исключително благодарна на моето за това, което съм и много често си мисля за това и съм благодарна за всичко.
Чудесно е и че спортуваш много. Старая се дори когато открия нещо ново за себе си много да внимавам и да не си поставям никакви фикс идеи и да не изпадам в никакви крайности. Опитвала съм да пазя диети и осъзнавам, че храната се превръща във фикс идея и не можеш пълноценно да си живееш живота. Тя е средство на енергия и градивни материали, а ние в дадени моменти лишени от емоции я ползваме, за създаване на чувства, които ни липсват вместо да ги потърсим другаде.
Аз съм висока 167 и тежах 63-4-5 кг, успях да ги направя 56-7 и понеже почти не бях спортувала фигурата в огледалото по белио ми се струваше същата и си мисля, че това е една от причините момичетата да си мислят, че нищо не се е променило в тях и отслабването да е фикс идея.
Ще потърся книгата за контрол на ума. Много ми е интересно всичко свързано с медитацията, но изпитвам страх да започна и не знам от къде да започна. Ще се радвам на съвет от теб.
Мисля, че наистина можеш да постигнеш много в различните начинания, просто се старай да не изпадаш в крайности.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Една голяма усмивка ^^
« Отговор #22 -: 22-01-2010, 22:54:56 »

Като те гледам на снимката все си мислех, че си по- висока от мене - аз съм 175. Значи сега си много слаба
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 23 запитвания.