Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: поредното "здравейте" :)  (Прочетена 1760 пъти)

Светла

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
поредното "здравейте" :)
« -: 14-01-2010, 03:45:34 »

Здравейте на всички! Следя и сайта и форума от месец-два и така се увличам всеки път в четене, че все не ми остава време да напиша нещо за себе си. Пък по някои въпроси ми се иска понякога да оставя мнение и реших, че етикета повелява първо да се представя:) Сравнително "млад и зелен" вегетарианец съм (учителят ми по йога казваже, че за да си стоиш по 30мин примерно на главата и да има очистващ и здравословен ефект трябва да имаш чиста кръв, пък кръвта се пречиствала след 10 години вегетарианство, та в тая връзка аз имам някъде към петилетка да се чистя още :D Преди години като спрях да ям месо и да се интересувам от малко по-различен от конвенционалния бг стил на хранене все ми казваха, че съм се сбъркала нещо. Аз четях и се смеех, казвах че това е само първа фаза на умопомрачението, после идва веганизма и вече неспасяемите са суровоядците  :Content_4 - emotloader: Шегувах се, но още тогава имах желанието да продължа напред с промените и то не само в режима на хранене и малко по-малко май съм направила още половин крачка. все по-рядко ям млечни, дори вече киселото мляко не ми е така любимо, а за сиренето наистина установих, че ако се накисне достатъчно за да му се изкара всичката сол, то вкусът му е като на тебешир. Само тая извара от козе мляко дето баба ми я прави може да ме изкуши, но пък то само няколко пъти в годината имам късмет да я пробвам. Когато имам възможност си правя по някоя сурова манджа, ако не - започвам храненето с огромна порция салата.Толкова ми стана хубаво като открих сайта на Мер и форума! да се чуди човек да вярва ли - имало и други "сбъркани" българи и най-после ги открих! радвам се да се присъединя към вас и да се уча от споделения опит. късмет на всички
Активен
„И плътта на убитите животни в човешкото тяло ще стане негов собствен гроб. Защото истина ви казвам, който убива, убива себе си и който яде от плътта на убити животни, яде от плътта на смъртта."

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #1 -: 14-01-2010, 03:57:15 »

 Привет!   :love_028:   :Content_22:
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #2 -: 14-01-2010, 07:10:02 »

Светла, здравей и добре дошла!  :Content_22:
Видях, че си в Канада. Коя част, ако не е тайна? Може и на лични. Ние сме в Монреал.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #3 -: 14-01-2010, 09:03:21 »

Добре дошла Светле  :love_006 - emotloader:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #4 -: 14-01-2010, 10:28:26 »

Здравей,добре дошла :love_006 - emotloader:
Йога и здраве са ръка за ръка :love_028: :peperudi: :laugh:
Радвам се ,че ставаме повече,то ти си била с нас,но не сме знаели  :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #5 -: 14-01-2010, 10:42:39 »

Привет, Светле и добре дошла! Колкото повече, толкова повече,нали!
Радвам се, :) :) че си тук, сред нас! :) :)
Активен

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #6 -: 14-01-2010, 15:23:50 »

Здравей и добре дошла  :Content_22: и аз съм отскоро попаднах на сайта и форума, но е много приятно, когато срещнеш съмишленици  :)
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #7 -: 14-01-2010, 21:22:52 »

Светле, привет и от мен!
Много се радвам че и ти си "сбъркана"  tooth   Още повече се радвам, че излезе от прикритие  :police:
Добре дошла   :flowers2:
Активен
Намасте :)

инката1988

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:поредното "здравейте" :)
« Отговор #8 -: 22-01-2010, 17:21:53 »

Здравей и от мен
 :fluretaa:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.