Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 2644 пъти)

Lola

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Здравейте!
« -: 27-01-2010, 17:44:10 »

Поразгледах форума, харесва ми и реших да се представя.
Минавала съм от тук преди година, после бях много заета, после дойде лятото, есента, отказах съвсем неочаквано и извънредно радващо цигарите и реших преди да съм се освинчила да започна някакъв добър режим на хранене. Някой вече са запознати с моята история, не знам до колко ще бъде интересно, но на принципа на традициите на този форум се налага да обясня- искам да стана суровоядка. Не започвам с Дневник, защото е твърде рано, сега чета по малко от всичко, което трябва да науча. От вчера съм на елдена диета.
Ами това е.
Специални благодарности на Петко, че ми показа форума, че ми дава кураж, напътствия и ценни съвети, на Даниела, за красивите снимки на блюда, които е приготвяла и които ме вдъхновиха и ме принудиха да се спра поне веднъж, да разгледам внимателно и да открия съвсем нов, непознат и разнообразен начин на хранене.
Благодаря на Братовчедката от Фейсбук Пламена, за това, че ми запази ника, ако бях я послушала още миналата година, да разгледам форума щеше да е друго, но нищо.  :Confus_3:
Отивам да чета, за да не губя повече ценно време.  tooth
« Последна редакция: 16-02-2010, 19:27:05 от Lola »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте,
« Отговор #1 -: 27-01-2010, 17:46:49 »

 :love_026: добре дошла Лола, радвам се, че се включваш към нас, и че съм те вдъхновила за нов живот  :peperudi:
Активен

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Здравейте,
« Отговор #2 -: 27-01-2010, 18:45:34 »

Здравей, Лола  :flower: и аз отскоро съм тук, но е интересно и приятно и най-важното, можеш да намериш подкрепа в начинанието си. Успех  :Content_22:
Активен

kobretta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Здравейте,
« Отговор #3 -: 27-01-2010, 21:30:22 »

Здравей, Lola! Голямо четене те чака.  :bleh  И аз съм нова и вече няколко месеца чета форума. Много ми е интересен, а и нови неща се появяват - като бездънна яма е  tooth 
Активен
Свою болезнь ищи на дне тарелки.

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Здравейте,
« Отговор #4 -: 27-01-2010, 23:27:09 »

Лола, с теб сме по пътя на промяната :flowers2: ;) :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Здравейте,
« Отговор #5 -: 28-01-2010, 20:14:08 »

Лола и аз те подкрепям в решението ти. Ако съвсем за малко се разколебаеш сподели с нас да те нахъсаме отново  :Content_4 - emotloader:
Активен
Намасте :)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте,
« Отговор #6 -: 29-01-2010, 09:07:51 »

 :kisss:Имаш и едно рамо и от бабата  на форума!!!Пък ако се разколебаеш може и да те нахокам...ама то на бабите им е простено!!!! :pensif_29:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Lola

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Здравейте,
« Отговор #7 -: 03-02-2010, 17:09:38 »

Благодаря ви и добре заварили.
Много ми е трудно покълването, не мога да си представя как става това нещо, ами ако не се получи правилно ...  tooth Купих си две кутии, по метода, който описват в сайта с рецептите. Прочетох всички обяснения, плюс част от книгата на Шалер и все ми се струва, че нещо ми убягва.
Започнах житния режим. Днес мина перфектно без да пия водата обаче, че ме е гнус.

Lola

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Здравейте!
« Отговор #8 -: 16-02-2010, 19:28:10 »

Изкарах 8 дни на житния режим, мисля, че е добро начало. Все пак досега не съм била нито веге, да не говорим за пълно суровоядство.  tooth
ПП- голям зор беше, но...  :Content_14: на мен.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте!
« Отговор #9 -: 16-02-2010, 19:40:56 »

Лола  :Content_14: захранването как върви  :)
Активен

Lola

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Здравейте!
« Отговор #10 -: 17-02-2010, 18:58:33 »

Върви с преяждане  ;D ;D :Confus_3: на салата от цвекло, моркови и ядки. Два пъти шоколад, и май си върнах всички килца, които трябваше да сваля, но не ми пука.  :weight_lift:
Сега, по- важното е да свикна без солено и сладко, и да се опитам да намаля порциите. И аз като теб не мога без сирене, в момента обезсолявам половин килце, като свърши мисля да го пропускам, но не съм убедена, че мога. Започвам да наблюдавам, че заменям вкусовите си предпочитания с количество, което пак е грешно. Но, и през това ще се мине, аз съм закъсняла с толкова, че сега малко сирене няма да е кой знае какво прегрешение.
Виж цигарите, дето ги пафках 20 и нагоре години не знам как ще се отразят. Май се усетих навреме. Дано.
« Последна редакция: 17-02-2010, 19:01:20 от Lola »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте!
« Отговор #11 -: 17-02-2010, 19:41:15 »

 :Content_14: :)
Лола, аз сиренето го спирам постепенно от май месец, стигнах до няколко хапки на месец  :) просто като ми се прииска много тогава съм си позволявала. Заменям го успешно с някаква сурова майонеза :)
За количеството не се притеснявай, всичко ще се нормализира, но иска време.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 22 запитвания.