Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тора от остров Бали  (Прочетена 12167 пъти)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Тора от остров Бали
« -: 05-02-2010, 08:41:02 »

 :kisss:vbox7.com/play:9a3b270f   - непременно гледайте това филмче. :surpris_22:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #1 -: 05-02-2010, 11:16:17 »

:kisss:vbox7.com/play:9a3b270f   - непременно гледайте това филмче. :surpris_22:
Цялото филмче е тук:
http://vbox7.com/play:3e9c34ae
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #2 -: 05-02-2010, 12:54:18 »

Гледали сме го,гледали сме го  ;)
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #3 -: 05-02-2010, 14:32:04 »

 :kisss:http://www.forum.sandhi-murti.com/viewtopic.php?f=2&t=2095, а това е и форумът за него, все още беден, но ако го побутнем и раздвижим...ще се развие-форумът , не Санди Мурти!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

newtantra

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
  • Когато се превърнеш в нищо, можеш да бъдеш всичко
    • НОВА ТАНТРА
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #4 -: 05-03-2010, 12:24:59 »

 :sorcerer - emotloader:  ООО ГЛЕДАХ ГО ФИЛМЕЧЕТО.. УНИКАЛНО  :pensif_29:
Активен
◄ Промоции без край ►  http://proomo.info
НОВА ТАНТРА http://newtantra.blogspot.com,
ЕВА И АДАМ http://evaandadam.blogspot.com
▲ Ф А В О Р И Т ▼ О Ф И С ▲ http://fhold.blogspot.com
365 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАШ http://lovex365.blogspot.com

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #5 -: 05-03-2010, 19:27:40 »

Супер е! Но ми се струва, че не трябва толкова набързо да се показват тези латентни сили у човека. Д-р Нинов е много напред с материала. Такива доктори трябват на БГ :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #6 -: 15-03-2010, 09:01:54 »

 :kisss:Точно така!!!Всяко нещо в точното време, на точното място и с точния човек!!!Не мож узря, без  да цъфтя!!!! :weight_lift:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #7 -: 15-03-2010, 10:04:57 »

Гледах го филма и могда да допусна , теоритично разбира се ,че това е възможно да го правят, но на практика като се замислим какво се получава ? Познавам някои от участниците в тази сбирка. Някои от тях много добре. Те не искат да говорят за това , защо помислете сами.
От друга страна , пича който преподава ,Тора мисля че беше, е с доста нездравословен изглед . Питам се и винаги съм се питал - Защо тези , които уж владеят страшни сили , не могат да владеят тялото и здравето си ?   И отговорът относно някои йоги , които уж са постигнали съвършенство ,защо умират на по 50 -60 години , че са изпълнили мисията си тук не е задоволителен. Могат да дадат много на хората, но не го правят. Интересно ми е да чуя и мнението на бате Бино :)
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #8 -: 15-03-2010, 10:37:39 »

 :kisss:Аз шъ съ изкажа от мое име...ами и те са човеци, макар и по-напред от много от нас,ама НИКОЙ,НИКОЙ,НИКОЙ не изолиран от изкушенията...и най-големият и устойчив мъдрец е подложен на тях- с каква цел ли ...ами пак същата...УСТОЙЧИВОСТ!!!!НА ПОСТИГНАТОТО!!!Ако прочетете книгите за Слава Севрюкова ще разберета тя защо и за колко време изгубва способностите си...
    Едно е да постигнеш...друго е да го удържиш...живота не е статика ,а вечно движение,условията днес не са вчерашните, нито пък утрешните ще са като днешните!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #9 -: 15-03-2010, 11:41:11 »

Ами аз мисля, че в много от случаите става въпрос за сериозна измама . Така го усещам , а интуицията ми досега не ме е подвеждала :)
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #10 -: 15-03-2010, 12:59:30 »

гледах го,супер! ама колкото пъти чета заглавието на този пост,все ТОРТА от остров бали прочитам,и първия път чак се зачудих адже ба къде е тортата  tooth и останах разочарована  :Confus_3:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #11 -: 28-03-2010, 21:20:40 »

Ами аз мисля, че в много от случаите става въпрос за сериозна измама . Така го усещам , а интуицията ми досега не ме е подвеждала :)
Дай да говорим с примери.
Йогананда. Умира на 59 години. През целия си живот е закръглен, а в някои периоди направо дебел. Мислиш ли, че е измамник или че не е преодолял телесното?

А Вивекананда, който умира на 39 и той ли е измамник?

Големите йоги "обират" лошата карма на учениците си. Така учениците продължават делото, а учителите си отиват :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #12 -: 28-03-2010, 22:18:04 »

Ми не знам , така ми се струва , както ти казах интуицията ми не ме лъже :) вероятно са знаели някои неща , не казвам ,че именно измами са правили , даже може много да са помагали и вероятно е така , но някои неща не ми се връзват. Може би някога ще разбера.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #13 -: 29-03-2010, 09:17:23 »

Благодаря за вниманието , Титане. Щом искаш да знаеш моето ценно мнение по този въпрос , за мен е чест да го споделя  :  Не се чувствам компетентен да взема отношение точно по тази фина материя !
    Разбира се ,бих могъл да впрегна логиката и анализа  и да се получи нещо убедително ( за някого) , но няма да се харесам аз самият ,защото  няма да е било  на базата на познанието и изследването. 
 Тук Петко , Бенато и другите , занимаващи се с енергийни практики биха могли да бъдат убедителни . ( Плюс това има и кого   да питат )

 Не е срамно да мълчиш, когато нямаш познание по някоя тема . Ще бъдеш "реабилитиран " ,когато заговориш - ще бъде възприето , като чели наистина го имаш . :) :)

/ получи се май нелоша крилата фраза :) /
« Последна редакция: 29-03-2010, 09:29:40 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #14 -: 29-03-2010, 13:06:19 »

Интересно филмче с висока доза преиграване и приказен елемент.
На Ани Салич и е доскучало и се е разходила на държавни разноски там където и аз искам да отида.


Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #15 -: 29-03-2010, 14:23:28 »

Аз съм много,много в началото,но скромното ми мнение е ,че дори и да те посветят в енергията,когато си неподготвен и не знаеш какво да правиш с нея,можеш само да си навредиш.А и енергийните канали са ни запушени ,обикновенно.
Мисля,че той им предава част от неговата енергия,която изчезва след време.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #16 -: 29-03-2010, 14:52:39 »

 :kisss:Тези способности ги е имала и Ванга.Прочетете книгата на Петър Баков за нея.LangID=0&Letter=Мhttp://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=БМоже да хвърлите и  един поглед на Шърли Маклейн - Медитацията - навлизане навътре. http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=М :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #17 -: 29-03-2010, 17:51:59 »

Никой не отрича способностите. Но Ванга не е приемала по тридесет човека на веднъж,за да ги направи ясновидци.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

pazo

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #18 -: 04-10-2010, 09:13:20 »

Ами аз мисля, че в много от случаите става въпрос за сериозна измама . Така го усещам , а интуицията ми досега не ме е подвеждала :)
За да проверя отидох лично до Бали и надявам се скоро адвокати приятели да ми върнат разказа,който лека полека стана доста страници,за да мога да го публикувам навсякъде с добри намерения да спася поне някой.
Наблегнал съм на дребните неща,които пропускаме в еуфорията от филма по БТВ...
Общо взето като не пожелахме да си купим кимона от тях,да си сменим хотела от който по чужди думи взимат огромен процент,не си платихме и за поаса(пост),след като ръцете ми кървяха да ги бия и след като при не стегнат кончиян отлитаха нескопосано назад-просто ни обърнаха гръб и дори ни изгониха от къщатата си и не ни върнаха парите за хотела.Бяхме на улицата без пари и храна....
Имам мнооооого да раскажа
Ако има пострадали от Санди Мурти или имат познати с проблеми след пребиваването си в Бали при Тора да ми пишат на
nasrandimurti@yahoo.com
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тора от остров Бали
« Отговор #19 -: 04-10-2010, 09:31:07 »

Значи е 100 % това измама ? Аз познавам един човек , който в момента е там за 10 път сигурно и той твърди точно обратното и сега не мога да разбера каква е уловката ?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.233 секунди с 22 запитвания.