Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Миома  (Прочетена 8381 пъти)

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Миома
« -: 27-03-2010, 12:44:31 »

Здравейте пак,
Моля за съвет.
Моя приятелка има няколко миомни възела. Естествено всички лекари, с които се е консултирала, са и казали, че НЕЗАБАВНО трябва да се оперира. Аз пък и казах в никакъв случай да не се оперира, докато не е пробвала и алтернативните начини на лечение, като имах пред вид най- вече плодово- чаения режим. Но все пак реших да ви питам- имал ли е някой подобен проблем и дали е успял да си помогне? Дали това чудо ще изчезне след някой от видовете гладуване?
Целувам ви и благодаря предварително!
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Миома
« Отговор #1 -: 27-03-2010, 13:00:04 »

То с едно гладуване може и да не изчезне(макар ,че е възможно),но с една програма за хранене и живот,след няколко месеца ще е история.
Първо тази жена трябва да заобича себе си и всичко ще се нареди после.Успех! :love_006 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Миома
« Отговор #2 -: 27-03-2010, 13:09:41 »

Мерси, Бенато. Сигурна съм, че е така- че ако се промени начина на живот проблема няма да го има. Чувала съм и съм чела за жени, които са се оттървали от това, но ми се иска да почерпя вода от извора, дето се казва, и ако някой лично го е изпитал да сподели как се е справил. Донякъде ми се иска и да и покажа, че има хора на тоя свят, които са се справили с тоя проблем и малко да и вдъхна вяра. Че тя много- много не ми вярва, смята , че и говоря врели- некипели... Нали знаеш как е... tooth
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Миома
« Отговор #3 -: 27-03-2010, 13:10:54 »

Виж Дарби Мак е писала в дневника си,мисля по такъв проблем,може да се обърнеш към нея за подробности,но Бенато е абсолютно прав  - проблема няма да се реши,гледайки го само физически.

Бате Бино е пуснал - "Що е здраве ......".Прочети и тази тема,ще е полезна.
« Последна редакция: 27-03-2010, 13:13:31 от катеринка »
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Миома
« Отговор #4 -: 27-03-2010, 13:20:36 »

Така е, Кате, съгласна съм, ама нали ми се иска да помогна, пък и да се отворят на някой близък очите...
Че то ножът разиграе ли се и после няма връщане назад.
Чакай да погледна бате Бино какво е писал, неговите писания са много ценни..
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Миома
« Отговор #5 -: 27-03-2010, 13:25:28 »

В представянето си Дарби Мак казва,че е излекувала себе си от миома.Мисля,че ще ти бъде много полезна.Не питай старило,питай патило,нали знаеш.Дано да повлияеш на приятелката,знам колко е трудно,майка ми вече я накълцаха от какво ли не,включително и от миома.
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Миома
« Отговор #6 -: 27-03-2010, 13:41:11 »

Кате  :flowers2:
Видях информацията в дневника на Дарби и чак после се сетих, че когато за първи път го прочетох /дневника и/ много се впечатлих!!
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Миома
« Отговор #7 -: 27-03-2010, 14:03:16 »

То и ако нямаш усет за здравето си,никой не може да ти повлияе. На 40 или сам си си лекар или си глупак.  ;)
А и дупе се иска да кажеш край на досегашния си живот. :surpris_23:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Миома
« Отговор #8 -: 27-03-2010, 16:24:59 »

Защо не опита да яде повече зеле (броколи, карфиол) освен глада? Доколкото знам, те имат много силно противораково действие. Билки?
И да се следи - ако много порасне май е по-добре наистина да се реже, защото лесно може да се изроди в злокачествен тумор. Получават се и много силни кръвоизливи.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Миома
« Отговор #9 -: 27-03-2010, 18:01:44 »

Миомите са решен конфликт по ГНМ. "Конфликтът е срив  в самооценката, тип " Не мога да забременея"."
Ако приятелката ти сляпо вярва на лекарите най-вероятно ще стигне до операция.
Ако се интересува от други начини на лечение информация има много из интернет, аз попаднах на това- лечение с билки
http://www.dunov-knigi.com/mioma-matkata-p-2739.html
http://az-jenata.bg/article/8825/Lechenie-na-mioma-bez-operatziya/
и гладуване.
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Миома
« Отговор #10 -: 27-03-2010, 18:35:06 »

Съни, здравей!
Миомата се лекува много лесно. Трябва вяра и упоритост. Самата аз се излекувах от миома и вече пета година съм здрва без да са ме оперирали. Излекувах се с гладуване и много чай от цариче. След три гладувания за две години нямах никакви миомни възли, а още след първото гладуване миомата намаля наполовина. Моля те настойчиво да убедиш приятелката си да не ляга под ножа. Ако имаш някакви конкретни въпроси можеш да ме питаш без притеснния. Аз не влизам във форума но от време на време чета. Затова по-добре ми пиши на личния за да не пропусна въпроса, ако има такъв. Ще помогна с каквото мога. Успех!
Активен
Намасте :)

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:Миома
« Отговор #11 -: 27-03-2010, 18:41:35 »

Някога имах връзка с една жена,тя след три аборта от съпруга си почва да получава такива тумори,оказват се злокачествени следват разсейки,изрязват и матката,тя продължава да си живее спокойно,но се оказва че има и други останали разсейки,който са продължава ли да се хранят.......Тя в последствие въобще не искаше да чува за други операций,просто искаше да си доизживее това което и остава,независимо на каква цена.Сега незнам къде е,тук или горе.Така че най-важното са изследванията,после почва борбата.Действайте докато не е станало късно.
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Миома
« Отговор #12 -: 27-03-2010, 18:44:59 »

Значи...
Най- напред- благодаря на всички, които се включиха! Страхотни сте!
Тя- приятелката ми, няма такова отношение към храненето, каквото споделят хората от този форум.  И на мен ми се е карала, че не ям млечни- не било хубаво така..
Но аз и изпратих всичките линкове, които вие ми изпратихте и дневника на Дарби, там където е описала още в началото как се е справила с проблема, и ...УРА!!, виждам проблясъци! Понеже не е глупав човек се надявам да продължи и по- нататък и да  се бори, а не да се осакатява.
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Миома
« Отговор #13 -: 27-03-2010, 19:03:55 »

Дарби, здравей!
Щях да ти пиша на лични, защото наистина съм притеснена, а виждам от дневника ти, че си се справила. Много се радвам, че се включи, ще и предам това, което си написала и дано да се вслуша. Ако има нещо неясно ще ти пиша на лични. Много се радвам също, че си успяла да се справиш с това! Моите адмирации за това , че си толкова борбена и отворена към света!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Миома
« Отговор #14 -: 27-03-2010, 21:14:43 »

И аз да се включа - Харви Даймънд "Сила за живот" 1 част е посветена точно на тези проблеми, познайте защо вече я няма в тираж :) от 3 пъти
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Миома
« Отговор #15 -: 29-04-2010, 09:45:22 »

За мое съжаление на този фронт нямам успех- приятелката ми влиза за операция днес, но много благодаря на всички, които се включиха...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 22 запитвания.