Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Брадавица?  (Прочетена 11071 пъти)

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Брадавица?
« Отговор #20 -: 15-03-2012, 09:19:00 »

Здрасти Мари,
Тук мога и аз да кажа нещичко.
Защото преди 10-ина години имах подобен проблем.Още ми стоят белезите по ръцете от течния азот,с който лекерите ги гориха и въпреки това не помогнаха. Опитах много неща и най-накрая успях да ги махна със следната процедура:
В малко шишенце от лекарство (добре измито) слагаш по една чаена лъжичка сол и една чаена лъжичка лимонена киселина.Заливаш ги с минимално количество кипяща вода.Толкова малко,че да може да се разтворят двете субстанции в нея...Разклащаш интензивно шишенцето докъто това се случи и след това ползваш получения разтвор по следния начин:
Важно е да знаеш коя брадавица се е появила първа.Или приблизително коя....поне.Накисваш я в топла водичка,след което ако е на удобно място с една игличка съвсем леко я отваряш..(не да я чоплиш) и поставяш върху нея памуче напоено с вече готовия разтвор.Така се спи.Процедурата при мен помогна за по-малко от седмица.А аз имах много и по двета ръце...Третирах само първите обаче.Другите не е необходимо.Те изчезват сами овладееш ли положението с първата.Повече не се появиха.Желая ти  :fluretaa:успех!!!!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 22 запитвания.