Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мака?  (Прочетена 21202 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мака?
« Отговор #20 -: 18-05-2010, 23:47:56 »

Мер, ти си извънземна :) Мисля че и без мака ще се оправиш някак си :))

Анджи , не зная какво да ти кажа ... явно има неща в живота , които си пропуснала  tooth
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Мака?
« Отговор #21 -: 18-05-2010, 23:59:35 »

Suzana какво ще лекувате с Мака.? Темата се изврати в най-приятната си еротична форма. Едва ли точно маката може да си мери силата с нашенският Трибестан (важи за мъже и жени ).   
Българинът отдавна не се храни здравословно за да е заслужил прозвището "сексуален шампион"
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Мака?
« Отговор #22 -: 19-05-2010, 10:35:14 »

Благодаря,Орто! Масово мъжете в България са с кореми,разплути и т.н. В моя роден град хубавите момчета, които си останаха в града, сега почти всичките са напълняли, като наблягат на мръвките. После, знаем колко масово се слуша чалга. Не знам на вас как ви действа, но за себе си мога да кажа, че ако ми се наложи да седя на място с чалга, и да я слушам,едни много тъмни емоции се появяват, нещо ниско и първично..самия ритъм а и текстовете..еми като си представя,че и на другите им действа така, а те освен това се и кефят! Не,благодаря. И накрая, един мъж трябва да има малко нещо в главата си, за да е добър любовник. А като си една шаврантия, независимо от какъв произход, и си отишла някъде с цел задоволяване на физическите и/или финансовите потребности, вероятността да прелъжеш някой с нещо в главата, клони към нула. Тъй че много им здраве от мене на твойте колежки, Тито, и да знаят че цената отговаря на предлаганото качестово. А ти всъщност не бъди толкова сигурен, че въобще им е излязал късмета..с някой сърбин може би...  tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мака?
« Отговор #23 -: 20-05-2010, 03:05:23 »

И ти си права, като се оглеждам какви плондири виждам ,  но има и хубави мъже, не зная дали имат нещо в главата , но поне на такива дават вид отдалеч :)) В много от случаите , както занем , се оказват въздухари.Може би наистина нацията ни яко се е изродила.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Мака?
« Отговор #24 -: 20-05-2010, 06:01:28 »

Погрешно е да се използва и търси "хубав" мъж. Хубостта е за жените, мъжете трябва да имат други качества. Естествено, не казвам да се ходи с разни уроди, но обикновено разните "красавци" са разглезени от прекаленото женско внимание и не струват нищо.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Мака?
« Отговор #25 -: 20-05-2010, 06:38:25 »

Погрешно е да се използва и търси "хубав" мъж. Хубостта е за жените, мъжете трябва да имат други качества. Естествено, не казвам да се ходи с разни уроди, но обикновено разните "красавци" са разглезени от прекаленото женско внимание и не струват нищо.

Че то същото важи и за жените, поне в известен смисъл. Всичко е относително де, ама манекенките обикновено не са титани на мисълта  ::). Аз харесвам умните жени (е, и щото противоположностите се привличат, ясно  :whistling2 - emotloader: :D)
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мака?
« Отговор #26 -: 20-05-2010, 15:59:57 »

Eeeeх , Томи, Томи , не ги разбираш тия работи с мъжете
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Мака?
« Отговор #27 -: 20-05-2010, 16:26:09 »

Eeeeх , Томи, Томи , не ги разбираш тия работи с мъжете
Да, признавам. Никога не съм се занимавала с мъже, демек флиртове ала-бала в буквалния смисъл на думата. Не ми е било и интересно, дори мъжкото внимание със сексуален намек ми е неприятно ако не харесвам човека (а то това е в 95% от случаите).Намерих си един, който що-годе да ми отговаря на изискванията и толкова. Вече доста години сме си заедно и сме си най-близките хора. Не бих го нарекла "любовник", а просто половинка. Няма смисъл да си хабя нито нервите, нито времето за някакви си "пеперуди в стомаха" и дребни удоволствия. ;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мака?
« Отговор #28 -: 20-05-2010, 16:36:02 »

Според мен Томи , най-важното е да намериш добър приятел , с когото можеш да делиш всичко и да ви е хубаво заедно ... ако си извадила късмет искрено се радвам за вас и ви желая щастие :)
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Мака?
« Отговор #29 -: 20-05-2010, 16:37:44 »

Според мен Томи , най-важното е да намериш добър приятел , с когото можеш да делиш всичко и да ви е хубаво заедно ... ако си извадила късмет искрено се радвам за вас и ви желая щастие :)
Мерси. Има време пред нас, млади сме и тепърва ще разберем доста неща.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Мака?
« Отговор #30 -: 20-05-2010, 17:56:12 »

може би не разбирам това за дребните неща и пеперудите в стомаха...според мен е най хубавото, което може да се случи, точно това. Как да нямаш време...да не говорим колко енергия когато си влюбен  :heart_2:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Мака?
« Отговор #31 -: 20-05-2010, 19:54:38 »

може би не разбирам това за дребните неща и пеперудите в стомаха...според мен е най хубавото, което може да се случи, точно това. Как да нямаш време...да не говорим колко енергия когато си влюбен  :heart_2:

Напълно съм съгласна  :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Мака?
« Отговор #32 -: 21-05-2010, 07:16:10 »

Някои хора са по-романтични от други и приемат любовта по друг начин. Това е правилен подход ако искаш да си щастлив.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Мака?
« Отговор #33 -: 21-05-2010, 16:27:50 »

И все пак какво ви е мнението за маката? В какви дози я приемате?
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Мака?
« Отговор #34 -: 21-05-2010, 17:42:52 »

Аз не я ползвам редовно. Слагам по 1с.л., ако правя нещо за всички ни. Само за мен- по 1ч.л.
Активен

suzana

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Мака?
« Отговор #35 -: 22-05-2010, 00:50:55 »

Здравейте!Отдавна не бях влизала във форума и като видях как се е развила темата ми стана много забавно :Content_4 - emotloader:
Бях чела някъде,че Маката регулира хормоните в организма и има обновяващ ефект върху жлезите с вътрешна секреция.По-специално тя стимулира хипофизно-хипоталамусната ос в мозъка, като резултатът е увеличаване производството на хормони от яйчниците, тестисите, надбъбречната жлеза, панкреаса, щитовидната жлеза и т.н.
Аз имам ниски стойности на прогестерон и естрадиол,следователно нередовен и липсващ цикъл.Проблема вече е от доста време,през което ми изписваха все хормони ,но проблема си остана...
Та от година и половина зарязах всякави лекари и хормонални препарати и реших  да опитам с лечебно галдуване ,здравословно хранене(в суровоядството съм начинаеща) и всякакви природни методи.Така попаднах и на Маката и ми беше интересно някой от вас дали има лични впечатления от нея и как се ползва.Благодаря на всички,впечатлена съм и много се радвам че ви открих! :Content_14:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Мака?
« Отговор #36 -: 22-05-2010, 13:15:34 »

може би не разбирам това за дребните неща и пеперудите в стомаха...според мен е най хубавото, което може да се случи, точно това. Как да нямаш време...да не говорим колко енергия когато си влюбен  :heart_2:
Аз тези пеперуди в стомаха не съм ги изпитвала от 11години и много ми се иска да си припомня това чувство. И не мисля че е загуба на време.

Сузана аз имах абсолютно същите пробеми с хормоналния дисбаланс и сега се сетих че в началото на 2007г когато за първи път реших да спирам противозачатъчните изпробвах мака. Бях си я купила от лечител и честно да ти кажа нищо не се случи. Тогава бях чела че помага при хормонални проблеми. Може би не съм я пила достатъчно дълго. В началото на 2008 година предприех самолечение с прогестеронов крем на билкова основа и досега си го ползвам. Чрез кожата организма си приема точно толкова прогестерон колкото му е необходмо. Но това не ти пречи да изпробваш маката. Може при теб да даде резултати.
Активен

suzana

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Мака?
« Отговор #37 -: 22-05-2010, 15:39:03 »

Деси,преди известно време четох за твоя проблем и така разбрах за прогестероновия крем,мисля да си го поръчам,но само трябва да намеря дистрибутор.Радвам се,че при теб проблема е решен.Ще опитам и с маката,дано да се получи, защото вече се отчайвам. :surpris_25:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Мака?
« Отговор #38 -: 24-05-2010, 14:59:51 »

Ами да пробвай Сузана! Може да ти помогне маката. Четох за две сестри суровоядки със същия проблем и те взимат точно маката за регулиране на хормоните но при тях още по-бавно настъпват резултатите.
Ето техния сайт: www.pure2raw.com
Активен

suzana

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Мака?
« Отговор #39 -: 26-05-2010, 21:37:56 »

Благодаря ти Деси!
Ще опитам всичко!Дано нещо помогне!
Ако има резултат ще пиша ;)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.144 секунди с 22 запитвания.