Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мака?  (Прочетена 21190 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Мака?
« Отговор #40 -: 28-05-2010, 14:35:56 »

Успех ти пожелавам Сузи!!! Нямаш си и представа колко много момичета в днешно време имат този проблем. Аз преди 2.5 години като търсих информация за това направо ми настръхваше косата. Най-лошото е че тези момичета не осъзнават опасността от този проблем и се тъпчат с най-различни хормони които гинеколозите им изписват. Много се радвам че аз съм намерила светлина в тунела.
Активен

suzana

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Мака?
« Отговор #41 -: 28-05-2010, 22:35:59 »

Да Деси ,за съжаление е точно така.И аз се сблъсквам с много такива момичета с подобни проблеми.Но все пак срещам и такива като тебе ,който са се подобрили и се обнадеждавам.Исках да те питам ти как го ползваш кремчето и колко време след ползването му се появи резултат.Прогестерона сега в норма ли ти е?Извинявай ако си писала за тези неща и сега те питам пак,но не успях да открия.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Мака?
« Отговор #42 -: 28-05-2010, 22:42:50 »

Гинеколозите отдавна съм ги обявила за най-големите касапи и стоя далеч от гинекологичните кабинети. Мога спокойно да ги обвиня за повечето здравословни проблеми на съвременните жени.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Мака?
« Отговор #43 -: 28-05-2010, 22:57:50 »

сузана  има нещо, което масово не се разбира от хората. Маката или да го наречем още по реално '" Обикновена ряпа от Боливия"  е полезна в прясното си състояние.  Сочните червени български репички, ако ги изсуша, смеля на прах, натъпча в пластмасова опаковка и заредя по складовете из света, дали ще са вкусни ?
А дали ще са лечебни? Колко месеца или години след смилането ще са на твоята трапеза ?
Няма как да съм много вещ в женските тайни но съм чувал, че незаменимите мастни киселини в правилна пропорция вършат чудеса.  Комбинацията от капсули масло Сьомга + масло нощна свещ и овесени трици, дава бързи резултати.  Голямо количество  салата  пресни репички със зехтин биха изпреварили прахчето от урната на мумията наречена Мака.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Мака?
« Отговор #44 -: 28-05-2010, 22:59:44 »

Здравей отново Сузи! В началото използвах крема по 2 пъти на ден ежедневно. Още първия месец имах резултати. След това малко се поразреди цикъла. Постепенно започнах да намалявам употребата му.И сега го ползвам през ден по 1 път. Кремчето се маже по меките части на тялото-вътрешните части на краката ръцете врата гърдите корема. Аз дори напоследък само по коремчето се мажа. В момента цикъла ми е а 38дни.
Томирис и аз от 2години не съм стъпвала в гинекологичен кабинет. Преди това за толкова години се находих достатъчно.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Мака?
« Отговор #45 -: 28-05-2010, 23:02:58 »

Цитат
масло Сьомга + масло нощна свещ
Да, само където същото което важи за маката, важи и за рибеното масло и пупалката (нощна свещ). Всички са хранителни добавки - в капсули и пластмасови опаковки ;)
Засега ползвам само незаменимите мастни киселини на зехтина, лененото семе, авокадото и ядките. Другите екзотични продулкти от аптеките са ми скъпи. Но, въпрос на избор.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Мака?
« Отговор #46 -: 28-05-2010, 23:03:41 »

Да наистина есенциалните мастни киселини са много важни!
Сузана забраих да ти напиша че не съм си изследвала прогестерона от 3 години когато установих че е много нисък.
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:Мака?
« Отговор #47 -: 10-12-2014, 18:21:57 »

Бихте ли "показали" маката, която ползвате? И къде и в какво я добавяш, Вики? Какъв й е вкуса?
Активен

IrenIren

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Мака?
« Отговор #48 -: 09-02-2015, 09:07:36 »

Здрявейте и от мен! Маката я слагам в соковете или я пия, разтворена в малко топла вода, има приятен вкус - продава се вече на доста места, даже вчера купих от един център за масажи  ::)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 22 запитвания.