Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравйте хора!  (Прочетена 3134 пъти)

Алваро и Ампаро

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Здравйте хора!
« -: 01-06-2010, 12:38:51 »

   Казвам се Алваро,а съпругата ми е Ампаро.Също като вас сме вегетарианци и вегани по рождение.Нашите хазяи,при които живеем ,казаха ,че ако се запишем в този форум ,ще сме първите животни в него.Защото ние  искаме да обменим мнения по въпросите на храненето.Нищо ,че не можем да пишем и говорим.Нашите приятели ,ще го правят вместо нас.Искаме в следващия живот да сме в друга форма ,а защо не и хора.Та нима толкова хора убиват животните и се наричат хора,а ние пък сме вегетарианци ,макар и игуани.Защо да не станем и хора занапред...Надяваме се да сте ни полезни ,както и ние на вас.Поздрави от кокошарника на терасата ,в който живеем!/не е такъв ,но размерите са такива/. :thankyou: :love_026: tooth
Активен
поздрави от царството на рептилите -вегани

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Здравйте хора!
« Отговор #1 -: 01-06-2010, 12:42:11 »

dosta svobodno vreme imat vashite hazqi tooth
Активен

Алваро и Ампаро

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Здравйте хора!
« Отговор #2 -: 01-06-2010, 12:48:39 »

така е.но като са си в къщи имаме редовно марули и ябълки за храна.а сега като е топло ядем повече.а ти къде  живееш,веган ли си като нас ? твоята клетка колко е голяма?нашата е висока 2м и половина,широка метър,и дълга метър и половина.Ти като си човек,сигурно твоята ще да е по голяма?... :surpris_23: :flowers2:
Активен
поздрави от царството на рептилите -вегани

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Здравйте хора!
« Отговор #3 -: 01-06-2010, 12:57:30 »

kletkata ti e v glavata obshto vzeto :)

no vie ste da ste mladi iguani,zashtoto 1m x 1.5m dosta malko mi se struva
Активен

Алваро и Ампаро

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Здравйте хора!
« Отговор #4 -: 01-06-2010, 13:34:54 »

Аз съм на 5 г. и половина,и съм висок 1м и 20см,а съпругата  ми Ампаро е висока метър и 30 и е на възраст като мен.Аз тежа вече блисо 2кг,а Ампаро е 2,5 кг.Всяка година снася по 30-на яйца ,но хазайте ги хвърлят ,че не било рентабилно да ни развъждали.Понякога много ги мразя за това!!!Но поне сме живи,ако бяхме в родината си в Южна Америка,досега 100-пъти да сме станали на супа и изядени от някое индианско племе.Затова си кротуваме тук на чардака и си се печем по цял ден на слънцето :Cherries :Content_22:
Активен
поздрави от царството на рептилите -вегани

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравйте хора!
« Отговор #5 -: 01-06-2010, 14:46:13 »

 :kisss:Ей, семейство АА ..а , добре дошли...имате една марулка от моято градинка...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Алваро и Ампаро

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Здравйте хора!
« Отговор #6 -: 01-06-2010, 14:56:04 »

БЛАГОДАРИМ,БЛАГОДАРИМ,чували сме че българските марулки са по вкусни от испанските,но пък са по близо до Чернобил.Ако ни поканиш на гости в твойта градинка с марулите,да си вземем ли Гайгеров брояч?.ам,ам,ам.... :thankyou: :thankyou: tooth
Активен
поздрави от царството на рептилите -вегани

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравйте хора!
« Отговор #7 -: 01-06-2010, 15:06:17 »

 :kisss:Еееееееееее, че аз съм ощи жива, игрива...ако това е следствие от Чернобилллллл :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравйте хора!
« Отговор #8 -: 01-06-2010, 19:22:51 »

здравейте семейство  tooth :love_026:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Здравйте хора!
« Отговор #9 -: 01-06-2010, 21:53:04 »

Много сладко представяне Семейство игуани! :D
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Здравйте хора!
« Отговор #10 -: 02-06-2010, 09:23:08 »

Не сте първите представители на животинския свят тук, нито ще са последните;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Здравйте хора!
« Отговор #11 -: 02-06-2010, 22:09:48 »

Ехааа  ;D. Здравейте, игуани! :flowers2:
Обръщението ви към нас, "хора", е обичайно, но не знам доколко е валидно (както отбеляза колежката горе, не сте единствената фауна тук  :D) - лично аз май повече се числя към магарешката порода, отколкото към човешката, но хората около мен още не знаят това, или поне се правят  :whistling2 - emotloader: tooth.
Аз обитавам една относително поддържана клетка още от соц-а, наречена "панелка"  :whistling2 - emotloader: и си съжтелствам с голямо рошаво куче и една кръстоска между мишок и катерица (мисля, че се нарича "дегу"), както и с двама чудати екземпляри, които по принцип се водят "родители" - мир и щастие! :love_028:
Много ми се съжителства и с друга фауна, и по-специално игуани, само че от магазина не дават безплатно, пък и после майка ми ще ме изхвърли с все игуаните, така че засега се въздържам  :Content_4 - emotloader:.
Айде живи и здрави, приятни мигове тук и поздрави на хазяите! А хазяинът случайно да се казва Мио? :whistling2 - emotloader:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
 

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 23 запитвания.