Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречистване на черния дроб и месечен цикъл  (Прочетена 1911 пъти)

pipilota

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Здравейте!
След като направих поредица от противопаразитно прочистване, уринови клизми реших да започна и с чернодробното прочистване. През целия този период (от май 2010 до сега) не мога да кажа че съм била на 100% сурова храна, но едно 90%-да. От началото на годината пък съм хапнала само 4-5 каши от просо и елда , и див ориз , но ми беше мноооггоооооо студено и затова.

Исках да попитам, най-вече момичетата да споделят опит разбира се , дали са забелязали отклонения в месечния си цикъл след чернодробно пречистване?А считам че цикълът ми беше редовен и точен, но обилен(започна да намалява 2-3месеца след като спрях млечните храни изцяло). Първият път , когато го направих на пълнолуние беше датата 06.2010, съвпадната с датата за  моя МЦ и се получи много добро и безпрепятствено прочистване, но МЦ закъсня с 11-12 дни. Докато се появи умирах да ям мазни храни, много ядки, тахан, и гхи в големи количества.А не съм спирала да хамвам по 1 с.л. от студенопресованите масла или Омега 3,6,9 с масло от вечерна иглика всяка сутрин. И това е всеки път, вече 4. Всъщност като се позамисля при храненето почти само със сурова растителна  храна със или без ЧД пречистване се получава тази  липса.Като се появи разликата е огромна- минава за кратко, без да усетя някакво неразположение.
Ще ми бъде повече от интересно да разбера дали сте наблюдавали подобни промени, дали има някаква връзка.

Благодаря
Поздрави  за добро настроение :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 24 запитвания.