Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречистване на организма с кислородна вода  (Прочетена 100949 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Че нашите души не са замърсени бе ,лельо Маринче. :surpris_23:

А ти щом си компетентна по въпроса, това е повече от прекрасно - дай кретириите за замърсяване- точка по точка,  ние се тестваме. Ако сме замърсени - даваш методиката за прочистване (точка по точка!)  и ние си  изчистваме и душичката.
Наистина е простичко, без конспирации :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Лельо Марийна , ти от градинката имаш много малко прозорче, не виждаш някои неща , пък и като четеш само Дънов  tooth  tooth  tooth нямаш представа за техническият прогрес и средствата за масова манипулация и масово заразяване на населението.
Активен

Kalisi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Здравейте! Мога да споделя личния си опит с кислородната вода.От година и половина си я пия,3пъти на ден по 10 капки,или два пъти по 15 капки.Имала съм и пропуски,не съм чак толкова изрядна ;),но като цяло ми е добре като си я пия.Кожата на лицето ми е много чиста,никакви пъпки нямам вече а имах.Изчезнаха и два лишея,които много ме дразнеха,имах една бенка и тя просто изсъхна и падна.Направо така си мажа лицето върху мокра кожа.А за зъбите и за гаргари е страхотно,стегнати венци и бели зъби...никакъв лош дъх.Ми горе долу това е. :)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Kalisi, време е да преминеш вече към тежката артилерия.  ;D

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=3032.0
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

... Изчезнаха и два лишея,които много ме дразнеха,имах една бенка и тя просто изсъхна и падна....

Това от мазане с кисл. вода или от пиене? Интересно! Как и по колко се мажеш?
Активен

Kalisi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

 :)И от двете,пия си го и се мажа всеки ден,но специално лишеите ми изчезнаха за около 3 седмици,след като започнах,по няколко пъти на ден сипвах на памук и си го лепвах на мястото,без да я разреждам 3% кислородна вода от аптеката :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

ххмммммм , много интересно , ще взема да пробвам и аз , само трябва да си поникна лишей  tooth , но за плакнене на уста може би ще има ефект
Активен

Kalisi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Не си го пожелавай,че туко виж утре сутрин ;)....Svetlio тъкмо предния ден бях чела точно тази тема,че ми стана интересно какво е това mmc,но не изчетох всичко.До колкото разбрах е с подобно действие като на кислородната вода,но по силно....а и май не е лесно достъпно,поръчки..доставки,няма ме много там....е ако много ме заинтригува едва ли ще е такъв проблем.Все пак благодаря :)
Активен

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

Кожата на лицето ми е много чиста,никакви пъпки нямам вече а имах.

А дали си забелязала тенът на лицето да се изравнява?
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

И аз забелязвам, че зъбите ми станаха малко по-бели( а моите природно не са от най-белите)...сутрин се жабуря с разредена 3% кислородна вода, и после изчетквам с четката зъбите , рядко използвам паста за зъби...
Активен

Kalisi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

 :)Ако имаш петна,които пигментират от слънцето,най много да поизбелеят през зимата...но лятото може пак да си се покажат,не мога да кажа със сигурност.Не пречи да пробваш,може да я разредиш да не е много силна :)
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

И аз се зарибих по този метод. Ползвам водороден пероксид на Химакс Фарма в момента.
Гледах да няма примеси, заради оловото, което споменава Неумивакин, че понякога присъства в Кислородната вода.

Интересно е това, което Джим Хъмбъл твърди за MMS, че окислява тежките метали, а кислородната вода излиза, че не го прави това. Някой по наясно с химията, може да разясни, ако минава от тук :)

От 30.03 пия кислородна вода и забелязвам засега, че ми минава главоболието, което получавам напоследък от преумора, както и някакви неврологични проблеми със сърцето ако имам, също забелязах, че изчезват.
Мисля да пробвам скоро схемата с ваните и...венозно някой ден  :whistling2 - emotloader:
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината

И двете средства се рекламират като избирателно трепещи само лошите бактерии.
В банята имам розова на цвят вода за плакнене на зъби. Ще прегледам етикета кое от двете има вътре, Елудрил се казва марката.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Здравейте. От няколко дни започнах пречистване с кислородна вода и имам някой питанки, ако някой знае, ще се радвам да сподели. Значи взех си 30% водороден пероксид от аптеката и си го разредих сам с дестилирана вода 1:10 до 3% р-р. Вземам си го по 1 капка 3 пъти дневно и всеки ден добавям по още една. Концентрата е на фирмата "Химакс фарма". Това което ме притеснява е да не съдържа разни тежки метали. Някой ползвал ли е същият продукт и знаете ли нещо по-конкретно за чистотата на съдържанието му?
Поздрави.
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

Де Ниро и мен това ме притеснява, не мога да ти отговоря  :Confus_3:
Моят опит обаче продължава, ето как:

венозно сенсибилизираща доза от около 0.05% разтвор на H2O2 с физиологичен р-р. 10 кубикова спринцовка, бам! Всичко мина жус :)

Следващата доза трябва да е 0,15% разтвор.
Във връзка с това писах до центъра на Неумивакин. Въпросът ми беше свързан с противопоказанията, които единствено този вид прием има, които се отнасят за оставащи скрити състояния за самия човек, т.е. такива, за които той, освен ако не се е изследвал предварително, може да не подозира, че има.
Въпросът ми беше препратен от екипа лично до професора и след седмица отговориха, че ако правя нещо, те не носят отговорност, което е ясно от самосебеси, поне за мен.  tooth

Сега нищо не правя, но изобщо не съм се отказала и то не за друго, ами ми писна от немислещи хора с проблеми, на които постоянно попадам и то в най-близко обкръжение. Исках първо да изпробвам метода на себе си, преди да го препоръчвам :)

После ще постна конкретните противопоказания с един въпрос тук, преди да съм писала отново до центъра. Но и сега, някой ако иска, да вземе отношение...
« Последна редакция: 16-08-2012, 10:31:24 от rima »
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

противопоказанията:

"Абсолютно противопоказани за вътрешновенозно и вътрешноартериално вливане на кислородна вода по данни на Ижевската медицинска академия са:
афибриногенемия, капиляротоксикоза, тромбоци-топенична пурпура, хемофилия, хемолитична анемия, ДВС-синдром.
В останалите случаи, противопоказания за вътрешновенозно и вътрешноартериално вливане на кислородна вода в препоръчваните дози при съблюдаване на методиката, няма. Обаче искам да предупредя,че вътрешновенозният вариант на използване на кислородната вода е желателен само под лекарско наблюдение."


Под лекарски контрол в Бг, както ме увериха от "Дар" няма как да стане, защото нямаме обучени специалисти по този сложен метод. :)
Все пак изучавалите медицина, сигурно биха могли да споделят евентуално очаквани усложнения при наличието на гореизброените състояния.

Сигурно не съм единствената, която се интересува от този вид прием. Много по бързи резултати дава, от пиенето на капки все пак. Особено при спешни състояния :)
« Последна редакция: 16-08-2012, 11:02:37 от rima »
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Голяма дилема с тез кислородни води. Поаптеките има 3%-ви на химакс и някаква Търновска фирма. Кажете от коя да си взема??? Коя е по-подходяща за пиене?
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

Експериментът приключи...засега  :Confus_3:
Както казва и Неумивакин, вената се вдървява, там където се влива само...спокойно  tooth
Ако се влива съвсем бавно, ще е ок. Правилно е препоръчал системите, макар с тях да си заприличва съвсем на болнично лечението.

Ефекта е леко ободряващ, но не стигнах пълните дози.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519


венозно сенсибилизираща доза от около 0.05% разтвор на H2O2 с физиологичен р-р. 10 кубикова спринцовка, бам! Всичко мина жус :)

Следващата доза трябва да е 0,15% разтвор.


А Аз готвя кафяв ориз на пара по час и половин :),..да пристъпим направо към венозната инжекция.
Да не би случайно спешното отделение да са го пуснали пак?  ;)
« Последна редакция: 29-08-2012, 19:04:59 от grow »
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376

Чета и се чудя. Ако нямате сериозно заболяване, което се поддава на успешно лекуване само с венозно вливане на кислородна вода, защо ви трябва да го правите при описаните рискове и евентуални странични ефекти? Има доста други начини за пречистване, така ли не можете да ползвате тях, ами точно до венозното вливане на кислородна вода стигнахте?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.