Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Продавам микроферма за кълнове.  (Прочетена 12206 пъти)

prolog

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Привет,
продавам машинка за кълнове (от тези, които сглабя Людмил т.е made in bg). На една година е, но почти не е използвана (максимум 10 пъти), липса един маркуч, но другото е ОК. Като цяло фермата е малко шумна, но пък кълновете се получават супер лесно. Аз няма да я ползвам, защото се преориентирах към друг, по-ефективен за целите ми начин на хранене. Ако някой се интересува, email-ът ми е vladislav.petrov@com
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #1 -: 16-06-2011, 13:15:51 »

 Кажи кой е по-ефективния начин, като я продадеш  ;D
 Иначе си направи добра антиреклама.
Активен

prolog

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #2 -: 16-06-2011, 13:50:24 »

Ще изпаднем в идеологическо противоречие, затова не споменах за другия начин  tooth. Нямам за цел да си правя (анти)реклама, просто не ми се иска да изхвърлям нещо, което може да е полезно за някого !
Активен

NewAge

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #3 -: 22-09-2011, 19:53:59 »


Активен

viki_kk

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #4 -: 21-01-2012, 01:56:37 »

продадена ли е фермата? ако не - моля, пишете къде се намира, в кой град, колко парички и искате?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #5 -: 21-01-2012, 09:36:51 »

Той ги произвежда, скоро няма да свършат. :)
Понеже рядко влиза при нас, свържи се с него тук -
http://mikroferma.com/
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #6 -: 21-01-2012, 12:55:43 »

Ще изпаднем в идеологическо противоречие, затова не споменах за другия начин  tooth. Нямам за цел да си правя (анти)реклама, просто не ми се иска да изхвърлям нещо, което може да е полезно за някого !
Ако не можеш да я продадеш ,но и не искаш да я изхвърлиш,защо не вземеш да я подариш на някой човек от форума тук ,който иска ,но няма пари за това.Подари му я! на теб и без това не ти трябва.а той ще ти е благодарен.Вероятно има такива хора тук.Ще те помнят с добро и ще си направил едно добро дело.Ако пък искаш да сториш друго добро на по бедните съфорумци ,може да опишеш някои тънкости по машината си.Видях параметрите и от линка ,дето е дал Бате Бино.Не е трудно да се направи,не не всеки може.А тези които иамт такива похвати ти можеш да им обясниш някой детайли  от личен опит.Това ще е благородно дело за хората от форума-нещо направено без пари от собсвените им ръце.Казвам това всичко само ако имаш желание да го направиш.Понеже рационализацията е твоя,съответное твое и правото да се произнасяш върху нея.Добра идея е ,нищо че ти е стара на тебе...Ако я подариш на хората ще е екстра... tooth :Confus_3: tooth :Cherries
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #7 -: 25-01-2012, 18:20:48 »

Странно.....защо ли няма отговор
Активен

Лилия

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #8 -: 07-02-2012, 17:16:53 »

продадена ли е фермата? ако не - моля, пишете къде се намира, в кой град, колко парички и искате?

Аз я купих от него, но също не я ползвам, само ми заема място, така че мога да я продам.
Пишете на лични за подробности.
Активен

NewAge

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #9 -: 12-02-2012, 12:41:49 »

продадена ли е фермата? ако не - моля, пишете къде се намира, в кой град, колко парички и искате?

Аз я купих от него, но също не я ползвам, само ми заема място, така че мога да я продам.
Пишете на лични за подробности.
ако е запазена като нова ще ти дам адрес на клиент, който чака за такава,  да му я пратиш.
Активен

Nature_Boy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #10 -: 29-10-2013, 11:37:47 »

Те уш продават ферми, а мене от почти месец някъде ме лъжат че ще ми направят и още си я чакам  :Content_14: Доста са несериозни...незнам как имат изобщо клиенти...
Активен

Ани

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #11 -: 23-07-2015, 15:07:18 »

Здравейтее, искам да си закупя такава ферма, но вора употреба, тъй като ннямам финансовата възможност в момента за чисто нова,а имам здравословен проблем и се ориентирам към чистата енергия на храната  !Не разбрах за машината  продадена ли е вече?  :heart_2:
Активен

Ани

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Продавам микроферма за кълнове.
« Отговор #12 -: 23-07-2015, 15:09:12 »

Ох сега видях, че темата е от преди години  :peperudi:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 22 запитвания.