Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: малинкин дневник  (Прочетена 8440 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:малинкин дневник
« Отговор #20 -: 18-04-2012, 11:15:05 »

айде, довечера го спирай гладуването... почнала си с баница, продължила си с кафе... накрая ще завършиш сигурно при колегите си в болницата, кой знае каква простотия ще направиш при захранването ?  :surpris_23:
следващия път като решиш да гладуваш опитай както казва ПуреЛовчето - 1 ден на сокове... след туй само на вода (без кафета) ...и ако издържиш така колкото време издържиш - правилно захранване с малко храна  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:малинкин дневник
« Отговор #21 -: 18-04-2012, 11:20:30 »

няма пък! продължавам си на вода!
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:малинкин дневник
« Отговор #22 -: 18-04-2012, 11:21:41 »

за водата ясно.... каква  - топличка, с няколко лъжички кафенце вътре ли  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:малинкин дневник
« Отговор #23 -: 18-04-2012, 11:25:32 »

Ееее, стига де!!
Няма вече :surpris_25:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:малинкин дневник
« Отговор #24 -: 18-04-2012, 11:30:26 »

добре, ще видим... ти гледай да не пропуснеш да се похвалиш при нови издънки  :police:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

purelove

  • Гост
Re:малинкин дневник
« Отговор #25 -: 18-04-2012, 11:32:36 »

Гарване, спри се  :whistling2 - emotloader: Че чета комикс вече  tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: Или филм на ужасите да си пусна май ще е по-добре  :surpris_22: Правете нещата както трябва, ако ли не -въобще не се захващайте или ползвайте някаква друга терминология. Или още по-креативни бъдете - измислете някой друг клон на диететиката или суровоядството, някоя друга разновидност на гладуването- гладуване с цигари, кофеинови напитки, наркотици, дъвки, презервативи .... Безумия! :surpris_22: Като знам, че съм се упреквала за 10-тина капки лимон на 1,5 литра вода понякога, просто съм безсилна да ви търся кусурите в момента  :surpris_23:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:малинкин дневник
« Отговор #26 -: 18-04-2012, 11:43:41 »

хахаха, пак като не си пробвала 1,5 литра лимонов сок да си разредиш с 10 капки вода е добре  tooth
и не съм аз виновен, че каките правят глупости.. просто ми дават шанс да им се карам, пък мен това си ме кефи, така че продължавам смело да ги мотивирам за още по-голями подвизи за нарушаване на гладуването  :whistling2 - emotloader:
сега ти ми кажи - защо си слагаш капки лимонов сок във водата ???
Активен
"няма грешки, има само уроци"

purelove

  • Гост
Re:малинкин дневник
« Отговор #27 -: 18-04-2012, 11:52:08 »

Мало, голямо ... несериозни сте като цяло :kisss: :pensif_29:
..........

Да я ароматизирам леко, затова  :peperudi:
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:малинкин дневник
« Отговор #28 -: 18-04-2012, 12:17:33 »

трети ден....
как ми е лошооо, ама какво пък ще си полегна, нали съм в отпуска. Тая сутрин едвам заведох детето на училище, даже приседнах до даскала докато ми каже две думи, защото много ми се зави свят...
Знам аз ,че се лигавя хората гладуват по сто дни,първите 7-8 за никого не са проблем, само за мен...
Абе кога ще ми светне, ще ми се избистрят мислите?в момента действам на толкова бавни обороти, че се чувствам като надрусана
Malina и при мен е така, не се притеснявай! Лошо ми е и на мен, чак ме е срам да си го призная, че не мога да издържа повече от 3-4 дни на вода.Лигла съм си какво да се правя  :Content_4 - emotloader: Но това, че си се заела да гладуваш си е за поздравления. Гледам не си гладувала много, но ми се струва, че това че си 100% веган и суровоядец би трябвало да ти помогне на 100%. Аз преди последния плодово-чаен режим правих подготовка за него като постепенно намалях храната, правих клизми и се настроих доста добре към това, което ще ме сполети психически.Така и не усетих как минаха 20 дни беше много лесно, мисля, че така ще направя и за водното. Това, че си в отпуск е голям плюс, наслаждавай се на гладуването :) Скоро трябва кризата да мине! Успех  :kisss:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:малинкин дневник
« Отговор #29 -: 19-04-2012, 07:35:46 »

Dнес ми че четвърти ден и ми е по-добре сякаш....
ще взема следобед като водя малкия на плуване да поплувам и аз ,пък може и малко сауна..ще видим на какъв акъл ще съм
Активен

purelove

  • Гост
Re:малинкин дневник
« Отговор #30 -: 19-04-2012, 09:22:36 »

Сауна  :love_007:  Варене в собствен сос  tooth (Нещо ми се е разхайтило въображението днес  :Content_4 - emotloader: ) Горещо ти препоръчвам подобна процедура, точно на време - вмести я някъде из графика и задължително отиди.  :pensif_29:  Аз лично ходя доооста често :whistling2 - emotloader:
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:малинкин дневник
« Отговор #31 -: 19-04-2012, 09:35:28 »

Дано не се шегуваш, защото много държа на мнението ти, а наистина много ми се ходи, много обичам и смятам да отида..
Активен

purelove

  • Гост
Re:малинкин дневник
« Отговор #32 -: 19-04-2012, 10:35:33 »

Шеговития тон беше само за илюстриране на основната мисъл– т.е. да премине от намерение към действие. Сериозна съм! Върви и се отърви от дискомфорта, напомнящ с  "меланхоличния си ревматизъм" и чупливо съществуване.., избягай от „пукнатините” на лечебната криза, почувстрай се рестартирала.  :whistling2 - emotloader: Каква по-добра тренировка от тази за сърцето и кръвообръщението, студените крайници, бързата детоксикация, отпускането на ума и тялото...  :peperudi:

P.S. Марш да те няма !  :pensif_29:  tooth
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:малинкин дневник
« Отговор #33 -: 19-04-2012, 10:51:26 »

 :flowers2: :heart_2:
Активен

del4o

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:малинкин дневник
« Отговор #34 -: 20-04-2012, 16:59:30 »

Здравей, Малина! Жените тук май сте по-упорити или споделяте повече, не знам. Преборваш ли и 5-я ден или се захрани вече , как се чувстваш?!  :love_006 - emotloader:
Активен

purelove

  • Гост
Re:малинкин дневник
« Отговор #35 -: 22-04-2012, 17:25:25 »

Как върви гладуването, колега ?  :-[   :heart_2: :love_006 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.