Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Относно упойката при суровоядстване  (Прочетена 3109 пъти)

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Здравейте пак:) :flowers2:
Та значи сега питанката е следната -
Откакто ям предимно сурова храна, съвсем естествено съм станала изключително чувствителна към всичко, което влиза в допир с моето същество - мирис, вкус, под каквато и да е форма, а и самото тяло реагира много по-бурно на неща, които преди не са го разбалансирали така.
Обаче сега ми се налага да правя сериозна операция с пълна упойка за около 2-3 часа.
Честно казано нямам никаква представа как тялото ще реагира на упойката, тя е доста силен медикамент, а организмът ми точно сега е доста поизчистен - правих гладувания, пречиствания, въобще - чувствам се прекрасно, но цялата чувствителност и реакции към гадостите като мръсен въздух например, нечиста или готвена храна, така се е изострила, че направо ми е плашещо.
Плаша се наистина как ще реагира организма. Аз по принцип имам страх от пълните упойки, особено тези - дългите, а сега съвсем...
Знам, че тук няма специалисти в областта, но искам приятелски съвет, нищо друго. :surpris_23:
Благодаря ви предварително! :flowers2:
« Последна редакция: 14-01-2012, 23:06:55 от Mep »
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Сериозен въпрос
« Отговор #1 -: 16-12-2011, 17:18:21 »

На мен наскоро ми направиха операция със спинална упойка -не е пълна, а само от кръста надолу, бях си в съзнание по време на операцията, дори се шегувахме с хирурзите и анестезиолога...
Различното беше, че излязох по-рано от упойката, по-рано се раздвижих, беше голям кошмар да не мога да си помръдна краката толкова време, и като ги пипна, да усещам чувството, че пипам нечии други крака  :surpris_22:


Та съветът ми е да не се шашкаш за това - каквото има да става - ще става :)
Гледай при разговора с анестезиолога да уточните всички детайли, да му кажеш за всичките си алергии и непоносимости към лекарства, за минали болести и оплаквания, а останалото си е негова работа, за това му плащат :whistling2 - emotloader:

Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Сериозен въпрос
« Отговор #2 -: 16-12-2011, 21:52:31 »

Я не плашете девойчето! Всичко ще е наред! Щом си на суров и пречистващ режим, значи можеш да имаш малко повече доверие на тялото и на организма си. Няма да те предадат! Обещавам!

Четох темата за метеоризма и си мислех да ти пиша и там - това, че вече си наясно с какво се бориш, означава, че си наполовина излекувана. Останолото е търпение!  :love_006 - emotloader:

А за чувствителността към някои неща - всички сме така, предполагам. И аз съм станала в пъти по непонасяща цигарения дим, дори и да идва от някой, с когото се разминаваме на улицата. По същия начин откачам от онова, което влиза в дробовете ми, когато вървя по улици с голям автомобилен трафик.

Това е всъщност и моята причина да не се хвърлям на 100% сурово, а да поддържам някакъв баланс  с "нормалните" около мен. 
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Сериозен въпрос
« Отговор #3 -: 17-12-2011, 08:54:56 »

Споко всичко ще бъде наред.
Ти сега си като едно дете което се учи да ходи и съответно-пада често.С тези нови усещания...и аз бях така даже по-зле,защото вече дори усещам кой каква енергия излъчва.По край някви негативни ми е идело да умра мн е тегаво.Направо ме беше страх от всичко което започнаха да регистрират сетивата ми.Дори за няколко месеца изоставих суровоядството и почнах пак да пия само и само да съм си гьон и да ми е спокойно.Смелостта ми и вярата в себе си дойдоха когато разбрах че има и други като мен(когато те се издадоха).Сега когато вече не се чувствам ненормална  всичко прилича на игра в която имаш специални умения и дори!-си по-силен от другите,можеш да издържиш на всичко,възстановяваш се по-бързо защото Знаеш че си свързан и защитен от неизчерпаемия източник на енергия(ти го усещаш с всяка клетка на тялото си)

Извини ме,аз много обичам да се обяснявам дано поне мъничко съм помогнала :flowers2:





 :peperudi:
Вместо поздрав в началото на деня:
родопско село,тълпа,дошла да види кукерите,излиза гайдаря и засвирва-всички млъкват.Тогава поглеждаш върховете,огромните дървета,които се полюшват от вятъра,облаците се носят бавно по небето,вълна от еуфория те изпълва и само едната сълзичка която се спуска неволно по бузата ти говори за твоето

пречистване

на духа ли на тялото ли,...?
сигурно и на двете...
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Сериозен въпрос
« Отговор #4 -: 05-01-2012, 22:30:25 »

Честита нова година!
Благодаря на всички за отговорите!
Всъщност аз от вече близо година се храня предимно сурово, добре усещам тялото си, имам му доверие, абсолютно само се оправя с единствените здравословни проблеми, които съм имала през тази една година - едно вирусче с много отпадналост, гадене и разстройство и едни сополи /с нещо май се бях задръствала/.
Но мисълта ми беше, че именно заради това - аз не го подлагам на никакви шокове с каквито и да било стимуланти, медикаменти и т.н. и просто не знам как ще реагира на такова силно вещество.
Както и да е, ще стане най-доброто за мене:)

Още веднъж много ви благодаря:)
Бъдете всички здрави! :flowers2:
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Относно упойката при суровоядстване
« Отговор #5 -: 10-02-2012, 17:56:59 »

Минавам да се отчета, че оцелях! :Content_4 - emotloader:
Четири часовата пълна упойка, антибиотиците, морфинът, и кюфтето, дето ми го сервираха след това... :Appetit_17: :Content_4 - emotloader:...след всичкото оживях! ::)

Много съм доволна, щастлива и се готвя за яки пречиствания, тъй че ще скачам в другия подфорум! tooth
Добре, че съвсем наскоро на живо в йога ми демонстрираха шанка пракшалана.  :)

Благодаря отново на всички тук за подкрепата! :flowers2:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 23 запитвания.