Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ревматоиден артрит  (Прочетена 2008 пъти)

andji8

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Ревматоиден артрит
« -: 05-02-2012, 10:37:33 »

Здравейте !
Аз съм момиче на 15 години . Преди няколко месаца пръстите ми започнаха да се изкривяват зачервяват и подуват . Посетих ревматолог и ми постави диагноза РЕВМАТОИДЕН АРТРИТ. Предписа ми лекарства Ксизал xyzal и Агапурин . Пих си лекарствата но вчера пръстите ми отново се подуха и зачервиха . Разбрах че и на други юнуши са прекарали така пубертета и след това са се оправили . Но когато лекарствата ми спряха да действат се притесних . Въпросът ми е някой друг имал ли е такъв проблем и как се е излекувал .
Благодаря Ви предварително !!
Активен

xarabin

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Ревматоиден артрит
« Отговор #1 -: 05-02-2012, 21:56:20 »

привет, andji8

трябва да ни дадеш повече информация за това - какво ядеш, какво пиеш, спортуваш ли движиш ли се
и т.н.

повечето артритни заболявания са вързани със замърсяване на организма по един или друг начин или с неправилно хранене или при различни инфекции които също са замърсили организма..
рецептата е прочиестване на организма - има достатъчно начини за това. Избери това, което ти допада.
Почни да спортуваш, да се потиш, да се храниш правилно, да не ядеш боклуци.
Потърси в аюрведа ама-вата.

Официалната медицина препоръчва безкрайно медикаментозно "лечение", в което даже момиченце на 15 години се съмнява... можем да си направим извод

въпроса е че си малка, а се налага в тази крехка възраст да търсиш сама отговори на мн. въпроси.

желая ти успех
Активен
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.