Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Работата е вече много сериозна  (Прочетена 3138 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Обикновенно не съм мрачно настроен,но сега е така.Искам да покажа един линк:

http://actualidad.rt.com/actualidad/internacional/issue_36589.html

това е международен новинарски сайт,поддържащ различни езици,в това число руски и английски.
Ако някой каже -това какво засяга,нас веганите,само ще попитам-а какво ще ядат веганите,ако няма какво да се яде?въпроса възниква съвсем обективно.и не само ако няма какво да се яде,а и ако няма кой да го яде....
това са новини от днес.Не е нещо ново,но е  в много напреднал стадий.възможността за започване на война е повече от голямав в Сирия и то всеки момент.това не е за да се плашим,а за да сиз наем.Медиите в България занимават с глупости хората и ги държат в инфозатъмнение.ако нещата се развият в тази посока-война,а възможността е изключително голяма точно сега,,ни вегани,ни вегетариянци-нищо....
добре е ако черните ми предвиждания са наистина такива...но не се надявам на това вече...ако искате си вижте сами ...
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #1 -: 24-02-2012, 08:36:14 »

Те Сирия ще я нападнат, но по-големият проблем е, че ще започнат война и с Иран, а тя вече е сериозен противник. До края на лятото, най-вероятно всичко това ще се случи!
https://www.youtube.com/watch?v=OeT6w9_fJ5s
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #2 -: 24-02-2012, 10:19:39 »

точно така.Макар и отдавна да следя и анализирам процеса,все пак фактите са критерия за истината и това могат да кажат само новините/но не тези в Бг,занимаващи хората с глупостите на мазните първенюта/.Не разбирам английски,но Ст.Свердлов не е никак случаен и знае кое как седи,така че мисля, че  говори правдиво.И като гледам тези неща и насреща гледам мислите,занимаващи хората,па дори и тука във форума-кой какво ял.как го ял,па после ка го изхвърлил от тялото си...и си викам:като дойде баба Меца да тропка хорце в двора ни-те тогава пак да не забравим какви манджици трябва да си приготвим... tooth tooth tooth...само не знам дали ще има време и начин за туй, ама карай,то не е важно..... tooth tooth tooth :Confus_3:
« Последна редакция: 24-02-2012, 10:22:19 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Dess

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #3 -: 24-02-2012, 15:37:09 »

   „Дотогава човечеството ще преживее много природни и обществени катаклизми и бурни събития. Постепенно ще се променя и човешкото съзнание. Ще дойдат тежки времена, хората ще се разделят на групи по вяра. Ще дойде на света най-старото учение. Питат ме: „Скоро ли ще дойде това време?” Не, не е скоро. Още Сирия не е паднала!” (Това изказване съм записала през 1980 г.)

  От книгата за Ванга. Автор–племеницата и Красимира Стоянова.

 За Иран, експерти казват, че там няма атомна енергия, както и в Ирак не намериха биологично оръжие.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #4 -: 25-02-2012, 10:28:03 »

Аз лично не вярвам на корпоративните новини и новинарски станции като CNN , SKY NEWS и т.н. Попитах сирийци тук в София и се оказва,че нещата не са точно така , както ни се представят, но и те нямат много точна информация , затова с интерес следя събитията и регистрирам лъжите по "новинарските" канали.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #5 -: 25-02-2012, 10:43:46 »

Винаги когато гледам новините си напомням, че това което виждам е твърде възможно да не е и най-вероятно не е, това което се случва в действителност, а е това което те искат ние да си мислим че се случва!
 
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #6 -: 25-02-2012, 10:52:54 »

 Моля , прочетете един сериозен пост щом сме на  тази тема. Има множество видеоматериал.  След това у никого няма да останат съмнения ( дори и у най-наивните) какво се върши в Сирия, кой го върши и с каква цел.  Ще видите  "мирните демонстратни"  качени на покриви  как стрелят напосоки по коли и автобуси с гранатомети.

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,19906.msg248668.html#msg248668

Оказва се , че всичката информация за официалните медии ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ  по отношение на Сирия идва само от един единствен човек! Той прави "новините".

Титанич, "аз лично не вярвам"  този път  е прекалено скромно и смирено изказване  от човек като теб :)
За всеки един мислещ човек това ( да не вярва на официално приети  авторитети) отдавна трябва да е станало ясно като бял ден!  :)
« Последна редакция: 25-02-2012, 10:55:17 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #7 -: 25-02-2012, 10:56:33 »

Бате Бино , аз само чакам да събера достоверна информация , за да изоблича правячите на новини. Скоро ще имам видеоматериали и интервюта на нормални хора, които са дали много точно информация кой кой е и за какво се бори.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #8 -: 25-02-2012, 11:32:23 »


Ето така се правят "новините" :
Да продължим: Видеото на една майка, прегръщаща тялото на сина си, убит от сирийската армия, по време на акция в Хомс, разтърси и разплака целия свят. Това, което медиите не показаха всъщност е, че самата майка обвинява бунтовниците, а не армията. Тя казва, че те са убили сина й, и че армията всъщност защитава цивилните граждани от снайперисти от наемниците, откриващи огън срещу цивилни, за да обвинят армията. Тези думи на една отчаяна майка струват повече от хиляда коментара:

 "Ако армията в този момент беше тук, синът ми нямаше да умре ... той имаше бисквита в едната ръка и въоръжените мъже са помислили, че е с пистолет, прострелян е в шията и крака ... защо в този момент не е била тук армията, за да ни защити ... синът ми щеше е все още жив ... защо ... защо ..." Ето и видеото:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uJwzeQ-1Gt0
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Работата е вече много сериозна
« Отговор #9 -: 25-02-2012, 14:17:34 »

от известно време съм  измислил един списък,ей така за зор-заман и имам още малко има докато го изпълня в наличност.Защо?ми така,какт се казва,да има! tooth tooth tooth защо ли си мисля че няма да е грешка ,ако на раположение стоката из дома.Ей го списъка:

СПИСЪК
1. брашно интеграл............ 100кг
2.зехтин.............30л
3 сол..........15кг
4.кафява захар............15кг
5.оцет...5л.
6.боб-15 кг
7.леща-15кг
8.жито-100кг
9.вода за пиене-10 туби
10.свещи-30
11.кибрит-15 кутии
12.газена лампа с две резервни ламбени шишета
13 газ за горене-10л
14.брадва и камък за точене
15 набор ножове
16.здрави работни ръкавици-15 чифта
17.чукове 2бг
18.трион и бичкия
19 палатки 2бр-водонепромокаеми
20.въже-различни дебелини и канапи-една чанта
21.лекартсва от първа необходимост,медицински лепенки и бинтове.
22сапун-20бр
23прах за пране-5пакета
24 семена за сеене-всякакви и в добри количества
25,овес,ечемик,и ръж-семена-по 10кг от всяко-за сеене
26.два чифта алпийски обувки,якета и горни дрехи от най качествените като на експедициите в Хималаите.
27.географски план на най близката планинска местност ,за евакуация ,с подробно посочени източниците на вода в него
28 билки-от всички ,които може в добри количества,затворени в стуклени буркани или шишета.
29.лек автомобил ,добре подържан  вътрешно.
30 ръчен здрав часовник
31 ориз кафяв 15пакета
радио на батерии  плюс 10 резервни
32.алуминиево фолио-10 рула по 30м!!!
33.пчелен мед-2кг и прополис -парчета


 tooth tooth,ако  не настане време да се действа по него,пак не е загуба.но се съмнявам последното няма да настъпи... :Confus_3: tooth
« Последна редакция: 25-02-2012, 14:20:05 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.