Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Приятно ми е да се запознаем  (Прочетена 3508 пъти)

Ира

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

След като от известно време тайничко Ви чета,задочно познавам някои от по-активните участници във форума,затова най-накрая се престраших и аз да се представя официално,казвам се Ирина,накратко за начина ми на хранене:от скоро не консумирам животински продукти освен мед,все още готвя храната си защото ми е трудно да се откажа от някои храни които не могат да се консумират в сурово състояние като картофите и макароните например,но за други съм склонна да опитам,но не знам как да ги приготвям.Нямам никакъв опит в това отношение затова много ще питам :Confus_34:,моля бъдете търпеливи с мен :Confus_3:Аз живея в страна където прекомерно се консумира месо и млечни продукти,но за щастие не съм срещнала сериозна съпротива от страна на близки и приятели за промяната в начина ми на хранене,моят партньор в живота ме подкрепя,в смисъл че никога не възропта за това че спрях да консумирам месо,а съответно и да готвя такова в къщи,той все още си яде месо когато му се похапва,(вече все по-рядко),не мога да му забраня,но си го прави сам,а през останалото време каквото му приготвя,без трупове :pensif_29:,в семейството ми няма проблем,предвид че бях вегетарианка 2 години,нищо ново,а причината сега да спра изцяло всичко животинско е много проста,освен филмчетата които изгледах за отношението към животните и бруталните убийства във фермите,бях потресена,никога не съм си представяла че може да съществува такава жестокост към беззащитно създание,но също и съдбата ме срещна с човек който отвори очите ми за истината,изцяло промени мирогледа ми,(а каква точно, е за друга тема във форума където ще споделя)за което съм му много благодарна,но както се казва: Учителят се появява тогава когато ученикът е готов,защото е безсмислено да убеждаваш някого в правотата си ако той самият сам не е стигнал до нея,е аз узрях,разбрах сама за себе си кое е правилно и съм готова да се уча,благодарна съм Ви за всяка информация която споделяте тук,не само по отношение на храната,но и много други теми които възникват по време на дискусия.Благодарна съм че Ви има,бъдете здрави и дано все повече хора следват закона на Бог
Активен
“Не разрушавай онова, което е направил Бог, заради това да ядеш нещо.”
“По-добре е да имаш вечеря от растения, в която има любов, отколкото добитък, гледан за угояване, с омраза вътре.”
Притчи (Соломонови), 15:17

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Приятно ми е да се запознаем
« Отговор #1 -: 25-06-2012, 04:51:10 »

Добре си дошла ,чул те господ..... :flowers2:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Приятно ми е да се запознаем
« Отговор #2 -: 25-06-2012, 09:01:55 »

Привет!  :Appetit_4:
Активен
Psychonaut

green_flower9

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Приятно ми е да се запознаем
« Отговор #3 -: 25-06-2012, 15:40:00 »

 :flowers2:  Привет Ира, аз също от скоро се присъединих след много време четене :) 

Учителят се появява тогава когато ученикът е готов,защото е безсмислено да убеждаваш някого в правотата си ако той самият сам не е стигнал до нея,е аз узрях,разбрах сама за себе си кое е правилно

 Това го преживях  и те подкрепям напълно.Човек сам трябва да стигне до правилното.

Радвам се , че ще обменяме опит за напред, учейки се от другите тук разбира се  :)
Активен
''Ако се появят препятствия по пътя ти - или ги преодолей, или смени посоката!
Но не променяй крайната цел ''

purelove

  • Гост
Re:Приятно ми е да се запознаем
« Отговор #4 -: 26-06-2012, 21:35:36 »

О-ооо,ново попълнение сред редиците на "гладните за промяна" follower-и  tooth  :whistling2 - emotloader:
Добре дошла и от мен  :kisss:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Приятно ми е да се запознаем
« Отговор #5 -: 26-06-2012, 22:11:24 »

 :Content_22: Здрастии Ира  :love_006 - emotloader:
Активен

Ира

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Приятно ми е да се запознаем
« Отговор #6 -: 29-06-2012, 22:31:12 »

Благодаря ви приятели за топлото посрещане:heart_2: :flowers2:Ще се виждаме занапред,засега не пиша много отделям повечко време да чета(доста има за четене тук :))не се сърдете :angel:приятен weekend от мен,бъдете здрави :Content_22: :peperudi:
Активен
“Не разрушавай онова, което е направил Бог, заради това да ядеш нещо.”
“По-добре е да имаш вечеря от растения, в която има любов, отколкото добитък, гледан за угояване, с омраза вътре.”
Притчи (Соломонови), 15:17

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Приятно ми е да се запознаем
« Отговор #7 -: 30-06-2012, 10:27:44 »

Добре дошла и от мен  :love_006 - emotloader:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 23 запитвания.