Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сириус-Д  (Прочетена 58846 пъти)

mnogoznaika

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Сириус-Д
« -: 23-06-2012, 10:32:30 »


Някой знае ли какъв точно е съставът му? Отзиви?
http://www.svoizbor.com/products/healing-foods/
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината
Re:Сириус-Д
« Отговор #1 -: 23-06-2012, 15:42:45 »


Някой знае ли какъв точно е съставът му? Отзиви?
http://www.svoizbor.com/products/healing-foods/

Аминокиселини и полизахариди това съдържа и е описано доста смущаващо некадърно. 
Освен това нямам никаква идея защо са наблъскани 3 неща които събрани заедно вредят. Куркума , канела и ванилия.  Куркумата Ок чат пат почти не създава грижи у хората, ваниловата алергия е много честа, а канелата е проблемна за хора с нестабилна кръвна захар.
Нито ред дали има или няма соя, глутен, яйца и лактоза, казеин ?????
Активен

mnogoznaika

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Сириус-Д
« Отговор #2 -: 23-06-2012, 16:10:47 »

Не виждам посочено нищо освен "водноразтворими протеини на животинска основа"  ???
И суперлативи. Хм?
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Сириус-Д
« Отговор #3 -: 28-06-2012, 19:46:30 »

Има един човек, който е замесен в търговията с това нещо - шарлатанин, самозван професор във ВМА, но са го надушили и изгонили. Казаха ми, че сега оферира тази стока в едно кафене срещу ВМА. Ползвател сподели, че никакъв ефект за нищо не е имало от този препарат.
Активен

Надежда

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Сириус-Д
« Отговор #4 -: 14-08-2012, 13:47:43 »

Има един човек, който е замесен в търговията с това нещо - шарлатанин, самозван професор във ВМА, но са го надушили и изгонили. Казаха ми, че сега оферира тази стока в едно кафене срещу ВМА. Ползвател сподели, че никакъв ефект за нищо не е имало от този препарат.

Здравейте!

А Дали е възможно да  кажете  името на  професора който търгува с този препарат и е изгонен от ВМА?
И ползвателя на препарата за който говорите, дали е възможно да посочите от къде е закупил препарата от кой дистрибутор или разпространител.......и колко опаковки е изпил от препарата и е установил че той не действа.

                                                                                                                                                           
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Сириус-Д
« Отговор #5 -: 14-08-2012, 20:46:59 »

Принципно е възможно.
Активен

Надежда

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Сириус-Д
« Отговор #6 -: 14-08-2012, 21:27:31 »

Принципно е възможно.

Това какво означава? С shofilev един и същи човек ли сте.....
А дефакто възможно ли е да разбера нещо по въросите които попитах
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Сириус-Д
« Отговор #7 -: 14-08-2012, 23:27:57 »

С titan не сме един и същи човек.
По останалите въпроси трябва да попитам човека, от когото се интересувате, не съм си поставял за цел да помня тези неща.
Активен

Надежда

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Сириус-Д
« Отговор #8 -: 14-08-2012, 23:41:26 »

С titan не сме един и същи човек.
По останалите въпроси трябва да попитам човека, от когото се интересувате, не съм си поставял за цел да помня тези неща.

Ами ако е възможно поне по въпроса колко месеца и колко опаковки е изпил ползвалия го човек?.

Иначе  въпросния професор от ВМА вероятно знам кой е, но той не е професор а доцент.
Професор е създателя на продукта който не е лекар, а биохимик..... и би трябвало да живее в Севлиево.
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Сириус-Д
« Отговор #9 -: 15-08-2012, 00:01:54 »

Като се видя с човека, ще го попитам пак и ще пиша.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Сириус-Д
« Отговор #10 -: 15-08-2012, 07:51:03 »

На мен лично тези две изречения от описанието на препарата не ми дават мира  ..:)

Благодарение на тази формула в организма ни влизат свръхчисти аминокиселини и полизахариди. Тези прости на глед съставки представляват строителния материал за всички тъкани и органи! “Сириус-Д” ги конфигурира в изключително прецизна молекулна комбинация, която отключва древен Код на изцелението. Тази скрита възможност е заложена в нашата биологична машина-тяло от Твореца, но никой до момента не я беше открил.

Не става ясно - съставките ли лекуват или древния код?  :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Сириус-Д
« Отговор #11 -: 15-08-2012, 12:14:10 »

А пък на мен ми се струва,че това е поредното "прахче" със зашеметяваща реклама и недоказан ефект.Чудим се как да си усложним живота, вместо да се храним с натурални храни и ако ни е възможно да гладуваме периодично. :whistling2 - emotloader:
Активен

Надежда

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Сириус-Д
« Отговор #12 -: 15-08-2012, 12:17:53 »

На мен лично тези две изречения от описанието на препарата не ми дават мира  ..:)

Благодарение на тази формула в организма ни влизат свръхчисти аминокиселини и полизахариди. Тези прости на глед съставки представляват строителния материал за всички тъкани и органи! “Сириус-Д” ги конфигурира в изключително прецизна молекулна комбинация, която отключва древен Код на изцелението. Тази скрита възможност е заложена в нашата биологична машина-тяло от Твореца, но никой до момента не я беше открил.

Не става ясно - съставките ли лекуват или древния код?  :surpris_23:


Това незнам от къде е копирано.
Само да добавя че имало истински Сириус-Д имало и фалшификат.
истинския се произвеждал в Севлиево.....фалшивия се говори че го правели някакви варненци.

Нямам личен опит с този продукт. Навсякъде има само суперлативи.
Искам само да разбера при този отрицателен отзив в таъи тема дали е взиман както трябва продукта, спазвано ли е предписанието на производителя.

Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Сириус-Д
« Отговор #13 -: 25-08-2012, 00:22:12 »

Включвам се отново по темата. Бях обещал да говоря с човека и да питам той за какво и как го е ползвал.
Най-напред да посоча, че му е бил препоръчан от уважаван от него лекар като много подходящ за неговия проблем с гръбначните прешлени. Имал е необходимост от регенериране на тъкан на прешлените.
Използвал е препарата според предписанието. Пил го е два месеца и половина и общо е изпил 10 бурканчета. Ефект не е почувствал никакъв - нито добър, нито лош. Проблемът му си стои нерешен.
Той ми спомена, че се произвежда в Севлиево, но не съм се интересувал от повече подробности, защото не ми е интересно.
Активен

Надежда

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Сириус-Д
« Отговор #14 -: 10-09-2012, 12:47:13 »

Включвам се отново по темата. Бях обещал да говоря с човека и да питам той за какво и как го е ползвал.
Най-напред да посоча, че му е бил препоръчан от уважаван от него лекар като много подходящ за неговия проблем с гръбначните прешлени. Имал е необходимост от регенериране на тъкан на прешлените.
Използвал е препарата според предписанието. Пил го е два месеца и половина и общо е изпил 10 бурканчета. Ефект не е почувствал никакъв - нито добър, нито лош. Проблемът му си стои нерешен.
Той ми спомена, че се произвежда в Севлиево, но не съм се интересувал от повече подробности, защото не ми е интересно.

Принципно 10 бурканчета за 2,5 месеца са малко, ....излиза по 2,66 лъжици на ден, ....а ако човека е над 60-65 килограма това е допълнително условие че е ниска дозата. А и срока през който е взиман продукта също е кратък, на мен ми беше препоръчан 9 месеца, а крайния минимум 3 месеца.
Аз не знам дали продукта е ефективен или не е, ... все още проучвам, само констатирам че дозата и срока са под необходимите.
Да,  скъп е продукта, но това което съм открила е че може да се закупи и на доста по ниска цена почти на половина от предлаганата масово от дистрибуторите 60 лева.  Не, не съм дистрибутор не си правя реклама, само проучвам продукта за евентуално бъдещо използване и търся начин да избегна космическата надценка на дистрибуторите...........и глупостите им тип  "вс телешоп" които са нацвъкали по шарените си рекламни сайтове.
Активен

tuigi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Сириус-Д
« Отговор #15 -: 19-07-2013, 18:57:16 »

 :peperudi:
Моето търсене в интернет показа, че не съществува такъв професор по химия или биохимия в България - а именно проф. Димитър Димитров.
Всички учебни заведения са длъжни да обявят състава си в интернет, вкл.  до обикновени асистенти, камо ли професори.
Това е поредната ОГРОМНА ЛЪЖА с цел - знаете каква.
Съставът вероятно е сухо мляко и желатин или пектин, щом може да се взема и от кърмачета на 2 мес, както пише в сайта им.
Как е възможно  да има толкова лековерни хора, не зная, истината винаги може да бъде проверена.
Активен

e4o_me4o

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Сириус-Д
« Отговор #16 -: 24-10-2013, 13:24:44 »

И като вземем предвид, че е оригиналът е произведен в този токсичен град Севлиево, представям си какво остава за фалшификатът.
Активен

hoptroptralala

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Сириус-Д
« Отговор #17 -: 02-02-2014, 18:59:55 »

Доста се поинтересувах, дори веднъж стигнах до професора за прилагане на нещото при някаква диагноза. По гласа си личеше, че е възрастен човек, може би към 80-те. При това положение няма как да бъде намерен в обявения състав някъде си, щото няма как да не е пенсионер. Доколкото разбрах, съставът е животински белтъчини от месо и кости, извлечени по някаква специална технология, за да станат разтворими и лесно усвояеми. Събраните дотук отзиви са от "никакъв резултат" до "много добри". За даване на бременни и кърмачета съм категорично против. Макар че бременните сами с мерак ядат меса с хормони и бебетата ядат бебешки млека и пюрета кой знае с какви гадости. Дори гледах по телевизията бебета с растящ бюст от хормони в пюретата!!! Ако съставът действително е извлечен от месо, може да се предположи, че нещото е мръсно или токсично колкото и месото. Може би на тази основа са твърденията , че става и за бременни и бебета. Повтарям - категорично съм против! Като слушам колко хора се втренчват в това или онова, пък не им идва на ум, че се хранят ЕЖЕДНЕВНО с храни които не знаят откъде и как са дошли. Имаше статистика, че в България са произведени прясно и кисело мляко и сирене от суровина в количество 3 пъти надвишаващо произведеното прясно мляко. Чувах и за цехове за сирене и кашкавал, които въобще не купуват прясно мляко.
Въобще трагедия.
Накратко, ако нещото не е по-отровно от месото, и помага - ще съм "за" употребата му.
Ще отговоря предварително - нямам лични и близки наблюдения, а случая с консултацията беше отдавна, и нямам идея хората за които я правих какво са предприели.
 
« Последна редакция: 02-02-2014, 19:07:42 от hoptroptralala »
Активен

alfaomega21

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Сириус-Д
« Отговор #18 -: 22-03-2014, 23:21:41 »

  ПРЕДИ ГОДИНА МОЯ БЛИЗКА С ПРОБЛЕМИ НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА И ПРЕКАРАН ИНСУЛТ НАПРАВИ ОПИТ С ХРАНИТЕЛНАТА ДОБАВКА СИРИУС-Д НО НЕ ПОЛУЧИ АБСОЛЮТНО НИКАКВО ПОВЛИЯВАНЕ ОТ НЕЯ. ИМАШЕ ГОЛЕМИ НАДЕЖДИ, ЧЕТЕЙКИ РЕКЛАМНИТЕ МАТЕРИАЛИ ВЪВ ВЕСТНИЦИТЕ, КОИТО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ СЕ ОПРАВДАХА.ТОГАВА ЦЕНАТА НА ПРЕПАРАТА БЕШЕ 60 ЛЕВА, КОЯТО СЕ ОКАЗА ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМА ЗА НУЛЕВИЯ РЕЗУЛТАТ. ТЯ ДАЖЕ НЕ  ИЗПИ ЗАКУПЕНИТЕ КОЛИЧЕСТВА ДОКРАЙ, ТЪЙ КАТО НЕ ПОНЕСЕ СИЛНОТО АРОМАТИЗИРАНЕ И НЕПРИЯТНИЯ ВКУС НА ДОБАВКАТА-ПОЛУЧИ БОЛКИ И ВЪЗПАЛЕНИЕ НА СТОМАХА. НЕ СЕ ПОВЛИЯХА НИТО ОПЛАКВАНИЯТА СЛЕД ПРЕКАРАНИЯ ИНСУЛТ-ИЗТРЪПВАНИЯ, БОЛКИ В КРАЙНИЦИТЕ, НАМАЛЕНА ПОДВИЖНОСТ, ЗАТРУДНЕНА КОНЦЕНТРАЦИЯ, НИТО ПРОБЛЕМИТЕ С НАМАЛЕНОТО ТЕЛЕСНО ТЕГЛО. СЧИТАМЕ, ЧЕ ВЕСТНИЦИТЕ ПУБЛИКУВАТ БЕЗКРИТИЧНО СУПЕРЛАТИВИ ЗА ПРОДУКТИ, КОИТО НЕ СА ДОКАЗАЛИ НА ПРАКТИКА КАЧЕСТВАТА СИ. МОЛБАТА НИ Е ДА НЕ СЕ ДАВАТ НАПРАЗНИ НАДЕЖДИ И ДА СЕ ПИЛЕЕ ЖИЗНЕНАТА ЕНЕРГИЯ НА ХОРАТА, БЪРКАЙКИ ТОЛКОВА ДЪЛБОКО В И БЕЗ ТОВА ИЗТЪНЕЛИТЕ ИМ ДЖОБОВЕ!..
Активен

payme55

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Сириус-Д
« Отговор #19 -: 23-03-2014, 20:46:56 »

Включвам се отново по темата. Бях обещал да говоря с човека и да питам той за какво и как го е ползвал.
Най-напред да посоча, че му е бил препоръчан от уважаван от него лекар като много подходящ за неговия проблем с гръбначните прешлени. Имал е необходимост от регенериране на тъкан на прешлените.
Използвал е препарата според предписанието. Пил го е два месеца и половина и общо е изпил 10 бурканчета. Ефект не е почувствал никакъв - нито добър, нито лош. Проблемът му си стои нерешен.
Той ми спомена, че се произвежда в Севлиево, но не съм се интересувал от повече подробности, защото не ми е интересно.
И аз да се включа, макар и късно, по темата за Сириус Д. Попадайки случайно на този линк http://www.svoizbor.com/products/healing-foods/  и аз се зарибих преди две години  и си купих даже 2 опаковки от препарата.Като се има предвид, че съм вегетарианка дълги години, а от 4 съм и веган, та  при първото ми отваряне на кутията в носа ме удари миризмата на пилешки бульон с канела и куркума.Нещо ужасно за приемане през устата.Даже ми се повдигна.Въобще не ми се наложи дълго да го приемам.Другата кутия я дадох на близък и се оказа, че няма никаква полза от Сириус Д. Сега се сещам и за Зеолита, прехвален, при мен не действа.Та , според мен това си е чисто плацебо ефект и няма смисъл да се купува.
« Последна редакция: 23-03-2014, 20:52:11 от payme55 »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 23 запитвания.