Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Провал  (Прочетена 5965 пъти)

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Провал
« Отговор #20 -: 29-06-2012, 20:38:43 »

Люба,наистина съжалявам,че ти се е случило всичко това.Дано тези,които са виновни си понесат последствията.Мисля,че малко преекспонираш събитията,може би паметта ти се мъчи да открие нещо,което не съществува.Имам в предвид това за лявата половина и скорпиона.Аз също съм скорпион и какво от това.Не трябва да задълбаваш толкова навътре,просто се занимаваяй с приятни за теб неща.А между другото...най-доброто средство за справяне със ситуации като твоята е гладуването.Успех ти желая! :Content_22: :Content_22: :Content_22:
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Провал
« Отговор #21 -: 03-07-2012, 22:01:38 »

Kalia,Скорпионът често казва или прави нещо което кара хората да се замислят и ако вдянат смисъла-правят промяна.Неговото ужилване е всъщност лечебно-това е обобщено което е важното в случая.

Аз да ви кажа,не без помощта на вашите съвети..се отказах да предявявам иск за пари-това за което трябваше да плащам на адвокат.Иначе дело ще има за сметка на държавата,те ще си го съдят защото е дърт рецидивист и аз няма да плащам нищо за това.

Сега се чуствам по-добре,защото си оставам от "светлата страна" и продължавам напред с моите си цели.
somelier,Бате Бино  :flowers2:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Провал
« Отговор #22 -: 04-07-2012, 20:05:12 »

Това вече си е организирана престъпност - да оставят дърт рецидивист изнасилвач да се занимива необезпокояван с хобито си и в полицията сигурно вече го познават и го черпят с кафе като го вкарат.
Люба, добре си направила че си се отказала - бориш се не с престъпника, а срещу системата.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.159 секунди с 23 запитвания.