Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Болки в небцето при двудневно гладуване  (Прочетена 4471 пъти)

РОСИ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Предварително се извинявам ако въпроса ми не е на място.Направих около 40 часа на вода и при първото приемане на храна/белена праскова/ усетих много силна болка в цялото небце.Случва ми се за втори път,тогава беше с ябълка и си помислих,че ябълката нещо не е наред,но явно не е така.Моля ако някой знае това нормално ли е или нещо бъркам,да ми каже.
Активен
"Когато промениш начина по който гледаш на нещата,нещата които гледаш се променят"

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Болки в небцето при гладуване
« Отговор #1 -: 12-07-2012, 12:10:29 »

Предварително се извинявам ако въпроса ми не е на място.Направих около 40 часа на вода и при първото приемане на храна/белена праскова/ усетих много силна болка в цялото небце.Случва ми се за втори път,тогава беше с ябълка и си помислих,че ябълката нещо не е наред,но явно не е така.Моля ако някой знае това нормално ли е или нещо бъркам,да ми каже.

Не му е тук мястото, но като се появи модератор, ще го премести...
А иначе това явление само след гладуване ли си го забелязала ?
Не би трябвало да има нещо общо с гладуването, освен ако си нямала някакви предишни преживелици с небцето...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

РОСИ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Болки в небцето при гладуване
« Отговор #2 -: 12-07-2012, 15:08:08 »

Всъщност миналия път не се сещам дали е било при гладуване.Днес беше с първия прием на храна,усещането е като щипане отначало и после се засили до болка,спрях да ям и след десетина мин. вече без проблем изядох прасковата,вече го нямаше това усещане.Преди това никога не ми се е случвало.Дали не е било заради отделянето изведнъж на слюнка :surpris_23:.Аз отскоро/около месец/опитвам кратки гладувания,иначе не съм вегитарянка,даже май прекалявам с месото,но се старая да се храня все по-здравословно :).При гладуването отначало имах доста бурни реакции/главоболие,подуване на венците,болки в гърба/,но последния път нямаше нищо,даже се чуствах прекрасно :peperudi: :)
Активен
"Когато промениш начина по който гледаш на нещата,нещата които гледаш се променят"

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Болки в небцето при гладуване
« Отговор #3 -: 14-07-2012, 15:42:13 »

Всъщност миналия път не се сещам дали е било при гладуване.Днес беше с първия прием на храна,усещането е като щипане отначало и после се засили до болка,спрях да ям и след десетина мин. вече без проблем изядох прасковата,вече го нямаше това усещане.Преди това никога не ми се е случвало.Дали не е било заради отделянето изведнъж на слюнка :surpris_23:.Аз отскоро/около месец/опитвам кратки гладувания,иначе не съм вегитарянка,даже май прекалявам с месото,но се старая да се храня все по-здравословно :).При гладуването отначало имах доста бурни реакции/главоболие,подуване на венците,болки в гърба/,но последния път нямаше нищо,даже се чуствах прекрасно :peperudi: :)


Това, което мога да твърдя със сигурност е, че гладуването изостря всички усещания и сетива, така че ако прасковата не е била съвсем в ред, небцето ти е реагирало... това е моята версия за случилото се, като разбира се, не се наемам да твърдя, че е единствената възможна истина...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

РОСИ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Възможно е,беше от магазина и беше доста безвкусна :Confus_3:
Активен
"Когато промениш начина по който гледаш на нещата,нещата които гледаш се променят"
 

Страницата е създадена за 0.143 секунди с 23 запитвания.