Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Естествената дефекация - задължителна предпоставка за здраве  (Прочетена 2143 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Помня, че имаше и добра предишна тема по темата, но... на това място ми се стори по-обогатена, по-научно представена, и по-убедително поднесена информацията... :pensif_29:


http://zdravjivot.org/4516/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Добре , това че информацията е по-научна и по-убедителна ,  налага ли да е в отделна тема?
(То по всеки въпрос би могло да се издири все нещо по-научно и убедително и да се нароят темички..)
И още: Щом има понятие "естествена дефекация" , трябва да има и  "изкуствена дефекация" .  Такава има, но то е  съвсем различно нещо. В случая става въпрос за естествената поза при дефекация. Самата дефекация  няма как да не е естествена  :)      
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Luboznatelno

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Помня, че имаше и добра предишна тема по темата, но... на това място ми се стори по-обогатена, по-научно представена, и по-убедително поднесена информацията... :pensif_29:


http://zdravjivot.org/4516/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/
А аз се чудя защо турците имат клекала, а не гърнета. :Confus_3:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.124 секунди с 22 запитвания.