Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Чукча читател! :)  (Прочетена 1380 пъти)

Кюна

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
    • на кръстоПът
Чукча читател! :)
« -: 23-11-2012, 18:38:56 »

Здравейте!  :flowers2:
Очевидно... нова съм тук. И най-вероятно ще съм повече четяща, отколкото пишеща.
Темата за храненето живо ме интересува, отдавна точа зъбки на този форум, дойде му реда.  :essen:
Бих се определила като "търсеща". Какво точно, не е ясно, като го намеря надявам се да го позная.  tooth :Content_22:
Нуждая се от промяна в живота си - храненето и разни други неща. Полека лека ги осъществявам, надявам се промените да бъдат трайни.
« Последна редакция: 23-11-2012, 18:49:00 от ybm »
Активен
“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Чукча читател! :)
« Отговор #1 -: 23-11-2012, 19:12:58 »

Здравей и добре дошла! :love_006 - emotloader:
Който търси... току виж намерил нещо. tooth Ама пък ако не търсиш нищо няма да намериш. :pensif_29:
Активен

purelove

  • Гост
Re:Чукча читател! :)
« Отговор #2 -: 24-11-2012, 00:54:12 »

Привет !  :flowers2:
Ха-ха ! Зарадвай себе си и читателите с премиерата  tooth на собствения си стремеж за експериментаторство и промяна . Благодаря ти, че си сред нас !  :flowers2:Ще следвам развоя на обичайния риск, който си готова да поемеш  :whistling2 - emotloader:
Активен

Кюна

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
    • на кръстоПът
Re:Чукча читател! :)
« Отговор #3 -: 26-11-2012, 11:29:19 »

Благодаря!  :flowers2:

У дома все още сме далеч от начина на хранене и живот, към който се стремим. Но първите крачки са направени и това ме прави много щастлива.  :)

Мъжа ми обикновено не се увлича в моите "мании", но този път му беше много интересно и много е "ЗА" промяната, което ме окуражава допълнително. Децата ни (две момчета - на 1 година и 10 месеца и на 4 години и половина) също много леко преминават към промените. Снощи за моя изненада си поискаха да ядат моркови за вечеря. Такова чудо не е било до сега.  tooth Изпапаха сигурно половин кило.

Аз от днес започнах гладуване само на вода. Не съм решила колко време ще откарам така все още, зависи как се чувствам, но се надявам поне десетина дена да успея.
Активен
“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~
 

Страницата е създадена за 0.123 секунди с 22 запитвания.