Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Търся елда за покълване. Намирам само бланширана в Бургас.  (Прочетена 1942 пъти)

julia150153

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Търся елда за покълване. Намирам само бланширана в Бургас.
Активен

julia150153

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Вече имам елда.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

получих малко странни съобщения, затова ги пускам тука :)

julia150153
New
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Публикации: 3


julia150153
Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:как д аизпращам съобщения? елда за покълване искам
« Изпратени до: черен гарван -: 05-01-2013, 09:30:48 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Честита нова година!
 Извинявайте, че до Вас, изпратих това съобщение. Бихте ли ми казали как да изпращам съобщения във форума? Аз исках до Мер да го изпратя. Имам още въпроси. Елда вече си купих. Моля помогнете ми да започна да ползвам форума. До сега само чета информацията от него, но имам нужда да питам. Може ли чрез Вас или Ви е непрятно? Извинявам се, за безпокойството. Като отида на ново съобщение и си го напиша нямам име на кого да го изпратя, пиша мер, но казва, че няма такъв или нещо подобно. Благодаря предварително за помощта. Юлия
Уведоми администратор
julia150153
New
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Публикации: 3


julia150153
Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:как д аизпращам съобщения? елда за покълване искам
« Изпратени до: черен гарван -: 05-01-2013, 09:35:30 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Честита нова година!
Извинявайте, че изпратих това съобщение до Вас. Исках до мер, да го изпратя, но като напища мер ми отговаря, че нямам намерен такъв член и не мго да изпратя въпросите си. Мпла посъветвайте ме как да го направя. искам да съм активен участник във форума, но съм начинаеща и не мога да с есправя без малка помощ. Благодаря Ви предварително. Юлия
Уведоми администратор
julia150153
New
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Публикации: 3


julia150153
Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:как д аизпращам съобщения? елда за покълване искам
« Изпратени до: черен гарван -: 05-01-2013, 09:39:16 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Елда вече имам, но имам други въпроси
......................................................................................
Здравейте Мер! Честита нова година! Благодаря Ви предварително. Моля, кажете ми:
1.От къде(фирма, магазин, сайт) да си купя семена за покълване и ако може по-приемливи цени от: брокули, лук, червено зеле, рукола, крес, праз, кресон, моркови,?
2.Как се покълва амарант( вроятно ми е старо семето от ZOYA.BG от София го купих), спанак, червено цвекло, зеле, рукола, ряпа?
3.Коя ряпа (черна, червена) е най-добра?
4.Не зная дали мога да сложа  на дъното на тавичките в дехидрататора хартия за печене или ще разваля уреда или пък сушенето ще бъде по-бавно. В инструкцията не намерих такава информация.
5.    от рецептите за крекери ме безпокой голямото количество ленено семе. Доколкото зная на ден трябва да ядем 1 с.л ленено семе максимум 2. Иначе цианидите ще станат много, а са отровни. Това го зная от доктор фитотерапевт, известен и доказан, автор и рецензент на много книги за здравословно хранене. Лично бих казала и името. Искам да спра да ям хляб, купила съм сода от магазин за здравословно хранене на опаковката пише че е без глутен, което не разбирам. Зная, че содата трябва да е без алуминий. Като не сложа препоръчаната доза ленено семе, крекерите се ронят.
Аз съм Юлия, живея в Бургас и съм на 60 г. Начинаещ суровоядец съм и в покълването също, но съм прочела доста от вашия чудесен сайт и форум. Не питам преди да изчета всичко, което сте коментирали по темата за покълването и изчистването за дебелото черво и черния дроб (Имам „Пълното изчистване на организма” на Малахов и съм прочела не 1 път. Имам още много негови книги, които още не съм прочела). Имам дехидрататор от Метро (кръгъл профил с 5 тавички), уред за покълване 2 броя, сок машина за тревички и  друга за плодове и зеленчуци и други. Не съм купила само мини фермата още. Упорито продължавам да търся липсващата ми информация за покълването и консултация за изчистването на организма, ако може индивидуална.Смесих много въпроси. Поздравления за сайта и всичко, което коментирате. От началото на октомври чета сайта Ви. Имах неуспешен опит в суровоядството, прекъснах го защото много изведнъж станах суровоядец и веган и не ми се отрази добре рязкото спиране да консумирам животинска храна. От 4-5 години не ям месо. Сега зная, че избързах, трябваше по-постепенно да го направя. Имам грешки в изчистването на дебелото черво и ми се иска личен разговор с човек с опит, за да спестя време, да се лутам сама да търся грешките си. Вече правих цялата схема на изчистване на деб. черво с начало 15 октомври. Сега е края на периода за да се погрижа за бъбреците, а ще закъснея вече. Имам проблем с бъбреците и не мога да ям сол и месо. Чета, че човек имам нужда от сол, но аз като ям дори малко (наистина малко) сутрин клепачите ми са подути и изглеждам, като китайка, не и се виждат миглите. Малахов пише, че изчистването с борово масло е най-ефективно и мисля да го пробвам. Опитвам се да се с правя с фазите на луната и биоритмологията, но не е лесно, но съм упорита и позитивно мислеща.
Активен
"няма грешки, има само уроци"
 

Страницата е създадена за 0.163 секунди с 22 запитвания.