Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 1539 пъти)

usmiwka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Здравейте!
« -: 13-01-2013, 15:29:25 »

Много се радвам, че попаднах тук. Едно след друго събитията така се подредиха, че вече се чувствам решена да започна здравословен начин на живот. Отдавна бях чувала за д-р Емилова, за разделното хранене и тн, но цалата информация по-скоро беше противоречива и объркваща за мен. Скоро открих книгата на Лидия Ковачева и нещата като че ли започнаха да ми стават по-ясни. Радвам се, че тук можем да споделяме опит.

Аз съм съвсем в началото. В момента съм на 5-тия ден от плодово-разтоварителния режим. Мисля да направя 20 дни + 10 дни захранване. Страхът ми е какво ще правя след това - дали ще успея да поддържам здравословния ритъм. Доколкото разбрах, правилният подход е сутрин да не се закусва или да се ядат плодове + чай, а на обяд и вечеря да се ядат по възможност сурови зеленчуци.

С интерес ще разгледам и отдела за рецепти, дано ми помогне в ориентацията.

Досега нападах храната при всеки малък проблем или от скука, усещах, че не е редно, но нямах достатъчно информация, за да имам воля и желание да спра (не знаех и с какво да заместя вредния навик). Няма да се учудите, ако ви кажа, че имам диагноза "лениви черва" - преди си мислех, че не е важно, но сега знам, че е сериозен проблем.

Освен това и съпругът ми обича да си похапва, така че ще има известна борба...

Надявам се с ваша помощ да продължа успешно  :fluretaa:

Благодаря  :Content_22:
Активен

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: 13-01-2013, 16:25:35 »

Здравей!
Ето една усмивка и от мен:  :)
Активен

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Здравейте!
« Отговор #2 -: 13-01-2013, 21:45:04 »

Привет от мен,на добър път и успех  :Content_14: :flowers2: :Confus_3:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Здравейте!
« Отговор #3 -: 13-01-2013, 23:16:31 »

Здравей Усмивке :)
Вече не ти липсва желание за промяна, но не е много на хубаво да се хвърляме от една крайност в друга - така обикновено не се постигат желаните резултати.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 22 запитвания.