Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте пак от Варна  (Прочетена 1258 пъти)

borko.k

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Здравейте пак от Варна
« -: 11-02-2013, 00:17:56 »

 ;D.Виждам че има доста съмишленици от родното място,което ме радва много.И така за протокола,казвам се Борко от Варна.Интересувам се от здравословен начин на живот от доста време,но до сега беше по скоро теоретично ;).Правил съм няколко гладувания на плодове и чай(по Л.Ковачева)20-25дни.Имаше страхотен ефект при мен.Грешката ми е че постепенно се върнах към старото си хранене което имаше своите последствия.В края на 2012 ми попадна много инфо,главно от руски сайтове за суровоядството (братушките ми се струва че са доста напред с материала :pensif_29:)Много ме впечатли и 80-10-10,която изчетох цялата.Та казах си че така повече няма да я бъде и от 03.01.2013 съм 90% суровоядец ;D.Ползите които отчитам само за 1 месец,доказват че съм на прав път и смятам да продължавам така.Много ми харесва диетата на колегата Ицо смятам да я опитам,както и да приложа съответното физическо натоварване.За сега съм си изтеглил Ащанга йога за начинаещи защото много ми допада.По нататък ще включа малко стриит фитнес.За сега това е,хубаво е да имаш съмишленици които да те подкрепят :fluretaa:.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.136 секунди с 22 запитвания.