Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мнения за продуктите на Himalaya  (Прочетена 25961 пъти)

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!

Кой ще сподели отзиви за продуктите на Himalaya, Charak, Forte Sweden, Mrs. Potter's или други аюрведа продукти?     Дали в действителност са добри и качествени? Или не са поредните фирми за печелене на пари от желанието на хората да живеят по-добре и природосъобразно?
Активен

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #1 -: 31-03-2013, 11:44:09 »

Защо така? Никой ли няма мнение?  :surpris_23:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #2 -: 31-03-2013, 18:13:39 »

Ами сам си си отговорил на въпроса явно :)
Активен

violetblossom

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #3 -: 31-03-2013, 20:35:31 »

Ами аз на himalaya съм ползвала само пяна за лице и паста за зъби, но не съм възхитена. Пастата много ми изостряше чувствителността, а и се пени прекалено. От аюрведичните съм много доволна от маслото Тричъп, с изключение на това, че има вреден оцветител (фаст грийн е143) Иначе ми прави впечатление, че на Висака продуктите например, пише само билковата композиция, но нищо за състава. Въобще това законно ли е? Имат един сапун, който е приятен, но си е фейк според мен.
Активен
Човекът е твърде нетраен!
Към вечния миг устремен,
той тича в несвяст, но не знае,
че бе от Нетрайност роден.

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #4 -: 04-04-2013, 20:02:50 »

Благодаря за отговора :). Стана ми ясно   :fluretaa:
Активен

Tedi Goat

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #5 -: 07-04-2013, 18:27:31 »

Честно казано и аз като теб се чудех дали наистина са такива, каквито се твърди в брошурките продуктите на Хималая. По-точно ме интересуват шампоаните, защото от популярните шампоани често получавам сърбеж , някаква чувствителност, прекалено са ми силни. На Тричуп и аз съм ползвала, но си взех сапуна за коса - не знам дали действа против косопад и спомага за растеж на косата, но много ми изсушаваше косата, ужасно. Може следващия път да си взема маслото, щом Виолет казва, че е добро, въпреки, че аз постоянно си ползвам стимулатора на Икаров - страхотен е. Нека някой сподели ако е ползвал шампоанчетата на Хималая и аз се интересувам  ;)
Активен

Hope

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #6 -: 13-04-2013, 17:17:07 »

на Хималая съм ползвала : Почистващият ексфолиант с нийм, Маската за лице с нийм, един балсам за устни който вече не го предлагат в асортимента (поне не в същата опаковка), крема Кларина и Антисептичният крем. Като цяло не съм доволна, може би ексфолианта е малко по-добър. На Кларината залагах големи надежди,но ... разочарование. Странното е че много хора са доволни от него, но на мен ми е много тежък за кожата и оставя плътен бял слой. Антисептичният им крем обаче е много добър. Изгарянията бързо минават с него + това мирише хубаво. Като цяло само него ще продължа да ползвам, защото наистина помага. По-добре е човек да си вземе нийм на прах и да си забърка сам една маска, аз така правя. Хем знам какво слагам вътре хем ефекта е по-добър.
Активен

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #7 -: 17-04-2015, 22:41:09 »

на Хималая съм ползвала : Почистващият ексфолиант с нийм, Маската за лице с нийм, един балсам за устни който вече не го предлагат в асортимента (поне не в същата опаковка), крема Кларина и Антисептичният крем. Като цяло не съм доволна, може би ексфолианта е малко по-добър. На Кларината залагах големи надежди,но ... разочарование. Странното е че много хора са доволни от него, но на мен ми е много тежък за кожата и оставя плътен бял слой. Антисептичният им крем обаче е много добър. Изгарянията бързо минават с него + това мирише хубаво. Като цяло само него ще продължа да ползвам, защото наистина помага. По-добре е човек да си вземе нийм на прах и да си забърка сам една маска, аз така правя. Хем знам какво слагам вътре хем ефекта е по-добър.
На Хималая сьм ползвала няколко крема за лице,но не останах много очарована,и паста за зьби сьм ползвала но,....уви.Сега кремовете за лице си ги приготвям сама,като смесвам равни части зехтин или ленено масло с лимонов сок,и сок на грейпфрут,и понякога добавям и мед,за разнообразие.Дьржа си го в хладилник и си го ползвам всеки ден,без да се кьхаря какво има в него :whistling2 - emotloader:
Активен

Tzi-Bo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #8 -: 20-04-2015, 03:43:37 »

Аз съм много доволен от пастата за зъби и шампоана на Хималая ...
Активен

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #9 -: 27-07-2016, 21:47:14 »

Аз съм много доволен от пастата за зъби и шампоана на Хималая ...
Здравейте,вие сигурни ли сте че пастата на "Хималая"не е тествана върху животни??? Ровили ли сте се пи на дълбоко?.Моля,ако някой знае такава която да не е тествана върху Зайчета или Пиленца ,нека ме светне за марката,за което ще бъда мноооогооо благодарна. :surpris_22:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #10 -: 28-07-2016, 18:37:56 »

raw, разбира се , че има такава паста,  за която да си сигурна , че не е тествана върху животни!  :whistling2 - emotloader: Сещаш ли се как се казва ?  ;)
Името й е  "made by raw "  tooth , тоест , ти ще си й  производителят :)
Тази паста ще има още 2 важни характеристики:
1. ще е много по-евтина
2. ще е много по-ефективна от всички купешки пасти 
 А съдържанието й ? - има много рецепти в нета . Може да включва например сол+сода+черен пипер+куркума+ 2 капки кислородна вода в последният момент.
Аз лично купешка паста не ползвам вече 12 години  :surpris_23: ,нямам и намерение.
А пък ако се запознаеш с дългогодишното изследване на д-р Уестън Прайс, ще научиш, че хората с най-здрави зъби никога не са използвали четка и паста , никога не са си мили зъбите .. tooth tooth
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Мнения за продуктите на Himalaya
« Отговор #11 -: 28-07-2016, 23:31:22 »

raw, разбира се , че има такава паста,  за която да си сигурна , че не е тествана върху животни!  :whistling2 - emotloader: Сещаш ли се как се казва ?  ;)
Името й е  "made by raw "  tooth , тоест , ти ще си й  производителят :)
Тази паста ще има още 2 важни характеристики:
1. ще е много по-евтина
2. ще е много по-ефективна от всички купешки пасти 
 А съдържанието й ? - има много рецепти в нета . Може да включва например сол+сода+черен пипер+куркума+ 2 капки кислородна вода в последният момент.
Аз лично купешка паста не ползвам вече 12 години  :surpris_23: ,нямам и намерение.
А пък ако се запознаеш с дългогодишното изследване на д-р Уестън Прайс, ще научиш, че хората с най-здрави зъби никога не са използвали четка и паста , никога не са си мили зъбите .. tooth tooth
Да Бате Бино,сега като се замисля ,наистина си прав.Благодаря ти за което.До сега само за пастата за зъби не бях намерила алтернатива,и сега като се замисля даже се сетих как да си направя.Благодаря ти, Чест и почитания. :thankyou:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 22 запитвания.