Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: пак за пречистването  (Прочетена 2043 пъти)

Росито

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
пак за пречистването
« -: 24-05-2013, 16:43:42 »




                       Здравейте! Искам да споделя какво ми се случи,ако мога да помогна и да предпазя някого от същото,ще се радвам.Преди 1 месец направих пречистване на черния дроб,което мина много лесно и безпроблемно,чак се изненадах.Беше необходимо,тъй като наскоро ми откриха камъни в жлъчката и не исках да правя операция,изчетох сума ти и мнения,опитности по форумите и т.н.Интересното е какво се случи след това.Още на другия ден вечерта получих страхотна жлъчна криза,верно ядох пуканки следобеда,което не беше редно,но все пак си мислех нали изхвърлих бая камънак,защо да не хапна.Но...тези "камъни",които излязоха,бяха зеленички топченца,които при допир се разпадаха.Ама пише че те жлъчните камъни били меки и не били точно камъни като другите и т.н.Цял месец вечер през вечер имах болки вдясно,кога по-слаби,кога много силни,докато тази неделя стана непоносимо.Болките бяха 24 часа и не минаваха от нищо.Резултата беше спешен кабинет и операция с изваждане на жлъчката,като освен това е била цялата пълна с гной и начален перитонит.Можеше вече да не съм на този свят,за малко,жив късмет.Докторката която ме оперира,каза че това което се изхвърля при пречистването изобщо не са камъни.И аз и вярвам,понеже ги видях с очите си.Абе хора за да са камъни и да се казват камъни трябва да са твърда субстанция,а не да се разпадат като ги пипнеш.Така че,мислете преди да правите такива процедури,особено ако камъните вече са налице,моите бяха около 7-8 см.Бъдете здрави!
Активен

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:пак за пречистването
« Отговор #1 -: 25-05-2013, 02:13:48 »

Аз отдавна съм достигнал до това заключение. От изпиването на голямо количество олио жлъчкката се стимулира и се отделя голямо количество жлъчен сок. Така наистина могат да се изкарат малки камъчета но по голямата част от изкараните камъчета се образуват в червата :pensif_29:
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"
 

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 23 запитвания.