Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Изчистване на белия дроб  (Прочетена 10115 пъти)

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Изчистване на белия дроб
« -: 31-07-2013, 15:34:42 »

Здр. приятели , преди около месец ме лепна някакьв вирус на белия дроб след което кашлица , задух ..овладях донякьде положението  но все още накашлям и ми се образува секрет в белия дроб . Пия коф сироп , но незнам дали ще ми изчисти мястото , алоето го избягвам тьй като не ми влияе добре на храносмилането . Препорьчайте ми нещо което ще ми изчисти дроба в дьлбочина от тези вьзпаления но без да са противопоказни при храносмилателни проблеми Благодаря предварително   ;)
Забравих да напиша че пия и Ехинамакс :)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #1 -: 31-07-2013, 21:31:47 »

Аз храчех допреди 10-ина години когато си настъргах хрян с лимон. Оттогава не съм имал подобни проблеми.
Всички пикантни  храни и подправки действат отхрачващо.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

donna

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #2 -: 31-07-2013, 23:37:45 »

Ехинамакс има ехинацея, предполагам. А тя подкиселява много организма. Пробвай да го алкализираш - с малко хлябна сода, морковен сок. Или ще станеш по-добре, или ще станеш по-зле :). Надявам се да е първото :)

Виж за чай от мащерка, жиловлек или хвощ...Но следи за киселинността на организма...
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #3 -: 01-08-2013, 00:55:38 »

Препорьчайте ми нещо което ще ми изчисти дроба в дьлбочина от тези вьзпаления но без да са противопоказни при храносмилателни проблеми

повечето билки имат добро въздействие  върху дробовете, така че - много чай с мед.
уасабито е добре или хрян, като ти е писал Злоядият, също - повечко лук, чесън.

има един добър сироп, изцяло на билкова основа и с мед, не с някакви подсладители, няма никаква химия вътре - Гринтус.
и не на последно място - вода и сол по метода на Батманджелидж.
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #4 -: 01-08-2013, 21:42:34 »

Здравейте , благодаря за сьветите на всички :) Единственото нещо от което спирам да храча е прополисовите капки на спиртна основа но пьк те и стягат червата а аз имам спастичен колит и всичко което има пиперлив и стягащ ефект ме влошава ужас е .. пробвал сьм доста неща от които сьм се влушавал за седмици напред . Дори пелин и карамфил на прах сьщо и ореховата тинктура  не ми се отразяват добре на червата . Пия мьртва вода приготвям си я и от нея така сьм забелязал че ми се увеличава киселинността в организма и сьм доволен от действието и но не ми помага за храченето . За хряна сьщо ще ми стегне червата защото знам че е лютив . Коф сиропа който пия сьщо има пиперливи сьставки помага за кашлицата но усещам че нарушава газообмена в организма а при мен така като стане ми се влушава и малката нужда .. Пих мащерка и живовляк около 2 седмици в началото дори ми се усили уриноотделянето но после след изестно време забелязах че ми се влушава изхождането . АКО СЕ сещате за още нещо което може да е дори много просто но пьк изпитано ще се радвам да споделите -поздрави на всички  :weight_lift:
пс: от алоето бях много доволен за белия дроб бьрзо изчиства помага и при задух но след няколко дни прием и то ми влушава червата чак получавам болки ниско долу
« Последна редакция: 01-08-2013, 21:46:08 от barzaka88 »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #5 -: 02-08-2013, 08:17:12 »

Абе Бързак,
ти си странен човек , ако мога да те нарека така ... ти си готов да лапаш и пиеш всякакви гадости , но не правиш най-важното и най-ефикасното , дори не  ти минава през акъла да вземеш и наистина да се излекуваш от всичките тия проблеми , дето ни ги описваш. Що за същество си ти ?
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #6 -: 02-08-2013, 17:55:29 »

Титан като няма какво сьществено да кажеш по темата си затваряй устата ясно ? не можеш да знаеш хората какво ги боли и сьрби за да даваш тьпи мнения ОК 
пс: Извьнземно сьм с по висш разум от тебе сега доволен ли си  tooth
Активен

donna

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #7 -: 02-08-2013, 18:05:12 »

Организмът трябва да се алкализира, не да се подкиселява :). В твоя случай ми се струва по-добре да пиеш жива вода, а не мъртва.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Изчистване на белия дроб
« Отговор #8 -: 02-08-2013, 20:16:49 »

Ех Бързак, Бързак, много правилен прякор си си сложил, бързаш да се изкажеш без да помислиш, а не зная дали мисленето ти е приоритет  tooth
« Последна редакция: 02-08-2013, 20:44:06 от hdeshev »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 22 запитвания.