Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Кордицепс  (Прочетена 2054 пъти)

Hope

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Кордицепс
« -: 24-08-2013, 10:29:15 »

В някои от темите се е коментирало за кордицепса,но аз отварям отделна тема за него. Ако има хора, които са го ползвали и са видяли резултат нека пишат. Аз на пролет го пих и мога да кажа, че ми помогна. Сега отново имам проблеми с дихателните пътища вследствие на настинка и отново че чудя дали да не започна да го пия. Тогава пих кордицепс на тян ши, но сега разполагам с по огреничени финансови възможности и не знам коя марка да избера. Ако някой е използвал друга марка и е доволен нека сподели. Давам линк от сайта на BB-Team за повече иформация относно гъбата http://www.bb-team.org/articles/3582_korditseps
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Кордицепс
« Отговор #1 -: 26-08-2013, 22:28:07 »

Ако няма физическа пречка по-добрия вариант е кардио на открито,отколкото да приемаш този кордицепс,така и финансовия елемент става невалиден.
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Кордицепс
« Отговор #2 -: 27-08-2013, 07:44:06 »

Настинка   tooth  tooth  tooth като чуя този израз и се късам от смях. А най-интересно ми е как настива човек през лятото и в какво се изразяват симптомите на настинката ? Норе , би ли споделил/а по-подробно за настинката ? Относно кордицепсът има няколко вида и само единият е лечебен, почти не се изнася, това което  се изнася е от безполезните видове. Нали трябва да ви приберат парите ... Та нека да чуя какви са симптомите на тази настинка и ще ти дам точни указания как да я пребориш - безплатно при това.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 24 запитвания.