Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Живот в Рая приживе  (Прочетена 5992 пъти)

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Живот в Рая приживе
« -: 19-10-2013, 02:13:07 »

Приятели,подскажете някое хубаво райско място,където да се заселя и да изкарам подобаващо остатъка от живота си.Влече ме към Източните Родопи,но не е задължително,трябват ми 1 стая,чист въздух,красива природа,с останалато сам ще се справя :).Благодаря предварително!
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

Роми

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #1 -: 19-10-2013, 15:01:32 »

Раят не е място в пространството, а състояние на съзнанието.



_____________________________________

Извинявай за неадекватния отговор. Не можеш да си представиш колко неприлични думи щях да изрека по адрес на този, който би ми отговорил по същия начин едно време, когато и аз търсех своето "райско кътче".
Активен

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #2 -: 19-10-2013, 17:14:33 »

Раят не е място в пространството, а състояние на съзнанието.

 :)
 О,напротив много е добър,а и аз не се сърдя на никого-уважавам чуждото мнение,а иначе душата ми отдавна е там(поне така си мисля :) и трябва да се погрижа и за облеклото й-нали само това имаме :)

Поздрави,бъдете здрави.



_____________________________________

Извинявай за неадекватния отговор. Не можеш да си представиш колко неприлични думи щях да изрека по адрес на този, който би ми отговорил по същия начин едно време, когато и аз търсех своето "райско кътче".

Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #3 -: 19-10-2013, 20:39:06 »

Живко, имам за продаване много специално местенце в Еленския Балкан, на 6км от яз. Йовковци. ЩЕ имаш само един комшия. И не една , а няколко стаи, но трябва ремонтец .. :-[    ( " Не е достатъчно да попаднеш в рая, трябва и да се уредиш в него"    :) )
 Хем е откъснато , хем не е чак на Мачу Пикчу, все ще се наложи да отидеш до магазин да купиш два пирона  :)  Ако имаш интерес - на лични.
Много свежо питане, хареса ми  :fluretaa:
« Последна редакция: 19-10-2013, 20:40:39 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #4 -: 21-10-2013, 16:59:28 »

трябва да инсталираме бутони " ХАРЕСВА МИ" и "НЕ МИ ХАРЕСВА".
Активен

vanko57

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • 123456789
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #5 -: 13-11-2013, 12:57:14 »

трябва да инсталираме бутони " ХАРЕСВА МИ" и "НЕ МИ ХАРЕСВА".

Наистина трябва да се въведат.

Отдавна мисля да го предложа на администраторите.

Активен
Мъдростта не е медал, който да сложиш на ревера, Тя е Проява на Самосъзнанието което си придобил !

Интелигентността не трябва да бъде самоцел - тя е средство за нашето развитие

Човек започва да става съзнателен, когато разбере смисъла на "безсмислените" неща в живота !

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #6 -: 27-12-2013, 02:35:30 »

Приятели,подскажете някое хубаво райско място,където да се заселя и да изкарам подобаващо остатъка от живота си.Влече ме към Източните Родопи,но не е задължително,трябват ми 1 стая,чист въздух,красива природа,с останалато сам ще се справя :).Благодаря предварително!

Е,явно това беше,затваоям темата.
Честита Коледа и весела НГ!
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

Mia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 215
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #7 -: 28-12-2013, 14:32:01 »

Приятели,подскажете някое хубаво райско място,където да се заселя и да изкарам подобаващо остатъка от живота си.Влече ме към Източните Родопи,но не е задължително,трябват ми 1 стая,чист въздух,красива природа,с останалато сам ще се справя :).Благодаря предварително!

Родопите са уникални със своята красота. Добре си се ориентирал. Желая ти наистина спокойни и щастливи старини сред природата.  :) :peperudi: :Content_22:
Активен

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:Живот в Рая приживе
« Отговор #8 -: 07-08-2018, 07:43:28 »

Намерих :Content_22:
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

joropetkov93

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Живот в Рая приживе
« Отговор #9 -: 09-03-2022, 20:53:33 »

Спокойствието е моят отговор. Успехи, пари, постижения, приятели и какво ли още не помага на човек да се чувства добре краткосрочно. Няма ли спокойствие обаче няма щастие. За мен райът на земята е именно човек да постигне спокойствие, за да се наслаждава на всичко останало.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 23 запитвания.