Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Разчистване на теми  (Прочетена 12823 пъти)

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Разчистване на теми
« -: 02-12-2013, 23:37:55 »

Предлагам следните теми за  редактиране/изтриване/преименоване/пренасочване.
 (Не казват нищо важно или се дублират)



За тези които искат да качат или отслабнат със суровоядство!
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7572.0


Свръх-супер храната СУРОВ ЯЙЧЕН ЖЪЛТЪК
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7584.msg67554;topicseen#msg67554


B 12
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7573.msg67549;topicseen#msg67549

Витамините
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7583.msg67545#msg67545



Позволявам си "своеволието" да отворя отделна тема, понеже не симпатизирам на нещата, които се случват тук. Не съм ЛОШОТО ЧЕНГЕ във форума (а най-обикновен потребител).  Дразни ме цялото това дередже и жужене в момента. И определено не разбирам МОТИВАЦИЯТА на част от потребителите, за да бъдат тук.

Чистосърдечно Ви моля, четете заглавията на темите и тогава публикувайте нови заглавия. Водете конструктивен диалог и уважавайте чуждото мнение. Реплики от рода „темата е много дълга, не съм я чел, амаискам да попитам, затова пускам нова тема...." , съжалявам, но не звучат честно в моите уши.
Забелязвам едни дълги теми със загубена основна мисъл и генерирано солидно количество ТАЛАШ. ТЕЗАТА И АРГУМЕНТАЦИЯТА следва да са естествената сплойка, ЛЕПИЛОТО на  думите.., онова , което сглобява отделните елементи заедно, но и ги слива в едно неразделно цяло.

Нямам нищо против конвенционалното мислене и слаба/богата осведоменост, обаче  тези форумно-телесни първични функции и реакции, са в повече. Изпитвам респект към практиците в този форум и  имам задръжки спрямо частичната истина.

Най-ценните хора в този форум са тук от неговото прохождане. (Аз не съм сред тях). Отделили са много време и енергия, за да публикуват информация, която е променила нечий lifestyle и продължава да променя животи. Информацията е нещо повече от букви, защото тя е ЖИВА и някой от нас са положили доста усилия, за да се променят и преживеят голяма част от споделеното. В тази връзка Ви моля за малко повече ЕЛЕМЕНТАРНА САМОДИСЦИПЛИНА и МИСЪЛ В ГЛАВИТЕ.


Приемете думите ми като „жест на добра воля”. След като не пишете в личния си блог, значи не сте си у вас, а сте на гости. В такъв случай - Не подлагайте на изпитване търпението на „домакините”. Модераторите чистят, но едва ли им се четата километрични постове, плод на лоша емоционална хигиена.

« Последна редакция: 02-12-2013, 23:40:10 от Л.M. »
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Разчистване на теми
« Отговор #1 -: 03-12-2013, 07:12:09 »

Подкрепям горещо. Менталните клизми, които определени хора си правят често тук, не са ми по вкуса.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Роми

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Разчистване на теми
« Отговор #2 -: 03-12-2013, 10:15:06 »

Предложението си го бива!  :Content_14:

Напоследък форумът замяза на женския пазар - интелектуален кич и словесна чалга, щедро предлагащи "качествен духовен зарзават", произведен със съмнителна емоционална хигиена, ама на далавера.
Активен

Крем

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Разчистване на теми
« Отговор #3 -: 03-12-2013, 11:04:33 »

Подкрепям! Наистина странен привкус е придобил форумът напоследък...
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Разчистване на теми
« Отговор #4 -: 03-12-2013, 12:19:17 »

Аз дори имам предложение към администратора, преди да даде възможност, да се отваря нова тема да излизат
Подсказки :
Провери ли ,дали тази тема вече не фигурира във форума?
Смяташ ли, че нещо ново ще научат съфорумците от нея?

Иначе на тази порода хора, които им се пише само за да се упражняват в красноречие, бих предложила да си
Пишат на лични да не ни натоварват с безмислици.
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Разчистване на теми
« Отговор #5 -: 11-05-2014, 20:01:34 »

Молба и от мен.
Може ли тази тема
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7741.msg69836#new

да бъде преместена където й е мястото?
Много ми е тягостно при всяко влизане, първото нещо, което виждам да е "повръщаш си зехтина".

Благодаря  :flowers2:

Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Разчистване на теми
« Отговор #6 -: 23-06-2014, 21:56:12 »

Благодаря Purelove. Не мога да го кажа по-добре от теб! В подкрепа на казаното обаче, ще кажа, че преди да се регистрирам тук, изчетох всичко за Мер и ВСИЧКО писано във форума. Този форум за мен беше надеждата, която се появи в труден момент.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.196 секунди с 22 запитвания.