Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )  (Прочетена 15213 пъти)

anna.nalbantova

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравето трябва да си го купите! - 1
(капсулата на адвокат Рукас)

Остеохондрозата е единствената причина за заболяванията на вътрешните органи
Най-добре е да се купи от деня на раждането или до шест месеца на детето, защото щом детето се изправи на краката си, веднага започват да се формират сколиоза, кифоза и започва дистрофия на десния яйчник при момичетата, на десния дял на простатата при момчетата и на всички мускули на камерата на сърцето. За да сте здрави трябва да се изравнят навитите на топка нервни влакна в седалищния нерв отляво на бедрото и така да се отстрани причината за остеохондрозата и всички заболявания на човека. Тя е единствената причина за заболяванията на вътрешните органи и възниква не от нарушаване обмена на веществата, както твърдят лекарите, а от непротичане на гръбначно-мозъчната течност. "Излишъкът" на тази течност изтича на горните шийни прешлени и се изпарява в пространството, а сухите фракции от течността остават по прешлените и дисковете. Така се образува остеохондрозата. За сметка на уплътняването на дисковете прешлените притискат соматичната нервна система, която обезпечава функционирането и храненето на всички върешни органи. Възникват заболявания на главата, гърлото, венците, белите дробове, сърцето, кръвоносните съдове, стомаха, червата, панкреаса, черния дроб, бъбреците и т.н. Лечението на тези заболявания, без отстраняването на първопричината, без да се възстанови захранването на тези органи е неправилно. На практика това е невъзможно. Как може да се подхранват растенията в градината без възстановяване на напояването? Такова подхранване на растението е отровно.

Най-лошото нещо, което се случва в резултат недохранването на клетките на вътрешните органи, е фактът, че дори гладните клетки трябва да делят. В резултат при деленето се ражда мутант, който паразитира в тялото - например рак. Можете да го отстраните, но той може отново да се появи, след като не е отстранена причината. По-добре да се отстрани първопричината за него към 10-20 година. Рак възниква и при удари в стомаха при това възниква на няколко места едновременно и често настъпва смърт до 3-6 месеца. Ракът на гърдата възниква от сколиоза и кифоза. Това състояние на гръбначния стълб нарушава храненето на гръдните клетки, възникват мастопатия и рак.
 
След един час изправяне на капсулата на седалищния нерв, без докосване на гърба, изчезва сколиозата, кифозата и плоскостъпието; с течение на времето, сколиозата изчезва като камилска гърбица през пролетта.
Това, което Григорий Рукас прави, професор Мезенцев от Москва, нарече фантастика, в която е невъзможно да се повярва, която трябва да се види. Пред очите му и пред неговите колеги в Москва, 71-годишният професор след един час се изправи, без докосване на гърба му. Медицинските теории за сколиозата, кифозата, плоските крака, лордозата, остеохондрозата - са неверни. Затова с възрастта всички стават изкривени и гърбави. Човекът не трябва да старее.
В Полтава през 2008 г., бях в контакт с невролог, подполковник от медицинска служба в оставка, 50 годишен, Александър, който в продължение на две години е бил в състояние "Квазимодо”. Той беше изкривен и гърбав и с остри болки в левия крак и гърба. Аз по телефона му казах за неговото ужасно състояние, чрез сканиране на неговото астрално тяло, и му казах, че мога да му помогна само аз, или някой друг като мен. Казах му - не се доверявайте на никого! Той ме нарече твърде самонадеян и затвори,  преди да успея да му кажа, че не съм самонадеян, а уверен. Това са различни неща. След седем месеца той все пак попадна под пръстите ми. След час и четиридесет минути бях в състояние да го поставя по очи, защото той беше като сърп и не можеше да легне на пода. Още един час се мъчих с него. Когато стана готов, му казах, че на 15-ия ден ще бъде изправен и здрав. Така и стана. Той няма вече никога да боледува от нищо. Сега се моли за мен както аз се молех за баба Христя, която на 19.08.1980 направи същото на мен, а след това възложи на мен този кръст.
 
Много хора страдат от коксартроза. Лекарите препоръчват да се използва калций, защото се предполага, че това става от липсата на калций в организма. Това е погрешно. Ако то идва от липсата на калций в организма, всички кости в тялото ще бъдат поразени от  остеопороза. А не само шийката на бедрената кост. Има още една причина - там се притиска нерва, който осигурява храненето на клетките на бедрената кост. Изравнете го и изчезва коксартрозата. Ако я лекувате, шийката на бедрото ще се счупи. Тя не се лекува, а изчезва след отстраняване на причината. Важното е да не закъснеете. 
 
Уважаеми сънародници! Аз дойдох в този свят, за да го променя. Тази информация е от бъдещето. Всички да повярват в това не е възможно, както някога не всички са вярвали, че Земята се върти. Но в бъдеще, преодоляването на причините за заболяванията ще бъде на първо място и ще бъде чудно, че човек е болен, и че може да се лекува без отстраняване на причината за заболяването, и без възстановяване на храненето на органите и на частите на тялото. Нито едно лекарство не възстановява шест от седемте нива на здравина на органите  и частите на тялото. Лекарствата действат като наркотици, които трябва да накарат седмото, последно ниво на здравина на органа или частта на тялото, да работи за себе си и за всичките шест, които вече ги няма.
 
Не се ласкайте с това, че сега нищо не ви боли. Няма да е задълго. Програмата „боледувай” е заложена така, че човек да не чувства състоянието на своите органи докато не изчезнат шесте нива. Лекуват го, когато се стигне до седмото ниво.
 
Погрижете се за себе си и децата си - купете си здравето колкото може по-рано. Не жалете пари за това. След сеанса децата ви ще бъдат абсолютно здрави, ще се възстанови функцията на мозъка по натрупване на информация, децата ви ще могат да учат едновременно по 5 чужди езика - едва след отстраняването на тази причина можете да се занимавате със спорт - иначе следва сигурна смърт. Сколиозата е единствената причина за алкохолизма. Капсулата е единствената причина за удавянето поради схващане. Отстранява се причината за кариеса на зъбите, ангините, радикулита. След два инфаркта дори човек забравя къде му е сърцето. Това може да потвърди бившият председател на съда от Великой Багачки.  През 2001 г. той е чакаше последния трети сърдечен удар. След манипулацията забрави къде е сърцето му, тялото му стана силно!
 
.....................
 
 
 
Искате ли да живеете дълго и никога от нищо да не боледувате?
 
Много хора категорично не искат това. Много хора не го разбират. Но това е временно. Това вече е възможно! Купете си здравето навреме. След това можете да го пазите. Който не го е купил, няма какво да пази. Той от първия ден на живота си доживява. Звучи нестандартно, но започнете да свиквате с това. Това е ново мислене, това са нови знания. В тялото на всеки човек изначално е заложена програма "боледувай" с ограничаване срока на живот до 1/10 част от него. Тя е в капсула колкото лещено зърно от лявата страна на бедрото. Ще се научите да различавате превенцията на здравето от медицината. Здравите и нездравите хора - от болните. Ще научите, че с една манипулация по тази методика се отстранява причината за появата на заболяванията. След това се изменят психиката, формата и физиката на тялото, хармонията се възстановява. Стареенето се забавя. Мнозина в началото считат това за фантастика. Но по-късно изпадат във възторг!
 
                Можете да живеете и да се лекувате, а можете и просто никога и от нищо да не боледувате! Е, какво може да е по-добро? Н и щ о!!!
 
Четете бавно. Тази информация е от бъдещето. Да я разберат и приемат засега могат само Избрани. Всичко това в бъдеще ще бъде признато и така ще мислят всички. А засега го признават само тези, които повярват в това и навреме купят на себе си и на близките си здраве.  Останалите утре задължително ще се разболеят. Отидете в някоя болница - пълно е с хора, които довчера са били напълно здрави.

Това вече не е фантастика - това е нашия живот. Това, което твърдя, е информация от Небесата, получена на сън и тя е истина! Същността на тази панацея се състои в изравняването на нервните влакна в седалищния нерв и редом с него и след това изчезва остеохондрозата. Изчезват сколиозата, кифозата, гърбицата на шията и левия крак става веднага по-дълъг. С времето остеохондрозата изчезва, дисковете стават като пружинки, разстоянието между прешлените се разширява, притисканите нервни влакна, излизащи от гръбначния мозък, се освобождават. Храненето на органите се възстановява и те оздравяват.

Открита е истинската причина за всички заболявания на човека и методиката на богинята Панацея по нейното отстраняване. Смята се, че богинята Панацея е била «Всеизцеляваща», или, че това е лекарство против всички болести. Тази глупост е записана във всички речници и всички я повтарят. В действителност тя никога никого не е лекувала и не е изцелявала. Тя е отстранявала първопричината за болестите след раждането. Тази информация е фиксирана. (Свидетелство за авторско право на Рукас Г.И., серия ПА № 4978 от 20.11.2001 г. Украйна.).

Тази методика премахва притиснатите нервни влакна. Няма да има исхемия и атрофиране, гладуване на клетките на органите и частите на тялото поради недостигане на хранителни вещества до тях, няма да има заболявания, даже кариес на зъбите. Тази капсула причинява болки в крака поради гладуване на клетките и спазми през нощта. Всички с по-къс ляв крак са поразени от сколиоза, прегърбване и кифоза и имат остеохондроза. Тези състояния са прав път към смъртта. Средно за един преживян ден човек губи 15 дни, за 1 година - губи 15 години. Средната възраст на можете в Украйна е 57, в Русия - 52 години, а могат да живеят по 100 и повече години, при това без да боледуват и стареят.
 
В периода на растежа на децата тази капсула води до сколиоза и счупване на костите на таза, възниква дитрофия (недоразвитие) на частите и органите на тялото.  Най-често стените на лявата камера на сърцето, десния яйчник при момичетата и десния дял на простатата при момчетата. Възникват всякакви инфекциозни и неинфекциозни заболявания. След манипулацията заболявания не се появяват, а вече възникналите - изчезват. 
 
При всяко здраво родено дете органите имат седем нива на устойчивост - с времето те изчезват. След изчезването на пет от тези нива, човекът вече не е здрав. След шестото възниква болка, седмото крещи „иди на лекар, помогни ми, не мога да си изпълня функциите. / При практикуването на тежки видове спорт това изчезване на нивата става още по-бързо.
 
И така, появява се болка, отивате на лекар, а той не знае причината, затова не може да я премахне, а и не това се иска от него. Той трябва да ви „лекува”. Той открива кой орган ви боли и ви дава допинг, за да може това седмо ниво да работи и за себе си и за останалите шест, които вече ги няма. Шестте вече разрушили се нива лекарят не възстановява. В резултат органът, работещ в усилен режим, трябва да се отстрани. Така действа заложената Програма. Тя е като лъжичка катран в меда. Главната задача на лекаря след началото на лечението е да предложи по-добро допинг-лекарство и да не пропусне момента, когато органът трябва да се отстрани, иначе трябва да пише смъртен акт.
 
Аз твърдя, че да се лекува заболяването без да се отстрани причината за него, е неправилно. В бъдеще вие ще се съгласите с мен. Необходимо е да се лекувате с панацеята, иначе всичко е напразно. Органите ви ще бъдат отстранени. Всяко отстраняване на орган е заявление на медицината, че е неспособна да обезпечи гарантирано здраве и дълголетие на човека. Лекарите искат да излекуват всички, но - уви! Те не са виновни за това, че тяхната теория за заболяванията е невярна. Теорията и практиката на медицината трябва спешно да се изменят. В атласа по анатомия трябва да се внесат изменения и да се отбележи мястото, на което се намира „капсулата на адвокат Рукас” в седалищния нерв. В тълковните речници да се определи правилно понятието „панацея”, като се посочи, че това е отстраняването на първопричината на заболяванията на човека по методиката на богинята Панацея. Трябва да се признае съществуването на нова професия - „панацея - отстраняване на първопричината за всички заболявания на човека”. При прочитането на тази информация очаквайте мисъл от типа „Отиди при него!”
 
Има две форми на наказание на човека - лишаване от свобода и отнемане на парите - при заболяване това става едновременно. Имайте предвид, че да се занимавате със спорт без да сте премахнали тази капсула не трябва - иначе ще имате проблеми. Опитайте се да се възползвате от дадения ви чрез мен дар. Радикулитът изчезва веднъж завинаги. По-голямо благо от това да си здрав на Земята няма. До 32 години се обезпечава гаранция за самовъзстновяване на ограните на човека и частите на тялото. След 32 години се дава шанс, но с много високо ниво. Без тази манипулация шанс никой няма. Обичайте себе и своите близки - купете си здраве. Дайте на тялото си шанс. Повярвайте ми, допуснете, че знам и мога нещо повече от другите.
 
Способен съм да виждам притиснатите нервни влакна, състоянието на вътрешните органи, да премахвам от астралното тяло енергийните мислени блокове с отрицателни програми, владея методиката на богинята Панацея. Григорий Рукас, Полтава, +380501440365 ( 0532 651006) rukasplt@mail.ru www.rukas.at.ua
 
Всички открития на медицината са насочени към удължаване на преживяването на човека, но открития за обезпечаване на здраве медицината няма. Когато узнаете за това, вече няма да можете да го забравите. Когато заболеете, отново ще си го спомните, но тогава може да е късно. Живейте правилно, не нарушавайте Законите на живота и ще имате право на здраве и правото дадено от Небесата да стигнете до мен или до такъв като мен. Може да сте много богати и да имате всичко, но без всичко измислено от човечеството спокойно можете да минете - само без здраве животът е невъзможен. Най-съвършената форма на робство е болестта! От него е възможно само своевременно да се откупите. Побързайте. Спасете се! Избор нямате!
 
12.03.1999 – 18.02.2012г.     
Академик УАН Григорий  Рукас 
Страна: Украина
Адрес: Полтава, 36004, буль. Богдана Хмельницкого, 19, кв. 8, тел. 57-23-70 (38-0532)
Телефон: 38-0532-5723-70  http://rukas.at.ua/
Запис за прием в град Стара Загора : 0886 491929

 
Активен

Роми

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #1 -: 17-01-2014, 15:25:21 »

При това положение, предлагам на администратора да изтрие всички теми от форума.
От днес повече не са нужни.

Остава една единствена тема с кратък текст:

- Панацея - капсулата на адвоката
- Банкова сметка на адвоката - IBAN: […………………..]


 :peperudi:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #2 -: 17-01-2014, 19:48:37 »

Ама много съм тъп да не знам тези неща от бъдещето. Добре, че имам пари и ще си купя здраве.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

anna.nalbantova

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #3 -: 19-02-2014, 13:30:27 »

Уважаеми съфорумци,

Предлагам на вашето внимание материали за Григорий Иванович Рукас, Академик УАН, автор на откритието за първопричината за всички заболявания и методиката за нейното отсраняване " Панацея ", Свидетелство ПА No. 4978 от 20.11.2001.

Григорий Рукас има уникалната способност да вижда притиснатите нервни влакна и да ги изправя, състоянието на вътрешните органи, да сканира астралното тяло и премахва отрицателни емоционални енергийни програми, издържа на напрежение 220волта, индиго. Автор е на записи от Информационното поле на Земята, свързани със здравето на хората. Създава съвсем нова теория за причината за заболяванията.

Адвокат е по професия, но така се стича животът му, че става един от Посветените, чийто кръст е да промени отношението на хората към здравето им и да изпълнява манипулацията на богинята " Панацея " за отстраняване на първопричината за заболяванията.

Открива " капсулата на адвокат Рукас", причина за асиметрия в тялото на човека и последващи остеохондроза и сколиоза, и другите ортопедични и вътрешни  заболявания на човека, вследствие на недохранване на вътрешните органи и части на тялото; за алкохолизма и наркоманията, за удавянията във вода и шизофренията.

Григорий Рукас твърди, че да се лекува заболяването без да се отстрани причината за него, е неправилно.
Има смисъл човек да се лекува за възстановяване на изгубените нива на устойчивост на органите и части на тялото след направата на „ Панацея „. Иначе всичко е напразно.

Препоръчва манипулацията да се извършва независимо на каква възраст човек е. Вреда няма да има, точно обратното- само полза. До 32 години се обезпечава гаранция за самовъзстановяване на ограните на човека и частите на тялото. След 32 години се дава шанс, но с много високо ниво.

Отличителната черта на методиката на богинята Панацея е, че се прави във вид на точков масаж на тялото, един път в живота и не струва скъпо.

Можете да разгледате неговите статии и фотоси на пациенти " преди и след " www.rukas.at.ua.

В края на февруари ще бъде в Стара Загора, а поради проявения интерес и в София, и в Пловдив.
Информация на тел. 0886 491929


Здравето трябва да си го купите! - 1

(капсулата на адвокат Рукас)

Здравето може и трябва да си го купите! Да- да именно  да си го купите, както купувате картофи, кола, къща, бъдеща професия, образование и др. Здравето се купува като всички блага. Купил си го - имаш го! Не си го купил- нямаш го ! Който си го купи навреме за в бъдеще ще го има и няма напразно да се опитва да го възстановява.

Забравете израза „ Здраве не се купува ! „. Това вече не е вярно, остаряло.
С моето откритие „ Панацея „ вече трябва да свиквате. На влошаване на здравето освен времето, и Програмата „ Боледувай „ не влияе нищо. Здравата клетка убива всички микроби и вируси и не реагира нито на екология, нито се влияе от храненето, нито от водата, нито от алкохола, нито от пушенето, от нищо, което е в мярка.Тя се приспособява към всичко, даже към отровите. Болната клетка, болните органи, реагират на всичко!  И на времето, и на екологията, и на магнитните, и на слънчевите бури, и на хранене, и на вода, и на стрес, на всичко!
Трябва да се знае, че в тялото на всяко родило се дете изначално е заложена Програма „ Боледувай” . Заложена е вероятно от „ Помощника „ на Твореца при Сътворяването на човека. Изглежда във вид навити нервни влакна в седалищния нерв отляво или отдясно в бедрото, и до нея плаващ във вид кълбовидна мълния, черно енергийно кълбо. Те се явяват първопричина за всички последващи заболявания на човека. Не се ли премахне тази Програма, всички са обречени! Да неутрализира тази програма е можела само Богинята „ Панацея „, а сега – нейните праправнуци. Аз наричам така тези, на които е възложено от Небесата задължението да носят този кръст като отстраняват Причината за заболяванията.
Завинаги се премахват радикулита, сколиозата и остеохондозата, а с тях и всички проблеми със здравето. На всяка отрова, Творецът има противоотрова. Така е и в този случай. А това е не само живот без болести, висок интелект, а и забавяне на процесите на стареене.  Увеличена продължителност на живота, дълъг и щастлив живот!
Аз предлагам да си купите здраве чрез отсраняване на Причината за заболяванията, а не да се борите с последствията и отсраняване на болестните симптоми.                                                                         По дадената теория, човек може да живее далече над 150 години никога и от нищо не трябва да боледува. В това е трудно да се повярва, но примери от Библията показват възраст на героите 350- 450 години и никой не го оспорва. Помислете !
Най-добре е да се купи от деня на раждането или до шест месеца на детето, защото щом детето се изправи на краката си, веднага започват да се формират сколиоза, кифоза и започва дистрофия на единия яйчник при момичетата, на единия дял на простатата при момчетата и на всички мускули на камерата на сърцето.
Остеохондрозата е главна причина за всички заболяванията на човека – на опорно- двигателния апарат, вътрешните органи, за инфекционните и вирусни заболявания, за алкохолизна и наркоманията, за удавянията, детската церебрална парализа и шизофренията.
За да сте здрави трябва да се изравнят навитите на топка нервни влакна в седалищния нерв отляво на бедрото и така да се отстрани причината за остеохондрозата и всички заболявания на човека. Тя е единствената причина за заболяванията на вътрешните органи и възниква не от нарушаване обмена на веществата, както твърдят лекарите, а от непротичане на гръбначно-мозъчната течност.
"Излишъкът" на тази течност изтича на горните шийни прешлени и се изпарява в пространството, а сухите фракции от течността остават по прешлените и дисковете. Така се образува остеохондрозата.
За сметка на уплътняването на дисковете прешлените притискат соматичната нервна система, която обезпечава функционирането и храненето на всички върешни органи. Възникват заболявания на главата, гърлото, венците, белите дробове, сърцето, кръвоносните съдове, стомаха, червата, панкреаса, черния дроб, бъбреците и т.н.
Лечението на тези заболявания, без отстраняването на първопричината, без да се възстанови захранването на тези органи е неправилно. На практика това е невъзможно. Как може да се подхранват растенията в градината без възстановяване на напояването? Такова подхранване на растението е отровно.
Най-лошото нещо, което се случва в резултат недохранването на клетките на вътрешните органи, е фактът, че дори гладните клетки трябва да се делят. В резултат при деленето се ражда мутант, който паразитира в тялото - например рак. Можете да го отстраните, но той може отново да се появи, след като не е отстранена причината. По-добре да се отстрани първопричината за него до 10-20 година. Рак възниква и при удари в стомаха, при това възниква на няколко места едновременно и често настъпва смърт до 3-6 месеца. Ракът на гърдата възниква от сколиоза и кифоза. Това състояние на гръбначния стълб нарушава храненето на гръдните клетки, възникват мастопатия и рак.
Ракът на кръвта възниква поради нарушаване на кръвотворната функция на костния мозък.
 
След един час изправяне на капсулата на седалищния нерв, без докосване на гърба, изчезва сколиозата, кифозата и плоскостъпието; с течение на времето, остеохондрозата изчезва като камилска гърбица през пролетта.
Това, което Григорий Рукас прави, професор Мезенцев от Москва, нарече фантастика, в която е невъзможно да се повярва, която трябва да се види. Пред очите му и пред неговите колеги в Москва, 71-годишният професор след един час се изправи, без докосване на гърба му.
Медицинските теории за сколиозата, кифозата, плоските крака, лордозата, остеохондрозата - са неверни. Затова с възрастта всички стават изкривени и гърбави. Човекът не трябва да старее.
В Полтава през 2008 г., бях в контакт с невролог, подполковник от медицинска служба в оставка, 50 годишен, Александър, който в продължение на две години е бил в състояние "Квазимодо”. Той беше изкривен и гърбав и с остри болки в левия крак и гърба. Аз по телефона му казах за неговото ужасно състояние, чрез сканиране на неговото астрално тяло, и му казах, че мога да му помогна само аз, или някой друг като мен. Казах му - не се доверявайте на никого! Той ме нарече твърде самонадеян и затвори,  преди да успея да му кажа, че не съм самонадеян, а уверен. Това са различни неща.
След седем месеца той все пак попадна под пръстите ми. След час и четиридесет минути бях в състояние да го поставя по очи, защото той беше като сърп и не можеше да легне на пода. Още един час се мъчих с него. Когато стана готов, му казах, че на 15-ия ден ще бъде изправен и здрав. Така и стана. Той няма вече никога да боледува от нищо.
Сега се моли за мен както аз се молех за баба Христя, която на 19.08.1980 направи същото на мен, а след това възложи на мен този кръст.
Много хора страдат от коксартроза. Лекарите препоръчват да се използва калций, защото се предполага, че това става от липсата на калций в организма. Това е погрешно. Ако то идва от липсата на калций в организма, всички кости в тялото ще бъдат поразени от  остеопороза. А не само шийката на бедрената кост. Има още една причина - там се притиска нерва, който осигурява храненето на клетките на бедрената кост. Изравнете го и изчезва коксартрозата. Ако я лекувате, шийката на бедрото ще се счупи. Тя не се лекува, а изчезва след отстраняване на причината. Важното е да не закъснеете.  
 
Уважаеми сънародници! Аз дойдох в този свят, за да го променя. Тази информация е от бъдещето. Всички да повярват в това не е възможно, както някога не всички са вярвали, че Земята се върти. Но в бъдеще, преодоляването на причината за заболяванията ще бъде на първо място и ще бъде чудно, че човек е болен, и че може да се лекува без предварително да е отстранил  причината за заболяването, и без възстановяване на храненето на органите и на частите на тялото. Нито едно лекарство не възстановява шест от седемте нива на здравина на органите  и частите на тялото. Лекарствата действат като наркотици, които трябва да накарат седмото, последно ниво на здравина на органа или частта на тялото, да работи за себе си и за всичките шест, които вече ги няма.
 
Не се ласкайте от това, че сега нищо не ви боли. Няма да е задълго. Програмата „Боледувай” е заложена така, че човек да не чувства състоянието на своите органи докато не изчезнат шесте нива. Лекуват го, когато се стигне до седмото ниво.
Погрижете се за себе си и децата си - купете си здравето колкото може по-рано. Не жалете пари за това.
След сеанса децата ви ще бъдат абсолютно здрави, ще се възстанови функцията на мозъка по натрупване на информация, децата ви ще могат да учат едновременно по 5 чужди езика.
Eдва след отстраняването на тази причина можете да се занимавате със спорт - иначе следват болести и ненавременна смърт.
Сколиозата е единствената причина за алкохолизма.
Капсулата е единствената причина за удавянето поради схващане. Отстранява се причината за кариеса на зъбите, ангините, радикулита.
След два инфаркта дори човек забравя къде му е сърцето. Това може да потвърди бившият председател на съда от Великой Багачки.  През 2001 г. той е чакаше последния трети сърдечен удар. След манипулацията забрави къде е сърцето му, тялото му стана силно!

Следва.....................
 
Активен

anna.nalbantova

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #4 -: 19-02-2014, 13:45:34 »

Уважаеми съфорумци,

Предлагам на вашето внимание материали за Григорий Иванович Рукас, Академик УАН, автор на откритието за първопричината за всички заболявания и методиката за нейното отсраняване " Панацея ", Свидетелство ПА No. 4978 от 20.11.2001.

Григорий Рукас има уникалната способност да вижда притиснатите нервни влакна и да ги изправя, състоянието на вътрешните органи, да сканира астралното тяло и премахва отрицателни емоционални енергийни програми, издържа на напрежение 220волта, индиго. Автор е на записи от Информационното поле на Земята, свързани със здравето на хората. Създава съвсем нова теория за причината за заболяванията.

Адвокат е по професия, но така се стича животът му, че става един от Посветените, чийто кръст е да промени отношението на хората към здравето им и да изпълнява манипулацията на богинята " Панацея " за отстраняване на първопричината за заболяванията.
Открива " капсулата на адвокат Рукас", причина за асиметрия в тялото на човека и последващи остеохондроза и сколиоза, и другите ортопедични и вътрешни  заболявания на човека, вследствие на недохранване на вътрешните органи и части на тялото; за алкохолизма и наркоманията, за удавянията във вода и шизофренията.

Григорий Рукас твърдя, че да се лекува заболяването без да се отстрани причината за него, е неправилно.
Има смисъл човек да се лекува за възстановяване на изгубените нива на устойчивост на органите и части на тялото след направата на „ Панацея „. Иначе всичко е напразно.

Препоръчва манипулацията да се извършва независимо на каква възраст човек е. Вреда няма да има, точно обратното- само полза. До 32 години се обезпечава гаранция за самовъзстановяване на ограните на човека и частите на тялото. След 32 години се дава шанс, но с много високо ниво.

Отличителната черта на методиката на богинята Панацея е, че се прави във вид на точков масаж на тялото, един път в живота и не струва скъпо.

Можете да разгледате неговите статии и фотоси на пациенти " преди и след " www.rukas.at.ua.

В края на февруари ще бъде в Стара Загора, а поради проявения интерес и в София, и в Пловдив.

Надявам се да съм полезна.

Здравето трябва да си го купите! - 1
(капсулата на адвокат Рукас)

Здравето може и трябва да си го купите! Да- да именно  да си го купите, както купувате картофи, кола, къща, бъдеща професия, образование и др. Здравето се купува като всички блага. Купил си го - имаш го! Не си го купил- нямаш го ! Който си го купи навреме за в бъдеще ще го има и няма напразно да се опитва да го възстановява. Забравете израза „ Здраве не се купува ! „. Това вече не е вярно, остаряло.

 С моето откритие „ Панацея „ вече трябва да свиквате. На влошаване на здравето освен времето, и Програмата „ Боледувай „ не влияе нищо. Здравата клетка убива всички микроби и вируси и не реагира нито на екология, нито се влияе от храненето, нито от водата, нито от алкохола, нито от пушенето, от нищо, което е в мярка.Тя се приспособява към всичко, даже към отровите. Болната клетка, болните органи, реагират на всичко!  И на времето, и на екологията, и на магнитните, и на слънчевите бури, и на хранене, и на вода, и на стрес, на всичко!

Трябва да се знае, че в тялото на всяко родило се дете изначално е заложена Програма „ Боледувай” . Заложена е вероятно от „ Помощника „ на Твореца при Сътворяването на човека. Изглежда във вид навити нервни влакна в седалищния нерв отляво или отдясно в бедрото, и до нея плаващ във вид кълбовидна мълния, черно енергийно кълбо. Те се явяват първопричина за всички последващи заболявания на човека. Не се ли премахне тази Програма, всички са обречени! Да неутрализира тази програма е можела само Богинята „ Панацея „, а сега – нейните праправнуци. Аз наричам така тези, на които е възложено от Небесата задължението да носят този кръст като отстраняват Причината за заболяванията.

Завинаги се премахват радикулита, сколиозата и остеохондозата, а с тях и всички проблеми със здравето. На всяка отрова, Творецът има противоотрова. Така е и в този случай. А това е не само живот без болести, висок интелект, а и забавяне на процесите на стареене.  Увеличена продължителност на живота, дълъг и щастлив живот!
Аз предлагам да си купите здраве чрез отсраняване на Причината за заболяванията, а не да се борите с последствията и отсраняване на болестните симптоми.                                                                                                                                        По дадената теория, човек може да живее далече над 150 години никога и от нищо не трябва да боледува. В това е трудно да се повярва, но примери от Библията показват възраст на героите 350- 450 години и никой не го оспорва. Помислете !
Най-добре е да се купи от деня на раждането или до шест месеца на детето, защото щом детето се изправи на краката си, веднага започват да се формират сколиоза, кифоза и започва дистрофия на единия яйчник при момичетата, на единия дял на простатата при момчетата и на всички мускули на камерата на сърцето.

Остеохондрозата е главна причина за всички заболяванията на човека – на опорно- двигателния апарат, вътрешните органи, за инфекционните и вирусни заболявания, за алкохолизна и наркоманията, за удавянията, детската церебрална парализа и шизофренията.

За да сте здрави трябва да се изравнят навитите на топка нервни влакна в седалищния нерв отляво на бедрото и така да се отстрани причината за остеохондрозата и всички заболявания на човека. Тя е единствената причина за заболяванията на вътрешните органи и възниква не от нарушаване обмена на веществата, както твърдят лекарите, а от непротичане на гръбначно-мозъчната течност.
"Излишъкът" на тази течност изтича на горните шийни прешлени и се изпарява в пространството, а сухите фракции от течността остават по прешлените и дисковете. Така се образува остеохондрозата.
За сметка на уплътняването на дисковете прешлените притискат соматичната нервна система, която обезпечава функционирането и храненето на всички върешни органи. Възникват заболявания на главата, гърлото, венците, белите дробове, сърцето, кръвоносните съдове, стомаха, червата, панкреаса, черния дроб, бъбреците и т.н.

Лечението на тези заболявания, без отстраняването на първопричината, без да се възстанови захранването на тези органи е неправилно. На практика това е невъзможно. Как може да се подхранват растенията в градината без възстановяване на напояването? Такова подхранване на растението е отровно.

Най-лошото нещо, което се случва в резултат недохранването на клетките на вътрешните органи, е фактът, че дори гладните клетки трябва да се делят. В резултат при деленето се ражда мутант, който паразитира в тялото - например рак. Можете да го отстраните, но той може отново да се появи, след като не е отстранена причината. По-добре да се отстрани първопричината за него до 10-20 година. Рак възниква и при удари в стомаха, при това възниква на няколко места едновременно и често настъпва смърт до 3-6 месеца. Ракът на гърдата възниква от сколиоза и кифоза. Това състояние на гръбначния стълб нарушава храненето на гръдните клетки, възникват мастопатия и рак.

Ракът на кръвта възниква поради нарушаване на кръвотворната функция на костния мозък.
 
След един час изправяне на капсулата на седалищния нерв, без докосване на гърба, изчезва сколиозата, кифозата и плоскостъпието; с течение на времето, остеохондрозата изчезва като камилска гърбица през пролетта.
Това, което Григорий Рукас прави, професор Мезенцев от Москва, нарече фантастика, в която е невъзможно да се повярва, която трябва да се види. Пред очите му и пред неговите колеги в Москва, 71-годишният професор след един час се изправи, без докосване на гърба му.
Медицинските теории за сколиозата, кифозата, плоските крака, лордозата, остеохондрозата - са неверни. Затова с възрастта всички стават изкривени и гърбави. Човекът не трябва да старее.
В Полтава през 2008 г., бях в контакт с невролог, подполковник от медицинска служба в оставка, 50 годишен, Александър, който в продължение на две години е бил в състояние "Квазимодо”. Той беше изкривен и гърбав и с остри болки в левия крак и гърба. Аз по телефона му казах за неговото ужасно състояние, чрез сканиране на неговото астрално тяло, и му казах, че мога да му помогна само аз, или някой друг като мен. Казах му - не се доверявайте на никого! Той ме нарече твърде самонадеян и затвори,  преди да успея да му кажа, че не съм самонадеян, а уверен. Това са различни неща.
След седем месеца той все пак попадна под пръстите ми. След час и четиридесет минути бях в състояние да го поставя по очи, защото той беше като сърп и не можеше да легне на пода. Още един час се мъчих с него. Когато стана готов, му казах, че на 15-ия ден ще бъде изправен и здрав. Така и стана. Той няма вече никога да боледува от нищо.
Сега се моли за мен както аз се молех за баба Христя, която на 19.08.1980 направи същото на мен, а след това възложи на мен този кръст.
 
Много хора страдат от коксартроза. Лекарите препоръчват да се използва калций, защото се предполага, че това става от липсата на калций в организма. Това е погрешно. Ако то идва от липсата на калций в организма, всички кости в тялото ще бъдат поразени от  остеопороза. А не само шийката на бедрената кост. Има още една причина - там се притиска нерва, който осигурява храненето на клетките на бедрената кост. Изравнете го и изчезва коксартрозата. Ако я лекувате, шийката на бедрото ще се счупи. Тя не се лекува, а изчезва след отстраняване на причината. Важното е да не закъснеете. 
 
Уважаеми сънародници! Аз дойдох в този свят, за да го променя. Тази информация е от бъдещето. Всички да повярват в това не е възможно, както някога не всички са вярвали, че Земята се върти. Но в бъдеще, преодоляването на причината за заболяванията ще бъде на първо място и ще бъде чудно, че човек е болен, и че може да се лекува без предварително да е отстранил  причината за заболяването, и без възстановяване на храненето на органите и на частите на тялото. Нито едно лекарство не възстановява шест от седемте нива на здравина на органите  и частите на тялото. Лекарствата действат като наркотици, които трябва да накарат седмото, последно ниво на здравина на органа или частта на тялото, да работи за себе си и за всичките шест, които вече ги няма.
 
Не се ласкайте от това, че сега нищо не ви боли. Няма да е задълго. Програмата „Боледувай” е заложена така, че човек да не чувства състоянието на своите органи докато не изчезнат шесте нива. Лекуват го, когато се стигне до седмото ниво.
 
Погрижете се за себе си и децата си - купете си здравето колкото може по-рано. Не жалете пари за това.

След сеанса децата ви ще бъдат абсолютно здрави, ще се възстанови функцията на мозъка по натрупване на информация, децата ви ще могат да учат едновременно по 5 чужди езика.

Eдва след отстраняването на тази причина можете да се занимавате със спорт - иначе следват болести и ненавременна смърт.

Сколиозата е единствената причина за алкохолизма.

Капсулата е единствената причина за удавянето поради схващане. Отстранява се причината за кариеса на зъбите, ангините, радикулита.

След два инфаркта дори човек забравя къде му е сърцето. Това може да потвърди бившият председател на съда от Великой Багачки.  През 2001 г. той е чакаше последния трети сърдечен удар. След манипулацията забрави къде е сърцето му, тялото му стана силно!
.....................
 
Искате ли да живеете дълго и никога от нищо да не боледувате?
 
Много хора категорично не искат това. Много хора не го разбират. Но това е временно. Това вече е възможно! Купете си здравето навреме. След това можете да го пазите. Който не го е купил, няма какво да пази. Той от първия ден на живота си доживява. Звучи нестандартно, но започнете да свиквате с това. Това е ново мислене, това са нови знания.

В тялото на всеки човек изначално е заложена програма "Боледувай" с ограничаване срока на живот до 1/10 част от него. Тя е във вид на капсула колкото лещено зърно и мълниевидно енергийно кълбо до него, в седалищния нерв от ляво или отдясно. Тази капсула представлява преплетени нервни влакна, и от това колко голяма е тя, зависи качеството и срока на живот на човека.

Препоръчвам манипулацията да се извършва независимо на каква възраст сте, вреда няма да имате, точно обратното- само полза.
 
След 7-12 дни завинаги ще изчезне радикулита, плещите ще се разтворят, ще започнете да дишате по- леко с пълна гръд. По- ниското рамо ще се повдигне, ребрата няма да притискат нервните влака, обезпечаващи подаването на кръв и лимфа към органите, ще се възстанови нормалния обмен на веществата. Ще изчезнат условията за възникване на рак.
С една манипулация по тази методика се отстранява причината за появата на заболяванията. След това се изменят психиката, формата и физиката на тялото, хармонията се възстановява. Стареенето се забавя.

Ще се научите да различавате превенцията на здравето от медицината. Здравите и нездравите хора - от болните.
Ще се научите как да ускорите процеса на регенерация в тялото си.

Мнозина в началото считат това за фантастика. Но по-късно изпадат във възторг!
 
Можете да живеете и да се лекувате, а можете просто никога и от нищо да не боледувате! Е, какво може да е по-добро? Н и щ о!!!
 
Четете бавно. Тази информация е от Бъдещето. Да я разберат и приемат засега могат само Избрани. Всичко това в бъдеще ще бъде признато и така ще мислят всички. А засега го признават само тези, които повярват в това и навреме купят на себе си и на близките си здраве.  Останалите утре задължително ще се разболеят. Отидете в някоя болница - пълно е с хора, които довчера са били напълно здрави.

Това вече не е фантастика - това е нашият живот. Това, което твърдя, е информация от Небесата, получена на сън и тя е истина!
Същността на тази Панацея се състои в изравняването на нервните влакна в седалищния нерв и редом с него и след това изчезва остеохондрозата.

Изчезват сколиозата, кифозата, гърбицата на шията и левия крак става веднага по-дълъг. С времето остеохондрозата изчезва, дисковете стават като пружинки, разстоянието между прешлените се разширява, притисканите нервни влакна, излизащи от гръбначния мозък, се освобождават. Храненето на органите се възстановява и те оздравяват.

Открита е истинската причина за всички заболявания на човека и методиката на богинята Панацея по нейното отстраняване. Смята се, че богинята Панацея е била «Всеизцеляваща», или, че това е лекарство против всички болести. Тази глупост е записана във всички речници и всички я повтарят. В действителност тя никога никого не е лекувала и не е изцелявала. Тя е отстранявала първопричината за болестите след раждането. Тази информация е фиксирана. (Свидетелство за авторско право на Рукас Г.И., серия ПА № 4978 от 20.11.2001 г. Украйна.).

Тази методика премахва притиснатите нервни влакна. Няма да има исхемия и атрофиране, гладуване на клетките на органите и частите на тялото поради недостигане на хранителни вещества до тях, няма да има заболявания, даже кариес на зъбите. Тази капсула причинява болки в крака поради гладуване на клетките и спазми през нощта.
Всички с по-къс ляв крак са поразени от сколиоза, прегърбване и кифоза, и имат остеохондроза. Тези състояния са прав път към смъртта.

Средно за един преживян ден човек губи 15 дни, за 1 година - губи 15 години. Средната възраст на можете в Украйна е 57, в Русия - 52 години, а могат да живеят по 100 и повече години, при това без да боледуват и стареят.
 
В периода на растежа на децата тази капсула води до сколиоза и изкривяване на костите на таза, възниква дистрофия (недоразвитие) на частите и органите на тялото.  Най-често стените на лявата камера на сърцето, десния яйчник при момичетата и десния дял на простатата при момчетата. Възникват всякакви инфекциозни и неинфекциозни заболявания. След манипулацията заболявания не се появяват, а вече възникналите - изчезват.

Как става загубата на здраве? Процесът на формиране на недъзи трае много години. При всяко здраво родено дете органите имат седем нива на устойчивост - с времето те изчезват. От моментът на раждането на човека до формирането на тялото на възрастния човек – убиването на здравето на вътрешните органи и частите на тялото става във формата на дистрофия т.е. недоразвити на органите и частите на тялото. Притискат се нервни влакна, даващи команда да се достави необходимия обем кръв в органа. По- късно, когато юношата или девойката станат възрастни, убиването на здравето се изразява във формата на атрофия т.е изсъхване, загниване, свиване. В двата случая причината е нарушеното кръвоснабдяване в резултат на остеохондрозата и сколиозата. Гръбначният стълб е главната матрица на човешкото тяло, най- важното нещо за неговия живот.  Малки изменения в него могат да водят до големи последствия.

След изчезването на пет от тези нива, човекът вече не е здрав. Програмата „ Боледувай „ е заложена така, че човек не трябва да чувствува докато постепенно си отиват петте нива на здравина на всеки орган. Когато си отива шестото ниво, възниква болка. Само седмото, последното дава болестни симптоми, крещи „иди на лекар, помогни ми, не мога да си изпълня функциите”. При практикуването на тежки видове спорт това изчезване на нивата става още по-бързо.

И така, появява се болка, отивате на лекар, а той не знае причината, затова не може да я премахне, а и не това се иска от него. Той трябва да ви „лекува”. Той открива кой орган ви боли и ви дава допинг, за да може това седмо ниво да работи и за себе си и за останалите шест, които вече ги няма. Шестте вече разрушили се нива лекарят не възстановява. Главната задача на лекаря след началото на лечението е да предложи по-добро допинг-лекарство и да не пропусне момента, когато органът трябва да се отстрани, иначе трябва да пише смъртен акт.  Така действа заложената Програма. Тя е като лъжичка катран в меда. Получава се, че всички от нашата цивилизация седят на буре с барут!
 
Когато органът излезе от строя, бива отстранен. В тялото няма излишни органи. Всяко отстраняване на орган е заявление на медицината, че е неспособна да обезпечи гарантирано здраве и дълголетие на човека. Лекарите искат да излекуват всички, но - уви! Те не са виновни за това, че тяхната теория за заболяванията е невярна.
Аз твърдя, че да се лекува заболяването без да се отстрани причината за него, е неправилно. В бъдеще вие ще се съгласите с мен.
Има смисъл да се лекувате за възстановяване на изгубените нива на устойчивост на органите след направата на „ Панацея „Иначе всичко е напразно.
Теорията и практиката на медицината трябва спешно да се изменят. В атласа по анатомия трябва да се внесат изменения и да се отбележи мястото, на което се намира „капсулата на адвокат Рукас” в седалищния нерв. В тълковните речници да се определи правилно понятието „Панацея”, като се посочи, че това е отстраняването на първопричината на заболяванията на човека по методиката на богинята Панацея. Трябва да се признае съществуването на нова професия - „Панацея - отстраняване на първопричината за всички заболявания на човека”.

При прочитането на тази информация очаквайте мисъл от типа „Отиди при него!”

Опитайте се да се възползвате от дадения ви чрез мен дар. По-голямо благо от това да си здрав на Земята няма.

Радикулитът изчезва веднъж завинаги. До 32 години се обезпечава 100 % гаранция за самовъзстановяване на ограните на човека и частите на тялото. След 32 години се дава шанс, но с много високо ниво. Моята тъща беше на 74 и имаше болки в коленните стави и гърба. След манипулацията болката в гърба изчезна за 7 дни, а към коленете си тя около половин година слагаше нощем мед със солта, която кравите ближат.

Моята манипулация обезпечава  възстановяване на органите при оставащи 50% от седмото ниво. Ако е останало по- малко от половината на седмото ниво, процесът на разрушение е вече необратим.
Без тази манипулация шанс да бъде здрав никой няма. Всеки, който се възползва от тази методика ще живее по Програмата на Твореца. Негативно поведение е невъзможно.
Обичайте себе и своите близки - купете си здраве. Дайте на тялото си шанс.

Повярвайте ми, допуснете, че знам и мога нещо повече от другите.

Автор на записи от информационното поле на Земята, не реагира на ток при 220 V, способен да вижда притиснатите нервни влакна, състоянието на вътрешните органи, да премахва от астралното тяло енергийните мислени блокове с отрицателни програми, владеещ методиката на богинята Панацея, индиго.
Григорий Рукас, Полтава, +380501440365 ( 0532 651006), в Москва тел.89165352311, в клиниката 89166741145, менаджер 89258438272, менаджер в Америка 19175335922,  България -0886491929, моят телефон 13475250233, rukasplt@mail.ru www.rukas.at.ua
 
Всички открития на медицината са насочени към удължаване на преживяването на човека, но открития за обезпечаване на здраве медицината няма. Когато узнаете за това, вече няма да можете да го забравите. Когато заболеете, отново ще си го спомните, но тогава може да е късно.

Живейте правилно, не нарушавайте Законите на живота и ще имате право на здраве и правото дадено от Небесата да стигнете до мен или до такъв като мен.

Може да сте много богати и да имате всичко, но без всичко измислено от човечеството спокойно можете да минете - само без здраве животът е невъзможен.

Най-съвършената форма на робство е болестта! От него е възможно само своевременно да се откупите. Побързайте. Спасете се! Вече имате избор!
 
12.03.1999 – 18.02.2012г.   
Следва.... 

Академик УАН Григорий  Рукас, Автор на откритието за причината за всички заболявания и методиката на нейното отсраняване, Свидетелство ПА No. 4978 от 20.11.2001,
Страна: Украина , Адрес: Полтава, 36004, буль. Богдана Хмельницкого, 19, кв. 8, Телефон: 38-0532-5723-70  http://rukas.at.ua/
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #5 -: 20-02-2014, 07:52:13 »

Уважаема Наблатанова,

ние за това сме се събрали тук, за да избегнем такива като вас , които искат да ни вземат парите, които трудно изкарваме , с много труд и пот на челото. Този форум е създаден с основната цел да си помагаме БЕЗПЛАТНО. Моля да го запомните това!
Активен

nikitinka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #6 -: 22-04-2014, 15:47:34 »

Уважаеми съфорумци Искам да споделя в връзка с публикацията на г-жа Налбантова следното: Присъствах на срещата-разговор с акад.Рукас състояла се в сградата на НТС. Залата побираше около 60 души.Присъстваха около 50 Разговора беше много интересен.Задаваха се много въпроси на които беше отговорено Силно впечетление ми направи следното: в залата присъстваше семеиство с едно около 4 год. момиченце Едното му краче беше с 4 см по късо от другото и съответно едното му рамо по високо от другото Бащата си плати и хвърли якето си на пода и накара детето да легне по корем както искаше г-н Рукас След около 40 мин.работа на г-н Рукас детето беше с изравнени краиници и раменца За мен пред очите ми стана чудо Всички се радвахме на случилото се Разбрахме че капацитетните възможности на Рукас са 8 до 10 чвека на ден  Има определено физическо натоварване от двете страни След случилото се веднага бяха ангажирани свободните му часове и много желаещи не успяха да се запишат Аз също преминах процедурата Разбрах че г-н Рукас ще бъде в София на 3,4 5 маи НИК
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #7 -: 22-04-2014, 17:19:58 »

Присъствал съм на подобни постановки, не мога да кажа дали случаят е истински или е постановка, но тъй като все пак съм учил анатомия , смятам че за 40 минути е много малко вероятно да се оправи такъв анатомичен проблем.
Активен

nikitinka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #8 -: 22-04-2014, 18:22:01 »

За първи път пиша в такъ форум Считам за задължение да споделя това което съм видял, а които иска да вярва които иска да не вярва Има една поговорка Не прави не искано добро Няма постановка Няма сценарии Призовавам тези които са нуждаещи да не се колебаят Аз казвам истината А вие Титане си мислете каквото си искате Повече по тази тема няма да пиша НИК
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #9 -: 24-04-2014, 08:32:41 »

nikitinka  , никой не иска да те обиди, ние само благородно изясняваме, както обикновено .. :)

Рукас може да е уникален целител и задочно не е хубаво да отричаме по принцип..
 Но за конкретният случай имам следният коментар: някой от присъстващите в залата сети ли се да вземе  координатите на това семейство?   ;) ЗА да ги попита след един или два месеца дали ефектът е запазен?   Предполагам  че не , защото не са запознати .. (Когато не си запознат - ти или обожествяваш или отричаш нещата , които не можеш да разбереш :love_028: )
А в случая няма нищо мистично и вълшебно  :whistling2 - emotloader:
Такова "изравняване" на крайниците може да направи почти всеки рехабилитатор или кинезитерапевт. Ето например, точно на две преки от дома ми се подвизава симпатичният д-р Златко Бъклев. Той нагласи крака на тъста ми , както и моя. ( при мен имало разлика 1 см, при тъста - повече )  Вярно, краката се изравняват, но след известно време трябва да отидеш пак на процедура   ;)
 Пинизът тук е следният -  ябълката на костта  заема друга позиция в ставната капсула и за присъстващите това изглежда като  "чудо".   Само че понеже нали не я заковаваме с  дюбел-пирон , тя в един момент пак се връща на старото си място ..  :'(

Надушили "чудото" веднага всички са се записали за "лечение" .
Това за пореден път доказва , че хората предпочитат лесният начин към здравето. И само след време някои от тях ще прозрат, че такъв не съществува! А и философско погледнато - лесните "благинки" нито ги ценим, нито можем да им се радваме .. А когато нещо  не е постигнато с пот на челото , то лесно се губи, връща се там, откъдето е дошло   :peperudi:


« Последна редакция: 24-04-2014, 08:38:26 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #10 -: 24-09-2014, 07:53:46 »

Четейки последния пост на бате Бино,
Цитат
Пинизът тук е следният -  ябълката на костта  заема друга позиция в ставната капсула и за присъстващите това изглежда като  "чудо".   Само че понеже нали не я заковаваме с  дюбел-пирон , тя в един момент пак се връща на старото си място .. 

мисля, че това е мястото, където да потърся съвет. :pensif_29:
 При първия сняг преди година почти, се случи леко да се подхлъзна с единия крак, но силно вдясно. Не паднах, но усетих болка. Тя продължи месеци, изчезна лятото.
 Сега, с промяната на времето, пак започна и ми създава ядове. За себе си преценявам, че това ще е нещо от сорта, дето бате Бино описва, но не знам към кого да се насоча и мога ли САМА да си реша проблема, ако има изместване . Не мога да отлагам повече, защото си мисля, че ставата има неблагоприятни изменения вече/тазобедрената/, за да боли така. И те със сигурност ще се задълбочат.
Не се сещам и как да си формулирам проблема, за да ровя за информация в нета, което обикновено правя - анатомичните ми познания не са съществени.
Ще съм благодарна на вещите в областта - теория, практика, каквото и да е/може би само пиявици не ;)/

« Последна редакция: 24-09-2014, 07:55:39 от Nelli »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #11 -: 24-09-2014, 12:01:16 »

Нели, според мен няма изместване. Възможно е да има заради  травмата някакви "последствия" в ставата, които дори и да не ги знам какви са точно - винаги болят, при това - дълго време! ;D  tooth От дългогодишните си  занимания с тежести ,както и от споделянията на "колегите" по залите,  съм чудесно, и лично :)   запознат  - тези болки от травми могат да продължат с години! Или пък - уж да се скрият , пък после - пак те боде на същото място , а ти отдавна си забравил..
     Освен спортните травми , в рамките на 12 год. - пет пъти ме е болял кръста , три пъти гърбът  - и все на едни и същи места боли! Майка ми разказва , че още я боли петата, която си натъртила ,падайки от черешата като дете..Това са 60 години! При професионалните спортисти пък не е за разказване - всички травми им се "обаждат" на старини .. Вероятно заради лошото кръвоснабдяване и самоочистване  на ставата, в известен смисъл тези проблеми никога не могат да се възстановят на 100% и остават за цял живот  :-\  Освен да си включим "безусловната любов" и "положителното мислене" и да си ги обикнем?  Нещо като бълхите при кучето : "Умереното количество бълхи са подходящи за кучето. Те го откъсват от невеселите мисли за кучешката съдба"  tooth  
« Последна редакция: 24-09-2014, 12:06:23 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Панацея ( капсулата на адвокат Рукас )
« Отговор #12 -: 24-09-2014, 19:34:31 »

Ха ха ха, за кучето - направо черен хумор, но иначе вероятно си прав, доктор Бино. Благодаря ти!
Точно затова и нищо не предприех, търсех като причина "знаци" на съдбата, под вола теле, кармичност,  неподходящи обувки, но сега , като гледам разни познати на години, плюс болката - не искам да осакатявам.
Ти сега ми припомняш  един метод за чистене на стави, с дафинов лист, преди година го правих, не е зле да пробвам пак, както и да направя поредното зимно гладуване /тогава по ми върви някак/. Ако има и билки, още по-добре, абе - що да е лесно, като може да е сложно...Точно като лафа за кучето и бълхите :-\
Може би има и щипнат нерв, защото , освен болката, усещам опъване при седене, от кръста, затова се чудех дали някаква рехабилитация е уместна...
Ще видим, трябва да успея! :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 22 запитвания.