Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет-мривет от Англия :)  (Прочетена 1647 пъти)

Rainy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Поздрав в стил Пипи Дългото Чорапче  :)

Здравейте, очарована съм от богатството на това място. Казвам се Галя и съм на  почти 49 години. Чувствам се на 25, ако се брои  tooth. Живея в Англия от две-три години. И съм генерално задръстена с боклуци. Та казах - до тук. Смятам да си изпълня думата.

Решението ми се мотае в главата още преди Нова година. Знаех и как ще започна - с 20 дневно "гладуване" на плодове и чай (гол, не искам с мед). Имам навици за това, правено е неколкократно в годините. Но продължението е такова за пръв път. Появиха се разни проблемчета. Смятам, че клетките ми имат въпиюща нужда от това... И тялото като визия  :Confus_3:

За здравословния ефект от суровоядството знам от мой познат. Излекуван от астма и изобщо... Това, което ме отблъсна тогава, беше неговия фанатизъм. Не обичам така. Приемам за момента всичко като забавление, правя го с усмивка. Страхоооооотни рецепти, определено ще има експерименти :)

Гладуването вече е факт - 20 дни. Аз не ям особено много, когато съм на плодове, не съм им велик любител, признавам. Справям се без проблеми, никога не съм имала ефектите, за които чета от детокса - петна, прилошаване... Аз просто се чувствам прекрасно, като изключим сетивата от ухания на разни храни  tooth

От два дни зеленчуци - захранване, тоест преминаване съм суровоядство. Ще видим докъде ще го докарам, но определено идеята е да ми носи удоволствие. И смятам и така да бъде. Аз съм ужасен любител на месото,  но съм се абстрахирала от него в главата си. Не само него... Мноооооого съм зелена и понякога ще питам глупави въпроси, но вие ще прощавате :)

Поздрави сърдечни!
« Последна редакция: 24-01-2014, 23:17:05 от Rainy »
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Привет-мривет от Англия :)
« Отговор #1 -: 25-01-2014, 04:35:35 »

"Светът е пълен с разни неща и наистина има нужда някой да ги потърси и намери. Именно това правят нещотърсачите."
Добре дошла, Пипи!
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Привет-мривет от Англия :)
« Отговор #2 -: 25-01-2014, 09:26:01 »

Оооо, добре си дошла.
И аз така реших да пробвaм и вече 2 години се чувствам много, много по добре.
 :flowers2:
Активен

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Привет-мривет от Англия :)
« Отговор #3 -: 26-01-2014, 19:18:21 »

Поздрав и от мен  :flowers2:

Желая светлина по пътя и нестихващ импулс за суровоядстване  :Content_22:  :Cherries :whistling2 - emotloader:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Привет-мривет от Англия :)
« Отговор #4 -: 26-01-2014, 19:30:33 »

Привет, Rainy !  :)
Пожелавам ти  успех !  :love_026:
 

Страницата е създадена за 0.197 секунди с 22 запитвания.