Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречистване - откъде да започна? (възпаления в тялото)  (Прочетена 1663 пъти)

taurus

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Привет,
В момента нямам работа и искам да се възползвам от този факт. Набавил съм си следните уреди: пасатор (500W), чопър (500W), кафемелачка, сокоизтисквачка (Нектар) - правих си няколко пъти сутрин сокове, никак не е зле :)))

До преди месец тренирах с тежести, но ми се отключиха някои стари травми (плексит, рамо, нещо с прешлените на врата имам отскоро), от месец и нещо почивам... чудя се тези възпаления как да ги премахна - сещам се за гладолечение. За плексита мисля да пробвам и с магнезиево олио/гел.
Притеснявам се, че ще изгубя доста килограми (мускулна маса), не че съм се нацепил, но как стоят нещата?
 В момента съм 60кг. 170см, 29г не съм с едър кокал.
Джънк почти не вкусвам, месо рядко, яйца напоследък доста често, старая се да не ям най-фрапиращите вредни храни от доста време насам, така че прехода няма да е голям/шоков.


Отделно искам да пречистя червата, с идеята да усвоявам по-добре храната, вече съм самостоятелен и смятам да премина към веганска храна.

Относно храненето (теорията), ще започна с Казънс - Съзнателно хранене 1, 2

Какви насоки бихте ми дали, откъде да започна? 

Това е, няма за кога да го отлагам - сега е момента :)

 
Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303

До преди месец тренирах с тежести, но ми се отключиха някои стари травми (плексит, рамо, нещо с прешлените на врата имам отскоро), от месец и нещо почивам... чудя се тези възпаления как да ги премахна - сещам се за гладолечение. За плексита мисля да пробвам и с магнезиево олио/гел.
Притеснявам се, че ще изгубя доста килограми (мускулна маса), не че съм се нацепил, но как стоят нещата?

Поинтересувай се от статични (или изометрични) упражнения и такива със собствена маса. Риска от травми е много по нисък, а освен мускула, заздравяват и свързващите ги сухожилия.
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

taurus

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

До преди месец тренирах с тежести, но ми се отключиха някои стари травми (плексит, рамо, нещо с прешлените на врата имам отскоро), от месец и нещо почивам... чудя се тези възпаления как да ги премахна - сещам се за гладолечение. За плексита мисля да пробвам и с магнезиево олио/гел.
Притеснявам се, че ще изгубя доста килограми (мускулна маса), не че съм се нацепил, но как стоят нещата?

Поинтересувай се от статични (или изометрични) упражнения и такива със собствена маса. Риска от травми е много по нисък, а освен мускула, заздравяват и свързващите ги сухожилия.
Това представлява общо взето тренировката ми, но аз съм си крехък. но ще го имам предвид (ще я направя още по-щадяща).
Активен
 

Страницата е създадена за 0.076 секунди с 22 запитвания.