Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Зравейте,аз съм Исара  (Прочетена 4386 пъти)

Исара

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Зравейте,аз съм Исара
« -: 27-08-2014, 16:07:45 »

От може би две години влизам ,чета ,разглеждам Вашият сайт.Правя експерименти със себе си,вдъхновена от Вас.
До днес нямах с какво да се похваля,имам впредвид чернодробното прочистване .Все не ми се получаваше.До преди два дни ме сви жестоко жлъчката ,болките бяха ужасни,започнах ударно да пия на 1 час зехтин и лимон,към 17 часа болките вече бяха нечовешки,зверски и изпих един спазмалгон и течен аналгин,намаляха но не спряха.Загрях си областта на дроба,но нищо не ми помогна.Станах сутринта като убита и тръгнах да търся една билка ,спомен от детството ми (баба ми я вареше) намерих я и направих чай ,изпила съм може би 400 мл,направих и зелен чай за разхлабване и него изпих,направих и 3 клизми до бистра вода.Болката не спря,и днес след обяд ме болеше но от умора съм заспала ,събудих се и веднага изтичах до тоалетната (Ще бъда доста образна,за което ме извинете),пуснах водата и случайно видях че нещо плува ...........вгледах се и трябваше да го извадя за да го разгледам ???Хора,ПОВЯРВАЙТЕ по голям ужас несъм изживявала ?! Тази "ГАД" е голямо колкото средния ми пръст и дебело толкова,няма мирис на нищо,слузесто ,гадно,отвратително ...точно като пастет .Разчоплих го и извиках от ужас ....без майтап :( Вътре мърдаха едни малки бели точки,имаше зеленикави,слузести нишки.......ОТВРАТИТЕЛНО! Какво се случва с мен???Не ме боли вече така силно,има тъпа болка.Но се скъсах да повръщам,от това което видях.Едва ли ще ми повярвате но си измих ръцете с Вениш. Какво направих ???
Активен

zzaska

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #1 -: 27-08-2014, 17:19:45 »

Здравей  :Content_22:

Явно не преживяваш най-приятните прочиствания, но погледни от добрата страна - най-важното е, че тази гадост вече не е в теб. Много хора си ги разнасят, без дори да подозират. Ти поне си отговорна за здравето си  :flowers2:

Не съм аз човекът, който може да ти дава съвети по пречистванията на органите и от паразити. Но тук има хора с опит в това, които биха могли да ти дадат практични насоки. Също така може да прегледаш темите за пречистванията в сайта, а и тук, във форума.

Най-важното - не се притеснявай, всичко е наред. Това, което ни плаши е незнанието, чети и малко по малко ще подредиш пъзела за себе си. Ако не се чувстваш добре, не прави резки промени, малко по малко всичко ще си дойде на мястото. Само бъди спокойна и вярвай в себе си. Ако прецениш, че ще те успокои, по-добре отиди на лекар. Поне да знаеш срещу какво заставаш.

Успех и пиши как се развиват нещата, ще е полезно и за други с такива проблеми  :peperudi:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #2 -: 27-08-2014, 18:02:59 »

Ех Исара, паразити има почти във всеки човек. Те са живи същества и когато има условия за тях, не пропускат възможност. Един здрав организъм ги държи под контрол, докато високата киселинност им дава поле за размножаване. Я попрочети темата прочистване от паразити. Колкото до болките, явно прочистването ти е екстремно. Сокове и глад ще доведат по-елегантно до резултати.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Исара

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #3 -: 27-08-2014, 18:26:29 »

БЛАГОДАРЯ за отговорите Ви,и ме извинете за "нахлуването" но бях толкова шокирана и паникьосана че все още немога да се съвзема. Много експерименти съм правила,един преди време излезе много успешен ,но това днес е върхът.
Вижте,чела съм много,но това не означава че знам нещо :)
Преди 7 (седем) години обявих война на лекарите,от тогава не съм стъпвала при доктор,според 3 ма бях болна от рак ! Отказах да приема това и се лекувах сама,сега дали е имало или не,дали са искали да ме скубят за пари и да си правят опити,не ми се коментира,факта е че все още съм жива и здрава.Объркана съм и подозирам че открих най сетне формулата и пътечката към здравето което с лека ръка ,заменях срещу чипсове,кока коли и всевъзможни боклуци.Бих искала да знам дали някой е изкарвал от себе си подобно чудовище от себе си,и да ли е имал съпровождащи болки? Сигурна съм,че билката която днес пих като чай ускори процеса ....
Активен

Исара

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Здравейте,аз съм Исара
« Отговор #4 -: 27-08-2014, 18:29:59 »

От може би две години влизам ,чета ,разглеждам Вашият сайт.Правя експерименти със себе си,вдъхновена от Вас.
До днес нямах с какво да се похваля,имам впредвид чернодробното прочистване .Все не ми се получаваше.До преди два дни ме сви жестоко жлъчката ,болките бяха ужасни,започнах ударно да пия на 1 час зехтин и лимон,към 17 часа болките вече бяха нечовешки,зверски и изпих един спазмалгон и течен аналгин,намаляха но не спряха.Загрях си областта на дроба,но нищо не ми помогна.Станах сутринта като убита и тръгнах да търся една билка ,спомен от детството ми (баба ми я вареше) намерих я и направих чай ,изпила съм може би 400 мл,направих и зелен чай за разхлабване и него изпих,направих и 3 клизми до бистра вода.Болката не спря,и днес след обяд ме болеше но от умора съм заспала ,събудих се и веднага изтичах до тоалетната (Ще бъда доста образна,за което ме извинете),пуснах водата и случайно видях че нещо плува ...........вгледах се и трябваше да го извадя за да го разгледам ???Хора,ПОВЯРВАЙТЕ по голям ужас несъм изживявала ?! Тази "ГАД" е голямо колкото средния ми пръст и дебело толкова,няма мирис на нищо,слузесто ,гадно,отвратително ...точно като пастет .Разчоплих го и извиках от ужас ....без майтап :( Вътре мърдаха едни малки бели точки,имаше зеленикави,слузести нишки.......ОТВРАТИТЕЛНО! Какво се случва с мен???Не ме боли вече така силно,има тъпа болка.Но се скъсах да повръщам,от това което видях.Едва ли ще ми повярвате но си измих ръцете с Вениш. Какво направих ???
Активен

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #5 -: 27-08-2014, 19:14:30 »

Исара, ако не е тайна, каква точно беше тази билка?
Адмирации, че си поела отговорност за собственото си здраве, която отговорност повечето хора прехвърлят върху други от незнание, мързел или нехайство.
Аз мога да те посъветвам нещо. Паралелно с тялото си, пречиствай мислите  и душата си от токсините, защото болките в жлъчката говорят за някаква дисхармония в  къщичката ти. :flowers2: :love_028:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

Исара

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #6 -: 27-08-2014, 19:51:51 »

Миа ,позна  намирам се в жесток кошмар ..психически.Боря се но ,засега не успявам.....а това не е никак добре. Билката е Синя млечка или Цикория ,варих корени,цветчета ,стъбла всичко :)
Активен

veronika

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #7 -: 28-08-2014, 09:35:42 »

Здравей Исара!
Както Шрек казва по добре вън отколкото вътре  ;D
Дано вече си по добре:)
А какво предизвика кризата, преди нея прави ли чернодробно прочистване или нещо друго ?
Пожелавам ти по бързо да излезеш и от кошмара за който споменаваш :)
Активен

veronika

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #8 -: 28-08-2014, 09:44:58 »

Аз иначе два пъти правих схемата с тройчатката на Хулда Кларк.
Реално не видях нищо съмнително, но аз много не се и заглеждах tooth
По скоро имах кризи, коя по силна коя по лека и влошавания на болестите ми.
Все още не съм ги преборила, но вече вярвам че наистина
паразитите предизвикват доста от проблемите.
Активен

Исара

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #9 -: 28-08-2014, 14:15:20 »

Здравейте Днес съм ОК :) нищо не ме боли,и се чувствам много различно .......някак си съм много пъргава и енергична :) Онова което преживях вчера,все още е пред очите ми....но вече с чувство на облекчение.Кошмара на изчистване продължи и през нощта,това което излезе от мен ..го пожелавам на всеки който е повел тази битка срещу "Враговете вътре в нас".Никаква милост,аз ще ги гоня до последната гад,която живее в мен.
Вероника,всичко започна от една пикантна храна,люти чушки с чесън :),раздразних си жлъчката  и понеже не контактувам с никакви лекари ,преминах в директен сблъсък с чернодробното прочистване.Опитвала бях много пъти,но никакъв резултат ,но този път го направих както ми идваше отвътре.Болките бяха нечовешки,но си струваше :)
Правила съм и прочистване от паразити...резултата беше  ЗАШЕМЕТЯВАЩ,свидетел на резултата беше един много известен хомеопат...той беше втрещен :)и тогава го направих по мои си начин :) Сега го започвам пак,имам домашно приготвени орехчета,карамфил и пелин си набрах ,изсуших и смлях на прах и съм готова за война с гадовете :)
Активен

veronika

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #10 -: 28-08-2014, 14:26:03 »

Браво за смелостта ти :) Аз досега имам едно чернодробно прочистване и беше мисля успешно.
Имаше зелени камъчета, но не много. Преди да го направя имах едни странни паник атаки, след него рязко отшумяха, но ми изби в раздразване на полипите в носа. Сега носа ми е като запечатан. :-[
Другата седмица мисля пак да направя чернодробното.
Твоето паразитно чистене се състои в пиене на тройчатка, така ли?
А нещо друго правиш ли? Изкушавам се да направя още веднъж схемата и аз.
Единствено тя досега ми "размърда" състоянието.
Активен

Исара

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Зравейте,аз съм Исара
« Отговор #11 -: 28-08-2014, 18:41:01 »

Да Вероника,подценявах тази Тройчатка,но се видях в чудо и я направих ,но не вярвах докато не видях резултата и реакцията на тялото ми. С тази разлика че съставките не ги купувам,само карамфила ...Не бях сама когато се случи,бях при един хомеопат и тъкмо спорехме по тази тема,когато ......? :) Повярвах и се убедих че ,тези три неща правят чудеса.Но има и друго,аз освен сол,брашна,ориз и зехтин вече нищо не купувам от магазини и вериги....намерих си начини да си набавям чиста храна .Това не означава че,не злоупотребявам...похапвам си :)  но нито качвам кг,нито се чувствам зле....Живея и ям ,като хората през 50 години...знам че тогава не е била тази Престъпност в производството на храни.Но това е дълга тема,да не те отегчавам :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.13 секунди с 23 запитвания.