Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Уринотерапия питане  (Прочетена 3588 пъти)

Снежна007

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Уринотерапия питане
« -: 04-12-2014, 19:46:08 »

Добър вечер на всички,
нямам възможност да си купя книгата на Малахов за съжаление. Затова ще питам тук с надеждата някой да ми отговори. Значи няма да искам от никой да навлиза в каквито и да е разясние по теми от такъв характер, само искам да попитам някой дали не притежава някой ценен уорд или друг документ със стъпки и методики за употреба на витамини от такъв характер  tooth

поздрави -
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Уринотерапия питане
« Отговор #1 -: 04-12-2014, 19:56:28 »

Аз лично не разбрах въпроса.  :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Снежна007

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Уринотерапия питане
« Отговор #2 -: 04-12-2014, 20:55:18 »

правописна грешка, дали някой не разполага с документи или малки ръководства за ползване на тази терапия
Активен

ПЕТЬО

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Уринотерапия питане
« Отговор #3 -: 05-12-2014, 00:05:51 »

Тук има малка част от книгата на Алексей Скворцов : http://www.yoga108.info/yoga-statii/kak-i-zashto-lekuva-urinata  ако си от София можеш да си я купиш от ДАР център.
Активен

Снежна007

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Уринотерапия питане
« Отговор #4 -: 05-12-2014, 09:18:04 »

ок
Активен

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Уринотерапия питане
« Отговор #5 -: 05-12-2014, 12:55:49 »

 При толкова много и разнообразни методи на лечение от изток и запад се чудя как някой все още вярва на тоя фетишистки модел на ,,лечение" добре пропагандиран у нас от ,,братята" руснаци.
 Ама щом ви кефи ок tooth
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Уринотерапия питане
« Отговор #6 -: 05-12-2014, 14:47:42 »

Използвала съм урина за лечение.Имам книгите на Малахов и Амстрьонг.Не мога да кажа какви резултати постигнах, защото приложих още доста методи за лечение.Урината обаче действа много добре , когато се намаже с нея кожата и при порязвания и рани.Това го знам със сигурност, защото го изпробвах.Не може да се твърди със сигурност, че лечението с урина е менте.Навремето много добър руски лекар е излекувал баба ми от воден плеврит, с природни средства и без антибиотици.Друг руски лекар, минавайки през Добруджа и виждайки болният ми от жълтеница вуйчо го излекува с прах от изгорени пръчки от липа , този прах го е поставял в топло прясно мляко.Знам от моите дядовци и баби, че руските лекари са били перфекционисти при лечението с природни средства, също и перфекционисти при диагностиката на различни заболявания.Този руски лекар и сега го споменаваме.Казвал се е Д- р Шустов и 40 дни е лекувал баба ми, носил е всеки ден топли , приготвени от него шишенца с концентрат от билки в дома и.А баба ми, тогава младо момиче е била толкова зле, че е щяла да умре от воден плеврит.Днес никой български лекар няма да се захване да приготвя саморъчно билкови лекарства и да ги занася в дома на болния без да му плащат за това.Наред с всичко останало в нашите болници много често се бъркат диагнозите на заболяванията.Ех, времена , ех - нрави.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 22 запитвания.