Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: инедия  (Прочетена 1298 пъти)

dunya

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
инедия
« -: 12-02-2015, 10:21:41 »

Оказва се ,че има  хора ,които не ядат  - да речем ,че те са го заслужили от  Бога , или просто вместо дадена рядка болест ,наследяват рядко умение ,което означава,че не всички ние можем да спрем да ядем.
 
Докато света си задава въпроси за всички около нас и нямаме ясна представа от къде идваме и накъде отиваме ,явно не можем да дадем обективен отговор какво е храната,дали макро елементите са важни ,а не самия вид и количество храна ,или просто храната ,чрез храносмилане създававид магнетизъм в нас,който в случая ни зарежда,а не самата тя ,още не може да се каже ,и дори да всичките предложения да са реални и действащи,то не всеки е готов да го създаде за себе си . И в крайна сметка можеби,ако е вярно,че сме паднали от  Еденските градини,сме наказани да спим и да ядем ....

За това аз търся  начин на хранене,който да е максимално гъвкав и безопасен за мен ,а аз още не знам кой съм .така че живота няма да е скучен има какво да търся .

Това е мое мнение ,собтвени заключения ,с които целя  Егото да не ме управлява като ме кара да мечтая за  притежаване на  разни умения или да завиждам на някого или просто да пострадам като се стремя да го докарам да стен и при мен.
по-скоро търся баланс  :love_028: ,ако и това е вярно .
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:инедия
« Отговор #1 -: 13-02-2015, 04:36:40 »

Не разбрах точно какво искаш да кажеш или питаш, но ако те успокоява писането, пиши. Понякога и това си е терапия, широко разпространена.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 24 запитвания.