Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Има ли начин да се пречистим от транс мазнините?  (Прочетена 2732 пъти)

lhorozov

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Навсякъде пише, че се натрупват в организма и няма шанс да се изчистим от тях.
Този факт ми е като трън в окото и от няколко дена насам търся, навсякъде, дали има начин да се отървем от тях, какъвто и да е той.
Как приемате този факт и имате ли някаква по-богата информация по темата?
Поздрави!
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

ехее, то ако беше така, всички досега да бяха едни транс - блокчета, толкова маргаринища сме погълнали волю- неволю :)
мисля, че тялото се прочиства само, стига да му се даде възможност, т.е. да не се хапват все нови и нови такива.
Активен

Mia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 215

Навсякъде пише, че се натрупват в организма и няма шанс да се изчистим от тях.
Този факт ми е като трън в окото и от няколко дена насам търся, навсякъде, дали има начин да се отървем от тях, какъвто и да е той.
Как приемате този факт и имате ли някаква по-богата информация по темата?
Поздрави!
Искрена правилно ти е казала, че единственият начин да изчистиш нещо, е да не продължаваш да тъпчеш тялото си с него.
А другия е детоксикираща диета.
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

Има начин- работи на 100% и се нарича гладуване. Не само мазнините се разтварят и изчистват от организма, но и такива наслагвания като шиповете, които са калцирана, костна маса. 8)
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Mia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 215

Има начин- работи на 100% и се нарича гладуване. Не само мазнините се разтварят и изчистват от организма, но и такива наслагвания като шиповете, които са калцирана, костна маса. 8)
Строгите диети, в това число и гладуването, както и екстремното отслабване, са също толкова вредни за костите и ставите, защото се засилва концентрацията на пикочна киселина в тях.

http://bg.winesino.com/conditions-treatments/gout/1019004037.html

Така че, това което е добро за едни, може да е зло за други.  ;)
« Последна редакция: 25-01-2016, 10:05:32 от Mia »
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Напълно подкрепям Дона и Миа в това отношение. Ами ако по-младите тийнейджъри интересуващи се от здравословен начин на живот, вземат та се вдъхновят от гълтане и близане. Нямам думи! Освен това тези течности не са предназначени за въвеждане по този начин.
Извинявам се. Този пост беше предназначен за темата "струва ли си"
« Последна редакция: 25-01-2016, 10:19:29 от DeNiro »
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

Строгите диети, в това число и гладуването, както и екстремното отслабване, са също толкова вредни за костите и ставите, защото се засилва концентрацията на пикочна киселина в тях.
:o :o :o :o :o
Да,да,сигурно... :surpris_23:
Единствено имам резерви за доша вата,но и при тях се получава,стига да е премерено.
Костни и ставни заболявания се лекуват успешно със глад.
Пример-Евънс от книга на Малахов,излекувал ревматизъм или пък излекуване на болестта на Бехтерев с глад:
https://www.youtube.com/watch?v=TEHwxUgnvr0
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Има начин- работи на 100% и се нарича гладуване. Не само мазнините се разтварят и изчистват от организма, но и такива наслагвания като шиповете, които са калцирана, костна маса.
:Content_14: :Content_14:
Нарича се и Временно въздържане от храна.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

lhorozov

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Благодаря, Ви за конкретните отговори.Мисля, че вече постигнах душевен мир, тъй като аз също се възползвам от методите на периодичното гладуване.Хубав ден!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.122 секунди с 22 запитвания.