Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпрос за захранването след 7 дневно гладуване.  (Прочетена 1047 пъти)

newman

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте! Провеждам 7 дневно водно гладуване. Въпроса ми е, може ли захранването да започне с портокалов и лимонов сок и чай, първия ден. Втория същото + малко ядки (орехи и бадеми) и 1-2 ябълки примерно. Третия ден пак сок и чай + малко салата и 2-3 ябълки и тн т.?

Питам, защото навсякъде се препоръчва захранването да е със сок от моркови. Но не разполагам със сокоизтисквачка в момента, а само обикновенна за цитруси, дали става с портокалов сок и чай първите 2 дни?

Това ми е първото гладуване, днес е 3 ден и съм в отлична кондиция, дори от сутринта не чувствам никакъв глад.

Въпроса е, ако не става с цитрусов сок и чайове първите дни, да го направя само 5 дена, защото не ми се набутва за сокоизтисквачка, у дома имам една доста скъпа и така си стои, употребявана е десетина пъти. Или 7 дни не е чак толкова много и може захранване без зеленчукови сокове?

И един последен въпрос, някъде четох че първия сок след гладуване, трябва да е лимонов сок смесен с вода, за прочистване на черни дроб?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 22 запитвания.