Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Премахване на бенки по тялото  (Прочетена 33391 пъти)

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:Премахване на бенки по тялото
« Отговор #20 -: 13-12-2014, 12:28:24 »

ramona, може ли и на мен да изпратиш координати на този тайнствен човек?
Преди време си отстранявах на едно интимно място от тези червените неща, дето приличат на бенки, но са червени. Тъй като съм със светла кожа много лесно ми се получават, а тези бяха вече доста големи. Премахнах ги с лазер. Стана това с по - светлия тон на кожата, личи са къде са били, но по - добре е без тях. Сега обаче не знам дали нямам последствия от тази проедура. Още не е доказано, но скоро съм планирала да отида на лекар, специално да проверя.
Народна рецепта една бях чела, че с млякото от глухарчета напролет се махат бенките, но не успях да си намеря достатъчно от това мляко, така че не е изпробвано от мен.
Активен

rossyd

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Премахване на бенки по тялото
« Отговор #21 -: 14-01-2015, 01:02:40 »

Здравейте. Преди няколко месеца ми отстраниха бенка хирургично. Беше около 3-4 мм и изпъкнала с неравномерно оцветяване. Изведнъж стана твърда и болезнена, реших да почакам преди да отида на дерматолог, но положението не се промени. Съответно ме хваща параноята, че е нещо лошо, и тичам по лекари,които решават, че трябва да се махнеее. Биопсията излезе добра. От тогава обаче почнах да получавам роблеми със сърцето. Дали е съвпадение незнам, но като прочетох поста на Вов взех да се замислям дали не сгреших. Минало заминало вече, а за кокоши трън помня учителката ни по химия казваче,че се посипвал със сребърен нитрат.
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Премахване на бенки по тялото
« Отговор #22 -: 14-01-2015, 10:21:28 »

Не знам как се премахват бенки, но кокоши тръни и мазоли се премахват много лесно.Взема се клонка или плод на смокиня.След като ги откъснем веднага намазваме мястото с бялото мляко.Две намазвания са достатъчни за пълното изцеление на мазола или кокошия трън.Пробвано е от мен.
Активен

sabrina

  • Гост
Re:Премахване на бенки по тялото
« Отговор #23 -: 14-01-2015, 12:13:34 »

Не знам как се премахват бенки, но кокоши тръни и мазоли се премахват много лесно.Взема се клонка или плод на смокиня.След като ги откъснем веднага намазваме мястото с бялото мляко.Две намазвания са достатъчни за пълното изцеление на мазола или кокошия трън.Пробвано е от мен.

И аз съм чувала много добри отзиви за сока от смокинята, но не съм го пробвала.
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:Премахване на бенки по тялото
« Отговор #24 -: 15-01-2015, 16:19:23 »

Сабрина, как премахна тръните с восък? Ще разкажеш ли малко повече?
Активен

Ру

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Премахване на бенки по тялото
« Отговор #25 -: 08-10-2016, 23:04:44 »

Здравейте много ме интересува  дали някой стигна до координатите на природния лечител за премахване на бенки благодаря
Активен
 

Страницата е създадена за 0.061 секунди с 23 запитвания.