Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Титан  (Прочетена 26269 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #40 -: 08-04-2010, 21:34:26 »

Титане, от тревите пък на мен ми идва повече любовно настроение  tooth ...а Деси е наистина красива  :love_026:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #41 -: 08-04-2010, 21:42:00 »

На мен , Даниела, любовно настроение ми идва само от хубавите жени :)) А Деси наистина е хубаво момиче , да е здрава и щастлива :)
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #42 -: 08-04-2010, 22:42:04 »

Титан, бях се позагубила малко. И аз като теб съчетах празниците с екскурзийка. Много исках да отида точно в Истанбул, но не можах да се организирам специално за там, защото всъщност исках да посетя определени там места, които бяха ми харесали миналия път!  Гледам , че си доволен от суровоото и споделяш мойто мнение " от готвеното ти става мързеливо". Така е!  :peperudi:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #43 -: 09-04-2010, 07:16:36 »

Да Вал , като се наям с готвена храна имам чувството ,че ми се яде непрекъснато , тежко ми е и пак ми се яде , със суровата , хапвам и съм сит и ми е добре :)
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #44 -: 09-04-2010, 07:56:25 »

Титан, как си видял снимките като не си спомням да си ми приятел във фейсбук? Защо не ми пратиш request? Или се криеш инкогнито. :)
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #45 -: 09-04-2010, 11:02:44 »

Деси, аз също ти разгледах снимките преди да станем приятели.  :)
Зависи как си си настроила Privacy settings.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #46 -: 09-04-2010, 13:45:09 »

Титан, как си видял снимките като не си спомням да си ми приятел във фейсбук? Защо не ми пратиш request? Или се криеш инкогнито. :)

Титан е старо куче :) сега ще ти пратя рикуест :)
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #47 -: 09-04-2010, 17:51:38 »

Вече те прибавих към приятелите ми! :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #48 -: 09-04-2010, 19:23:21 »

Сега вече официално си ми приятелче
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #49 -: 10-04-2010, 07:41:48 »

Да :D
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #50 -: 12-04-2010, 08:18:09 »

Сега вече официално си ми приятелче

 :kisss:
  :surpris_25: http://www.facebook.com/group.php?gid=290610157877&ref=nf]#!/profile.php?ref=profile&id=1777284534
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #51 -: 12-04-2010, 09:13:48 »

Титане, може ли и аз да те ад-на? Ма не ти знам координатите  :whistling2 - emotloader:.
А на Деси не й прави толкоз комплименти, че ще вземе да махне снимките - от мерки за сигурност (и как няма  ;))... и после ша ни питат  :surpris_25: ;D.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #52 -: 12-04-2010, 15:55:32 »

Може Буку :) адни ме :))
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #53 -: 12-04-2010, 22:15:34 »

Може ли и аз? Ама кой си  ::)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #54 -: 13-05-2010, 17:22:46 »

Мили другарчета , сега ще ви разкажа за падението на един титан  tooth. Както споменах във форума временно пребивавам в Мюнхен. Тук не е за нормални хора или по скоро аз не открих как може да живее един нормален човек. Цените на храната за няколко пъти по-високи от тези в БГ . В магазините продават предимно пластмасови плодове и зеленчуци. Прави ми впечатление , че на пазара има по-хубави, не са БИО , но цената им е до 3-4 пъти по-висока. И тъй като нямам възможността да обикалям околните ферми се задоволявам с това , което ни дават , а от него мога да ям единствено хляб и картофи . Резултатът е сериозно натрупване на мазнина в коремната област. Когато имам възможност слизам в центъра и похапвам някакви измислени салатки от салатния бар на една верига за стекове Маредо. За 6.50 Евро ядеш колкото можеш и колкото искаш от салатния бар :) Крайният резултат е напълнях поне с 4 кила от тия боклуци и не усетих никакъв вкус в храната. На всичкото отгоре ме заболя и зъб , боли гадта без да се подува и не мога да разбера какво е , наложих му чесън и понамаля болката, тук се жабуря с екстра върджин зехтин, но честно казано за 2 месеца не забелязах никакъв ефект от това жабуркане. Добре ,че скоро си тръгвам за БГ. Избягвайте Германия като туристическа дестинация , не става за храна :)) Тия са грозни прасета и как набиват прасета и пият бира,  днес ден на бащата - официално не се работи и само бирарийте са отворени . В 14 часа се бяха освинили вече от бира и мърша. Не могат да ходят в права линия , крещят и пикаят по улиците . Ей , гнусна сган е това баварският селяндур  tooth  tooth  tooth
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #55 -: 13-05-2010, 17:31:41 »

Цитат
Тия са грозни прасета и как набиват прасета и пият бира,  днес ден на бащата - официално не се работи и само бирарийте са отворени . В 14 часа се бяха освинили вече от бира и мърша. Не могат да ходят в права линия , крещят и пикаят по улиците . Ей , гнусна сган е това баварският селяндур
Значи се чувстваш като "у дома си". Точно такова е положението и тук, като изключим по-ниските цени. И тук всичко е безвкусно и пластмасово, поне за обикновения гражданин като мен, който няма откъде да си набави родна продукция от село. Готовите салати са много опасна работа, особено ако имат разни добавки като сосове, мазнини и т.н. Единственият вариант е да минеш на слънцеядство tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #56 -: 13-05-2010, 18:45:58 »

Титанчо като нямаше нищо свястно за хапване защо не погладува? Сега с тези няколко килограма си една стъпка назад. А плажния сезон наближава.
Шегувам се! ;)Сега да не се засегнеш нещо!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #57 -: 13-05-2010, 18:48:13 »

Честно да ти кажа хич не се чувствам като у дома си :) няма една подвижна плочка да те опръска или окаля , всички павенца са на мястото си , няма дупки по улиците , няма прах - преди 2 седмици си излъсках обувките още са в същото състояние. Чиста кочина е това Мюнхен.
В БГ може да си намериш храна като се разтърсиш и то доста по-качествена от тази тук. Оня ден съм застанал в магазина и гледам прасетата яко вземат Кола зироу :)) и много хляб набиват ,разни кашкавалки , сиренки , прецели - мрецели и задължирелно мършичка. Седя в метрото и също така наблюдавам броя на дебелите , уродите и тия, които изглеждат нормално. Много уроди има тук ..вигурно и в БГ има , но не ги виждам или % но са по-малко , знам ли ? Миналата седмица на един германски колега му дръпнах една лекция за здравословното хранене и тоя се уплаши.Идва на другия ден при мен и миказа как ял само зеленчуци и наистина се чувствал по-добре :)) А аз се скъсах от смях :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #58 -: 13-05-2010, 18:50:19 »

Титанчо като нямаше нищо свястно за хапване защо не погладува? Сега с тези няколко килограма си една стъпка назад. А плажния сезон наближава.
Шегувам се! ;)Сега да не се засегнеш нещо!
Лакомия , миличка, лакомия ... сега щях да съм вече ехееее гларус :) а същност съм пак торба. ДОкато се прибера ще погладувам на вода. Нямам търпение да си възстановя режима, а и не бях подготвен, нямам купи, чинии , прибори ..знаете как е .
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #59 -: 13-05-2010, 18:53:51 »

И аз сега ще му мисля как да се оправям с хапването тук в Слънчев бряг.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 22 запитвания.