Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Титан  (Прочетена 26283 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Дневникът на Титан
« -: 05-03-2010, 13:11:12 »

Днес започнах прословутото жабуркане с шарлан, направо ме заболя цялата глава от жабуркане. Петко , откъде ги измисли тия 20 минути , схвана ми се ченето  tooth, Режимът ми се отразява добре, въпреки килото и половина салата , което изядох снощи, сега ,като се премерих виждам че тежа само 400 гр повече. Т.е не качвам както когато ям варена храна. Накиснах жито и нахут за кълнове, вчера ми станаха слънчогледовите , толкова бяха вкусни,че не се сдържах и ги изядох всичките. Което ме навежда на мисълта, че на човек му трябва помощник в тия начинания - да го бие през ръцете като посегне за допълнително  tooth
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #1 -: 05-03-2010, 13:17:20 »

Титане, и на мен ми се уморява устата при жабуренето, просто си почивам и продължавам след малко, така откарвам и 30 мин  ;D
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #2 -: 05-03-2010, 13:31:37 »

Ами и аз почивах 2 пъти, но като за 1 път добре :)  Вероятно след година -две жабуркане ще развия способностите на Петко - без почивка  tooth .Забелязах,че имам някакви черни петънца по някои зъби, много малки , едва видими , и сега ще видя дали ще изчезнат .Факторите  за появяването и изчезването могат да бъдат няколко. Също много интересно ми стана как някои хора сами си поникват зъби , търся усилено литература по  въпроса.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #3 -: 05-03-2010, 13:41:23 »

И на мен ми беше интересна темата за зъбите, бях сложила линк някъде тук  :Confus_3:
http://xnetbg.com/new/files/Kak%20si%20otgledah%20novi%20zybi.pdf
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #4 -: 05-03-2010, 14:05:42 »

Това вече го свалих , благодаря ти , трябва да го осъзная напълно.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #5 -: 05-03-2010, 16:09:00 »

Титан, честито дневниче! Още веднъж успех със суровоядството и ще е хубаво да си пишеш менютата!
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #6 -: 06-03-2010, 09:16:45 »

Титан, честит ти дневник!
За 3-4 дни ще се научиш да жабуриш 20 мин без почивки ;)
Много салата ядеш. То е супер, но половината от това кило и нещо, е добре да си го блендираш под формата на зелено нектарче. Пробвай, няма да съжаляваш ;)
Ако те избива на голям апетит, пробвай да хапваш по-мазни храни - ядки, авокадо, пий масла и зехтин на гладно.
Направи изчистване на дебелото черво с клизми, за да е по-реално и бързо изчистването ти, и за да ти се нормализира апетитът и хем ще свалиш още някое кило ;) :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #7 -: 06-03-2010, 09:35:04 »

Петко , благодаря ти , много си готин ама клизма за сега няма да си направя  tooth . Аз отдавна имам проблеми с тоя вълчи апетит, но снощи след йогата се удържах и не ядох много :) само 2-3 кралски фурми, въпрос на воля , просто трябва да поработя повече над волята. Аз не съм гладен никак даже , но просто съм свикнал от преди да ям постоянно. Имах период в живота си , в който много се нервирах и единствено храната ме успокояваше достатъчно и постепенно се превърнах в прасе  tooth.  А и още нямам блендер , не зная как да си избера читав. Ядки, авокадо и зехтин всеки ден поемам. Също така имам няколко сокоизтисквачки и си правя сокове от плодове и зеленчуци. Никога не ги смесвам обаче, винаги отделно ги пия. Смятам ,че до 2 месеца вече ще съм в отлична форма и драстично ще намаля яденето след 18.30 часа.
Благодаря ви за подкрепата , отивам да жабуря :)
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #8 -: 07-03-2010, 01:33:30 »

Честит ти Гневник  :flowers2: - с пожелание да не се гневиш много-много, а само положителни неща да пишеш! :peperudi: :love_007:
За това, че ти се яде повече - пробвал ли си преди хранене да изпиваш 1 до 2 чаши изворна вода, или билков чай? Знам, че по принцип е казано 20-тина минути по-рано, но в този случай това не вреди, а дори помага - течността ще ти запълни стомаха и ще изядеш много по-малко. Прости трикове, ама понякога трябва много малко, за да "позалъжем" организма си и го вкараме в релси, така че да заработи както го искаме  ;).
Късмет и успехи! С или без блендер/пасатор, намират се начини, всичко е тука  :Confus_3: (в благородното продължение на гръбнака в посока нагоре... не надолу  :whistling2 - emotloader:)
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #9 -: 07-03-2010, 16:00:41 »

Честит ти Гневник  - с пожелание да не се гневиш много-много, а само положителни неща да пишеш!
За това, че ти се яде повече - пробвал ли си преди хранене да изпиваш 1 до 2 чаши изворна вода, или билков чай?Късмет и успехи! С или без блендер/пасатор, намират се начини, всичко е тука  (в благородното продължение на гръбнака в посока нагоре... не надолу 

Мерси Буку :))) Лошото , което се опитвам да коригирам при мен , е че дори и храната да излиза от устата ми наобратно пак ми се яде :))  НО хубавото е ,че суровоядния режим ме държи винаги сит и по рядко се сещам да ям. махнах трайно 2-3 кила и една дупка на колана :)) За сега нямам никакви притеснения или кулинарни вълнения, макар че постоянно гледам Травъл , където само манджи дават  tooth
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #10 -: 07-03-2010, 16:13:03 »

Честит ти Гневник  - с пожелание да не се гневиш много-много, а само положителни неща да пишеш!
За това, че ти се яде повече - пробвал ли си преди хранене да изпиваш 1 до 2 чаши изворна вода, или билков чай?Късмет и успехи! С или без блендер/пасатор, намират се начини, всичко е тука  (в благородното продължение на гръбнака в посока нагоре... не надолу 

Мерси Буку :)))...

Само за уточнение - не съм Буку, а Вики  :D. Просто в пристъп на малоумине, при регистрацията си написах името с латински букви, разположени да наподобяват български правопис, затова сега мнозина се чудят всъщност как се чете ника  :whistling2 - emotloader: :Confus_3:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #11 -: 07-03-2010, 20:35:49 »

Честит ти Гневник  - с пожелание да не се гневиш много-много, а само положителни неща да пишеш!
За това, че ти се яде повече - пробвал ли си преди хранене да изпиваш 1 до 2 чаши изворна вода, или билков чай?Късмет и успехи! С или без блендер/пасатор, намират се начини, всичко е тука  (в благородното продължение на гръбнака в посока нагоре... не надолу 

Мерси Буку :)))...

Само за уточнение - не съм Буку, а Вики  :D. Просто в пристъп на малоумине, при регистрацията си написах името с латински букви, разположени да наподобяват български правопис, затова сега мнозина се чудят всъщност как се чете ника  :whistling2 - emotloader: :Confus_3:
Мда,и аз така  :Confus_3: ,докато един ден се усетих,че си Вики,а не Буку  :D
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #12 -: 08-03-2010, 18:03:01 »

 :D :D :DХахаха, аз пък винаги съм знаела, че си Вики, но помислих, че Титан ти казва merci beaucoup на френски и просто го е побългарил... :Content_4 - emotloader:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #13 -: 09-03-2010, 00:30:46 »

:) Такава беше идеята Мерси Буку и Вики в едно , но и Буку си е много забавно :))
Активен

asia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #14 -: 09-03-2010, 14:31:40 »

Титан здравей - пасатор и шейкър също ще ти свършат работа ето ти едно лесно смути (любимото ми) 300 мл вода, шепа-две спанак, един банан,1/2 ябълка и 4-5 фурми за сладост  :weight_lift:
Активен
Ако някой се опита да те засенчи ....... остави го да слънчаса !

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #15 -: 09-03-2010, 19:46:09 »

:) Такава беше идеята Мерси Буку и Вики в едно , но и Буку си е много забавно :))

Е, френски вече не разбирам - трябва и по него да фана да науча нещичко  :whistling2 - emotloader:. Никога не е късно да се пообразова човек  ;D.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #16 -: 10-03-2010, 00:00:57 »

Титан здравей - пасатор и шейкър също ще ти свършат работа ето ти едно лесно смути (любимото ми) 300 мл вода, шепа-две спанак, един банан,1/2 ябълка и 4-5 фурми за сладост  :weight_lift:
Аз не мешам плодове и зеленчуци :) принципно съм технически грамотен и другата седмица ще ходя да се огледам за шейкър , с пасатора не се получава добре, но ти благодаря :) КАто взема можете да ме засипете с рецепти
Откакто минах на сурово ми се яде по малко , сутрин жабуря с шарлан , хигиенизирам се , пия фреш , на обяд ако мога хапвам салата , ако не малко ядки и вечер салата ако на обяд не съм ял или плод ако съм ял.
« Последна редакция: 10-03-2010, 00:06:55 от titan »
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #17 -: 10-03-2010, 02:55:15 »

Зеленолистни с плод може. Те не са заленчуци.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #18 -: 10-03-2010, 10:30:41 »

е как да не са :)  плода си плод и н етрябва да се меша
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #19 -: 10-03-2010, 11:23:56 »

Зелениите и аз знам, че няма проблем да се смесват, те не са зеленчуци. Аз обаче правя фрешове и от плодове и зеленчуци- например моркови с ябълка много обичат у дома, а само моркови не  ;D
Активен
 

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 22 запитвания.