Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Титан  (Прочетена 26291 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #60 -: 13-05-2010, 18:56:30 »

Е то трябва да има пазари там , иначе палиш колата и Бургас , там е доста по-евтино и има всичко :)
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #61 -: 13-05-2010, 19:05:00 »

Нямам кола.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #62 -: 13-05-2010, 19:07:46 »

Зависи какво имаш предвид под "уроди". Уродите понякога не си личат външно - поне в България доста често е така. Недъгавите физически просто не излизат, за това все като ходим в Западна Европа си викаме "Малее, тия колко инвалиди имат, сигурно им е сбъркана нацията". Пък и все пак 80 милиона не са 8, по-голямо разнообразие от индивиди има. Имат и по-дългогодишна традиция в "западното" изпростяване и затлъстяване. На мен ми направи впечатление, че много нагъваха разни вурстове - като тук с баничките. Бретцелите (с много морска сол и масло), обаче, са прекрасни, както и сладките десерти. Как да не се угои човек там tooth Реакцията на германския ти колега не е по-различна от тази на тукашните, поне те е приел донякъде насериозно, щом е пробвал. Нашенецът в повечето случай само ще ти се изсмее, ще философства, ще те обиди и т.н. Да не ти казвам какви ги кокорят като извадя да ям някакви плодове. Направо вече се крия да ям, че ми писнаха любопитни погледи. Простотията е световен проблем!
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #63 -: 13-05-2010, 20:28:57 »

Имам предвид с физически недъзи, не инвалиди , а изродени , не си ли ги виждала ? Тъжно е .

Бретцелите са много вкусни ,както и свсичко , което не е плод или зеленчук :))

А нашенците ако посмеят да ми зададат въпрос , обикновено отговорът ми ги смазва.Тези ,кито ме познват знаят за какво иде реч  tooth , затова и не ме канят по разни предавания по ТВ ;) че ще стане национален скандал  хехехехе
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #64 -: 13-05-2010, 21:48:48 »

...
Седя в метрото и също така наблюдавам броя на дебелите , уродите и тия, които изглеждат нормално. Много уроди има тук ..вигурно и в БГ има , но не ги виждам или % но са по-малко , знам ли ?
...

Според мен на тукашните си им свикнал и не им обръщаш внимание  tooth. "Българският урод - най-хубавия урод в Европата!"
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #65 -: 13-05-2010, 22:45:52 »

Българите са предимно духовни уроди и изроди :))  Сигурно и аз , духовен изрод вървяш по пътя към просветлението :)
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #66 -: 14-05-2010, 09:31:49 »

Не мога да го ям този покълнал нахут и това е. Вчера пак пробвах.  :-\
И аз, ужасно е!!! Като споделих с един приятел, той вика "Нормално, нахутът е мъжка храна"  :whistling2 - emotloader:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #67 -: 14-05-2010, 11:47:48 »

Я, аз пък много обичам покълнал нахут. Едни от любимите кълнове са ми...Аз пък боба не мога да го ям.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #68 -: 14-05-2010, 12:08:50 »

Te и двете са бобови май... същия шит, ако питаш мен ::)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #69 -: 14-05-2010, 12:59:20 »

Мили другарчета , сега ще ви разкажа за падението на един титан  tooth. Както споменах във форума временно пребивавам в Мюнхен. Тук не е за нормални хора или по скоро аз не открих как може да живее един нормален човек. Цените на храната за няколко пъти по-високи от тези в БГ . В магазините продават предимно пластмасови плодове и зеленчуци. Прави ми впечатление , че на пазара има по-хубави, не са БИО , но цената им е до 3-4 пъти по-висока. И тъй като нямам възможността да обикалям околните ферми се задоволявам с това , което ни дават , а от него мога да ям единствено хляб и картофи . Резултатът е сериозно натрупване на мазнина в коремната област. Когато имам възможност слизам в центъра и похапвам някакви измислени салатки от салатния бар на една верига за стекове Маредо. За 6.50 Евро ядеш колкото можеш и колкото искаш от салатния бар :) Крайният резултат е напълнях поне с 4 кила от тия боклуци и не усетих никакъв вкус в храната. На всичкото отгоре ме заболя и зъб , боли гадта без да се подува и не мога да разбера какво е , наложих му чесън и понамаля болката, тук се жабуря с екстра върджин зехтин, но честно казано за 2 месеца не забелязах никакъв ефект от това жабуркане. Добре ,че скоро си тръгвам за БГ. Избягвайте Германия като туристическа дестинация , не става за храна :)) Тия са грозни прасета и как набиват прасета и пият бира,  днес ден на бащата - официално не се работи и само бирарийте са отворени . В 14 часа се бяха освинили вече от бира и мърша. Не могат да ходят в права линия , крещят и пикаят по улиците . Ей , гнусна сган е това баварският селяндур  tooth  tooth  tooth
;D много забавно описваш
аз в Мюнхен само съм минавала та впечатленията от германците са ми по скоро как са като туристи. Не съм виждала други хора след обилен обяд да се поръчват капучино  tooth

Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #70 -: 14-05-2010, 20:44:23 »

Милички, никога, в никоя нация или етнос, в никоя епоха интелигенцията (в смисъл, мислещите, търсещи и творчески личности) не е била преобладаваща. В интерес на истината, винаги е била в границите на 3-7% (стряскащо, но факт). При това положение, Титане, логично е да виждаш доста "уроди" - дори само от факта, че нацията им е доста по-многобройна от нашата - просто правят по-голямо впечатление. Иначе, ако ти кажа колко "уроди" има сред моите колеги и как всеки път, като видя някои определени индивиди, си припомням Дарвин и теорията му и си мисля "Прав е бил - човекът Е произлязъл от маймуната, а в момента тече обратният процес"  tooth , ще видиш че нещата наистина не са чак толкова различни  :). И изобщо, светът наистина стана едно голямо село, но май най-хубаво си е на родна земя... е, и по възможност да имаш пари, че да пътуваш където и когато си иссаш - и то за удоволствие... Мда, не искам много - не съм ли скромна? :whistling2 - emotloader:
Иначе реакцията на колегата ти и според мен е направо похвална. Тук повечето хора или прилагат принципа "приказвай си, не ми пречиш", или се оправдават с дежурното "Ееее, хайде, няма да `илядим!" (ех, колко удобно звучи, а?). Томи, и аз съм забелязала, че ако ядеш баничка или пица на улицата, никой не те гледа (или най-много да гледа баничката/пицата с текнали слюнки  tooth), ама ако заръфаш ябълка или банан, ще им изпопадат очите и почти им прочиташ на физиономиите "Тоя/Тая пък какво прави?! Яде плодове - да умре здрав/а! Пак ще пукне, ама от глад!". Но пък, ние си знаем - кучетата си лаят, керванът си върви, толкоз ;).

И нахут, и боб обичам... също и сурови фъстъци - нищо че не бивало да се ядат сурови, не е всеки ден  :whistling2 - emotloader:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #71 -: 15-05-2010, 18:48:46 »

Я да сложа тая вечер малко нахут да се накисне :) Купих си и череши 3.80 килото , едни дребни ама имаха някакъв вкус :)
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #72 -: 09-06-2010, 14:38:04 »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТИТАНЕ! :flowers2: :sorcerer - emotloader:
Бъди здрав, щастлив и доволен от живота; все така умен, хитър и готин! :Content_14:
И да си изкараш много весело празника днес!
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #73 -: 09-06-2010, 14:46:01 »

Честит рожден ден и от мен Титан!  :flowers2:Пожелавам ти много здраве щастие и любов!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #74 -: 09-06-2010, 15:13:30 »

и тук да ти  честитя празника Титане  :love_026: успех във всичко  :peperudi:
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #75 -: 09-06-2010, 15:33:49 »

ЧРД! :flowers2:
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #76 -: 09-06-2010, 17:23:34 »

Титане,ЧРД!
Прав,Здрав,Корав! ;D
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #77 -: 09-06-2010, 23:52:17 »

Честит рожден ден!  :flowers2:Много сурови купони ти желая и да си все така сладкодумен. И все така да ме разсмиваш с постовете си tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #78 -: 10-06-2010, 09:04:10 »

Еййййй , благодаря ви много за прекрасните пожелания , много сте мили :)) :thankyou:
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Дневникът на Титан
« Отговор #79 -: 10-06-2010, 11:10:10 »

Честито и от мен! Много здраве, щастие и dB/W/m^2  :bleh
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...
 

Страницата е създадена за 0.234 секунди с 22 запитвания.